0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

VESTEL

Vestel, 1984 senesinde başlayan faaliyetlerine 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdüren bir şirkettir. Vestel‘in üretim tesisleri Manisa ilimizde yer almaktadır. 1.3 milyon metrekare alana sahip Vestel City’de 6 yılı aşkın süredir devam eden Endüstri 4.0 dönüşümü yüzde 90 oranında tamamlanmış durumdadır. Manisa’da 1,1 milyon metrekare alan üzerine kurulu Vestel City, tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biridir.

Vestel

Vestel Şirketler Grubu 15’i yurt dışında olmak üzere toplam 24 şirketten oluşmaktadır. Dünya standardındaki üretim anlayışı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri ve geniş vizyonuyla sadece ülkemizde değil küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren güçlü bir şirkettir. Vestel, dünyaya teknoloji ihracı alanında Türkiye’nin simgesi ve gururu haline gelmeyi başarmıştır. Bugün bir televizyon ve beyaz eşya üreticisi olmanın ötesinde uluslararası bir teknoloji şirketi konumunda da olan Vestel, 158 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile elektronik sektöründe 23 yıldır ülkemizin ihracat şampiyonudur. 19 bin kişinin üzerinde istihdamı, teknoloji geliştirme yetkinliği ve ihracattan aldığı pay ile Türkiye ekonomisi için önemli bir gücü temsil eden Vestel, Avrupa TV pazarının ilk 2, beyaz eşya pazarının ilk 5 üreticisinden biridir.

Vestel, tüm üretimini Manisa’da yer alan, Avrupa’nın en büyük fabrikalarından biri olan Vestel City’de gerçekleştiriyor. 1.3 milyon metrekare alana sahip Vestel City’de 6 yılı aşkın süredir devam eden Endüstri 4.0 dönüşümü yüzde 90 oranında tamamlanmıştır. National Geographic Mega Fabrikalar belgesel serisinde yer alan dünyanın ilk elektronik ve beyaz eşya firması, Türkiye’nin ise tek markası olan Vestel, aynı zamanda ‘Dünyanın En Mükemmel Televizyon Üretim Fabrikası TPM Özel Ödülü ve 7 ayrı fabrikası ile aynı anda ‘TPM Özel Ödülü’nün de sahibi.

Teknoloji üretimindeki gücünü dünyanın farklı noktalarında gerçekleştirdiği 1500 kişilik Ar-Ge ekibinden alan Vestel, her yıl cirosunun yüzde 2’sini Ar-Ge faaliyetlerine ayırmaktadır.

Tüm yatırımlarını sürdürülebilirlik ekseninde gerçekleştiren Vestel, 2020 yılında ilk yeşil tahvil ihracatını gerçekleştirdi. Tahvil ihracından elde edilen kaynağı, su kaynaklarının korunması, karbon azaltımı, enerji verimliliği ve atıkların azaltılması gibi alanlara katkı sağlayan Ar-Ge çalışmalarına ve çevre dostu teknoloji yatırımları için kullanacaktır. Zorlu Holding’in Akıllı Hayat 2030 Vizyonu ile sürdürülebilirlik faaliyetlerine devam eden Vestel, üretim süreçleri, çevre dostu ürünleri ve döngüsel ekonomiye katkısıyla öncü bir rol üstlenerek, sürdürülebilirlik adına atılımlar yapmaya devam etmektedir.

Vestel, her zaman yeniliklerin ve ilklerin peşinde. En son teknoloji ile donatılmış üretim tesisi, Ar-GE ve inovasyon ekipleri, yeni teknolojilerle tüketicinin ihtiyacına en hızlı şekilde karşılamaktadır.

Vestel Neden Tercih Edilmelidir?

Türkiye’nin dayanıklı tüketim malları sektöründeki teknoloji devi olarak, faaliyetlerimizi müşterilerimize en kaliteli olanı ulaşabilir kılma ve faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde lider olma özelliği taşımaktadır.
Vestel dünyanın en güçlü üretim ve teknoloji grubu olmayı başarmıştır.


Avrupa, bizim için ana hedef pazar olmayı sürdürüyor. Bu nedenle yeni trendlere cevap vermek ve hâlihazırda var olan portföyümüze başarılı ihracat faaliyetleriyle sadece kendimizin değil, Türkiye’nin de ihracat haritasını genişletmeye devam ederken, özellikle Ortadoğu, Güney Amerika, Avustralya ve Kuzey Afrika’daki satışlarımızın şirketimizin büyüme hedefine önemli katkı sağlarken yeni ürünler eklemek için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Yüksek üretim kalitemiz, yenilikçi ürünlerimiz ve artan marka bilinirliğimizle dünya pazarlarından aldığımız payı istikrarlı biçimde yürütmeye devam etmekteyiz. Bütün ürün portföyünde “A” markalarındaki ürünlerimizin payını genişletmeyi amaçlıyoruz. Ürün çeşitliliğimizden yararlanmak için sitemize buradan ulaşabilirsiniz.

Vestel hizmetlerinin amaçları;

 • Müşterileri odak noktası olarak alan bir kalite anlayışı ile memnuniyeti ve marka değerimizi en yükseğe çıkarmak.
 • Öncü ve fark yaratan teknolojik uygulamaları çeviklikle hayata geçirerek ve sürdürülebilir değerler yaratmak.
 • Tüm paydaşlarımızı sürekli eğiterek yeni çağa uygun, hızlı ve güvenilir hizmetler geliştirmek.
 • Hedeflerimizi en uç noktada hizmet üreten ekiplere kadar indirgeyerek takip etmek.
 • Müşterilerimizin değişen talep, öneri ve şikayetlerini analiz ederek sürekli iyileştirici faaliyetlerle çözüm üretmek.
 • Entegre yönetim sisteminin gerekliliklerini yerine getirerek sürekliliğini sağlamak.

Vestel Ürünleri

 • Klima
 • Hava Temizleyiciler
 • Vantilatörler
 • Termosifonlar
 • Isıtıcılar
 • Beyaz Eşya
 • Ankastre
 • Küçük Ev Aletleri
 • TV-Ses Sistemleri
 • Akıllı Ürünler
 • Mobil Cihazlar
 • Diz Üstü/Masa Üstü Bilgisayarlar
İhtiyacınız olan her konuda anında çözüm sunuyoruz. Whatsapp destek hattımızdan size en yakın yetkili servisimizi öğrenebilir, çağrı merkezlerimizden servis kaydınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.