0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Vaillant

Johann Vaillant tarafından Remscheid Almanya’da kurulduğu 1874 yılından bu yana ısıtma ve havalandırma sektöründe öncü olarak faaliyetlerine devam eden Vaillant Grup 1992 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

Vaillant

Vaillant, Johann tarafından Remscheid Almanya’da kurulduğu 1874 yılına kadar gitmektedir. O tarihten bu yana ısıtma ve havalandırma sektörünün öncüsü olarak çalışmalarına devam etmektedir. Duvar tipi sıcak su ısıtma cihazını (Şofben) üreten ilk üreticidir. Vaillant Türkiye, 1992 yılından beri Türkiye piyasasında faaliyetlerini sürdürmektedir.
2012 yılından itibaren yeni ısı pompası hibrit sistem üretimine başlamıştır. Kompakt ısı pompası ile mevcut bina ve sistemlere, düşük yatırım maliyetleri ile yenilenebilir enerji kaynağının entegre edilmesi sağlanmıştır.

Vaillant teknoloji sınırlarını genişleterek ve piyasaya yenilikçi ve yer tasarrufu sağlayan kapalı devre ısıtma cihazı olan “Gayzer MAG-C 20”yi dünyanın ilk duvar tipi ısıtma cihazını sunuyor.
Şimdiye kadar odalar, soba veya şömine ile bireysel olarak ısıtılması gerekmekteydi. Bu merkezi ısıtma kazanı ve buna bağlı system sayesinde ilk kez birçok radyatörü, tek bir merkezi ısıtıcı üzerinden ısıtmak mümkün olmuştur. Böylece tekrar bir ilke imza atmıştır.

Türkiye yenilenebilir enerji kaynaklı, çevre dostu ve enerji tasarruflu ısıtma ve havalandırma ürünleri ile İstanbul Merkez ve İzmir, Adana, Ankara bölge müdürlüklerinde ve tüm yurda yayılmış yetkili satıcı ve servisleriyle en yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti için hizmet vermektedir. Isıtma ve havalandırma teknolojisi alanlarında uluslararası pazarlarda lider bir kuruluş olmayı başarmıştır. Müşterilerine dünya çapında, ağırlıklı olarak yenilenebilir enerji kaynaklı, çevre dostu ve enerji tasarruflu ısıtma ve havalandırma sistemleri sunmaktadır. Ürün portföyü, fosil yakıtlı ve akıllı kontrol sistemleri ile desteklenen termal güneş enerjisi ve fotovoltaik sistemler, ısı pompaları, düşük enerjili binalar için havalandırma sistemleri, ısı ve elektrik üreten kojenerasyon üniteleri ve yüksek verimli ısıtma cihazlarından oluşmaktadır. Kapsamlı bir servis portföyü ile de ürün yelpazesi tamamlanmaktadır.

Çığır Açan Yenilikleri

Vaillant markasını tamamlamak, kendi ürün portföyünü genişletmek ve farklı piyasa koşullarını karşılamak için hedeflenen markaları kendi bünyesine katmıştır.

İlk duvar tipi kazanını geliştirerek, üretmiş ve piyasaya sunmuştur. Böylece bir kez daha marka, yeni çevre dostu teknolojileri alanında öncü olarak konumlandırmayı başarmıştır.

Yeni düşük emisyonlu termoblok cihazları ile çevresel etkiler alanında yüksek standartlar belirlemiştir. Cihazlar zamanının en düşük emisyon oranı değerlerine sahip olmasıyla tanınmıştır.

Hollanda, Avusturya, Belçika, Fransa, Büyük Britanya ve İtalya’daki yan kuruluşları sayesinde uluslararası popülerliğinin artmasının zevkini yaşamaya başlamaktadır. 1972 yılı itibari ile sekiz milyon cihaz satışını gerçekleştirmiştir. Böylelikle gelişen ve hızla büyüyen bir marka olmaya devam edecektir.

Vaillant Neden Tercih Edilmelidir?

 • Vaillant Klima ve Kombi hizmetlerinde en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.
 • Vaillant kombi ve kazan hizmetlerimizde montaj, tamir ve teknik servis hizmetlerinin her evresinde, kombi ve kalorifer ısıtma sistemlerinin teknik müdahale aşamalarında, maksimum fayda sağlayacak çalışmalar gerçekleştirilmektedir.
 • Siz değerli kullanıcılar için mevcut deneyimli personellerimiz ile maksimum seviyede en hızlı ve en kaliteli hizmeti en ekonomik şartlarda sizlere sunmaktır. Profesyonel ekibi sayesinde sorunlarınızın tespit işlemlerini yapıp kısa süre de çözümler üreterek anında bütün işlemler gerçekleştirilir.
 • Vaillant firması olarak ürünlerinizi bakım, tamir ve montajının ardından sağlıklı bir şekilde kullanmalarını sağlamakla beraber parça değişikliği durumlarında orijinal parça değişimi yaparak en az 1 yıl garanti hizmeti vermektedir.
 • Vaillant markası en çok talep edilen müşterilerinin güvenini kazanmış markaların başında gelenlerden birisi desek yanılmış olmayız. Vaillant servisi olarak sizlere en uygun ve en kaliteli servisi hizmeti vermek için her daim hazırız. Bütün ürünlerin bakımı, onarımı, tamiri ve montaj hizmetlerini detaylı bir şekilde incelemek için buradan ulaşabilirsiniz. Teknik servisimiz siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet sunmaktadır.
Vaillant Ürünleri
 • Kombiler
 • Radyatörler
 • Şofbenler
 • Termosifonlar
 • Klimalar
 • Isı pompaları
 • VRF
 • Oda termostatları
 • Yoğuşmalı kazanlar
 • Solar sistemler
 • Elektrikli ısıtıcılar
Kombim arızalandı ne yapmalıyım?

0850 562 78 62 erişim numaramızdan servisimizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Kombiler kaç yıl garantilidir?

Kombiler 2 yıl cihaz garantisine sahiptir.

Servis geliş zamanını nasıl öğrenebilirim.

Servis geliş saatini https://yetkiliteknikservisi.com/ web sitemizdeki iletişim numarasını arayarak çözüm merkezimizde görevli müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin En Yaygın Servis Ağına Sahip Ürünlerinizin Teknik Servisi İçin Alanında Uzman Personellerimizle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermeye Devam Etmekteyiz. Servis Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.