0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Zeytinburnu Kombi Servisi

Zeytinburnu Kombi Servisi

Firmamız, müşteri odaklı çalışma prensibine sahiptir. İşinde uzman kadrosu ile İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde bulunmaktadır. Zeytinburnu kombi servisi ekibi olarak tüm markalardaki kombi cihazlarınız için bakım, onarım ve tamir hizmeti vermektedir. Bununla birlikte en uygun fiyatlarla en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmayı da hedef edinmiştir.

Çalışma Prensibimiz Nedir?

Zeytinburnu kombi servisinin çalışma prensibi randevulu sistem ile olmaktadır. Cihazınızla ilgili tamir ya da bakım hizmeti talep etmek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizdeki uzman ekiplerimizin aracılığı sayesinde uzaktan yönlendirme ile çözülemeyen arızalar servisimize yönlendirilmektedir.

En hızlı şekilde çözüm üreten Zeytinburnu kombi servisi gün içerisinde ya da ertesi gün adresinize gelerek arızayı gidermektedir. Bakım ve arıza tamiri hizmetinden sonra müşterilerimize bilgilendirme ya da garanti fişi gönderilerek hizmet tamamlanır.

Zeytinburnu Kombi Servis Hizmetleri

Günlük hayatımızı kolaylaştıran kombi ısıtma sistemleri sahip olduğu pek çok avantajı ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Zeytinburnu kombi servisi, tüm markalardaki kombiler için Zeytinburnu ilçesinde ikamet eden müşterilerine hizmet vermektedir. Kombi cihazı ile ilgili tüm eğitimleri almış, işinde uzman Zeytinburnu kombi servisi ekibimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda arıza tamiri ve bakım hizmetlerini sunmaktadır.

Zeytinburnu Kombi Tamiri

Tüm markalardaki kombi cihazınız kişisel kullanım hataları ya da çevresel koşullardan kaynaklı arıza gösterebilmektedir. Çevresel koşullardan arızaya neden olabilecek ve en sık yaşanan durum elektrik kesintileridir. Bu gibi durumlarda elektrik kesintisi sonrasında oluşan voltaj dalgalanmaları arızaya sebebiyet verir. Ayrıca kişisel kullanım hataları, kurulum hataları, tesisattaki su basıncı değerinin değişmesi, kombinin gaz kaçırması ya da su akıtması, düzenli bakım yapılmamasından dolayı tozlanma, parça ömrünün dolması ve benzeri gibi nedenler de sık karşılaşılan arıza nedenleridir.

Tüm bu saydığımız arıza nedenlerinden dolayı kombi ısıtma sisteminde:

  • Kombi cihazına sıcak suyun gelmemesi,
  • Peteklerin verimli ısınmaması,
  • Kombinin gürültülü çalışması,
  • Su veya gaz kaçağının olması,
  • Hararet oluşması gibi arızalar oluşabilmektedir.

Zeytinburnu kombi tamiri servisinden randevu talep edip arıza kaydı bırakırken arıza kodlarının bilinmesi, servisimizin gerekli hazırlıkları yapması ve ardından da yedek parçayla gelerek arızayı daha kısa sürede çözmesine yardım olmaktadır.

Zeytinburnu Kombi Bakımı

Kombinizden hem daha iyi verim alarak ısınmak hem de daha az fatura ödemek istiyorsanız yılda 1 kez mutlaka Zeytinburnu kombi bakım servisini çağırarak bakım hizmeti almalısınız. Kombi bakım hizmeti cihazın uzun ömürlü olması için çok önemlidir. Kombiler yıl içerisinde ısınma ve sıcak su gereksinimi için sürekli çalışmaktadırlar. Bunun sonucunda kombi cihazında oluşabilecek tozlanma ve enjektörlerin tıkanması gibi sorunlar arızaya yol açabilecek nedenlerdir. Bu gibi sorunların her biri bakım sırasında Zeytinburnu kombi bakım servisi tarafından fark edilerek giderilmektedir. Bu sebeple, gelecekte hem maddi hem de manevi sorunlar yaşamamak için mutlaka periyodik bakımların aksatılmaması uzmanlar tarafından gerekli bulunmaktadır.

Bakım sırasında Zeytinburnu kombi bakım servisi kombinizi detaylı şekilde kontrolden geçirir. Bu işlem sırasında uzman ekibimiz tüm elektrik bağlantılarını, gaz kaçağı ya da su sızıntısı olup olmadığını kontrol eder. Buna ek olarak da tıkanan enjektörlerin ve peteklerin temizliği de yapılır. Yapılan detaylı kombi bakımından sonra sizler için hem güvenli hem de tasarruflu bir ısınma sağlanabilmektedir.

 Zeytinburnu Kombi Montajı

Zeytinburnu ilçesi ve çevresindeki müşterilerimize kombi teslimatından ya da taşınma işleminden sonra Zeytinburnu kombi montaj servis ekibimiz kurulum hizmeti vermektedir. Kombinizin montajını yapan ekiplerimiz daha sonra kurulumunu ve ayarlarını da yapmaktadır.

Montaj ve kurulum hizmetinin uzman yetkili servis tarafından kurallara uygun ve güvenilir şekilde yapılması güvenlik açısından oldukça önemlidir. Kurulumu yapan Zeytinburnu kombi servisi kombinin kullanımını, kullanım sırasında dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri de ayrıca müşterimize anlatmakta olup ilk kurulum için ek bir ücret talep etmemektedir.

Zeytinburnu Kombi Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Zeytinburnu kombi servisi olarak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için 7/24 çalışan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Her markadaki kombi cihazlarınızda herhangi bir arıza oluştuğunda veya bakım hizmeti almak istediğinizde Zeytinburnu kombi servisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Teknik destek ve servis talepleriniz için web sitemizde bulunan whatsapp hattımızdan ulaşarak ya da çağrı merkezimizden randevu talep etmeniz yeterlidir. Zeytinburnu kombi servisi en güvenilir şekilde cihazınızı onaracak, gerekli ise orijinal parçayı temin ederek sorunu giderecektir.