0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Viessmann Kombi Bakımı

Viessmann Kombi Bakımı

 

Viessmann Kombi Teknik Servis hizmeti sunan firmamız tecrübeli ekipleri ve orijinal yedek parça donanımıyla sizlere her zaman ilk önceliği kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Bu amacımız doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin periyodik olarak bakım yaptırmaları yetkili servisimiz tarafından önerilmektedir. Bu önerimiz doğrultusunda kombinizin periyodik bakımını servisimiz tarafından yapılması ortaya çıkması muhtemel arızaların önüne geçecektir. Periyodik bakımları yapılmayan kombilerin ise yaşanacak kaçak ve tehlikelere karşı korumasız kalacağı unutulmamalıdır. Bu noktada yetkili servislerimiz bakım esnasında sadece yaşanmış sorunları tespit etmekle kalmayıp cihazın tüm parçalarını kontrol edeceklerdir. Bu rutin kontroller sayesinde kombilerinizin uzun ömürlü ve verimli çalışması periyodik bakımlarıyla sağlanacaktır.

 

Viessmann kombi müşteri güvenini kazanmayı prensip edinmiş, uzun yıllardır güven veren ve hizmet veren bir firmadır. Firmamıza yönelik oluşan bu güven kombilerinizin servis, bakım, onarım, tamir işlemleri alanında uzman kişilerce oluşturulmuş ekiple birlikte yapılmasıyla açıklanabilmektedir. Uzman ekiplerimiz sizlerin güvenliği ve memnuniyeti adına hergün daha verimli çalışmanın yollarını aramaktadır.

 

Viessmann Kombilerinizde yaşayabileceğiniz teknik sorunlarda yetkili servislerimize ulaşmanız cihazınızın tamirinde ve tamirden sonraki süreçte verimli çalışması için önemli bir noktadır. Alanında uzman servis ekibimize ulaşmanız cihaza yapılacak yanlış müdahalelerin önüne geçerek cihazınızı ve kendinizi koruma noktasında kritiktir. Bu noktada Viessmann Yetkili Servis Ekibimiz sizlere doğru kullanım hakkında öneriler vererek yanlış kullanımın önüne geçecek ve cihazınızın korunmasını sağlayacaktır. Viessmann Kombi Servis Yetkilileri tarafından sizlere vereceği öneriler aynı zamanda cihazınızın doğru ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayarak yapılacak tüketimi de minimum seviyeye indirecektir. Viessmann Kombilerinizde yaşabileceğiniz sorunlarda yetkili servisimize uluşmanız sizlerin can ve mal güvenliğiniz adına da önemli bir noktada durduğunu belirtmek ister yaşadığınız sorunlarda yetkili servisimize ulaşmanızı öneririz.

 

Her zaman yakıtta verimlilikle birlikte maliyeti düşüren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Viessmann Kombi, bakım sayesinde artan verimliliği doğa dostu olmasına borçludur. Eğer sizlerde kombilerinizi verimli kullanarak hem sizlere hem de doğaya karşı dostça bir tavır sergilemek istiyorsanız Viessmann kombilerinizin periyodik bakımlarını aksatmadan yaptırmanızı öneririz.

 

 

 

Periyodik Kombi Bakımı Neden Önemlidir

 

Kombi bakımı sahip olduğunuz cihazların ileride yaşabileceği sorunları gidermekle kalmaz yaşanacak büyük tehlikerin önüne geçme adına önemli bir rol oynamaktadır. Kombi bakımı yaşanacak gaz kaçaklarının önüne geçerek sizlerin hem can hem de mal güveliğinizi korumaya alacaktır. Nihayetinde nasıl ki gündelik yaşamda diğer teknolojik cihazlarımızın kontrolünü sağlıyorsak kombilerimizin de yıllık periyodik bakımlarını yaptırmak gerekir. Zira kombi bakımı cihazınızın iyi durumda kalmasını sağlayarak hem sizleri hem de cebinizi korumayı hedefler. Bu nedenle cihazınızın 3 aylık, 6 aylık veya 1 yıllık dönemlerde bakımının alanında uzman Viessmann yetkili servisimiz tarafından yapılması önemlidir. Tabi yaşanacak sorunlara göre bu süreler değişiklik gösterecektir. Bu noktada Viessmann Yetkili Servis ekibine ulaşmanızı tavsiye ederiz.

 

Viessmann Kombi Farkı

 

Kombi bakımı, onarımı, servis hizmetleri yüksek bilgi gerektiren bir iştir. Yüksek bilgi de ancak onu arayan ve sahada kullanmasını bilen firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu noktada piyasada yer alan diğer firmalardan farkımız Viessmann yetkili servisimizin sürekli bir inovasyon süreci içerisinde yer almasıdır. Teknolojinin sürekli geliştiği bir dünyada verimli hizmet kalitesini yakalamak ve bu verimlilik doğrultusunda her alanda minimum risk hedefimizdir.

 

Ayrıca Viessmann olarak hem çalışanlarımızın hem de siz değerli müşterilerimizin can ve mal güvenliğini ön planda tutan bir firma olarak farkımızı oluşturmaktayız. Aynı zamanda kombilerimizin verimliliğini arttırma adına yaptığımız çalışmalar tüketimi minimum seviyeye düşürmeyi hedeflerken doğa dostu bir politikayıda takip etmektedir.