0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Üsküdar Kombi Servisi

Üsküdar Kombi Servisi

Üsküdar kombi servisi; İstanbul ilinin Avrupa yakasındaki Üsküdar ilçesi ve çevresinde bulunan müşterilerine kombi bakım onarım hizmeti vermektedir. Üsküdar kombi servisi de günümüzde sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayan tüm markalardaki kombi cihazları ile ilgili bakım, onarım, montaj, demontaj gibi servis hizmetlerini sağlamaktadır.

Isıtma ve iklimlendirme sistemleri günlük hayatımızı kolaylaştırarak yaşam konforumuzu artıran sistemlerdir. Teknolojik donanıma sahip olan cihazlardan yaşantımızı en çok kolaylaştıranlardan biri de kombilerdir. 

Üsküdar kombi servisinin en önemli prensipleri, müşterilerin beklentilerini en hızlı ve en kaliteli bir şekilde karşılamaktır. Bunu yaparken de çözüm odaklı bir servis ekibi ile sizlere ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Hızlı ve kaliteli servis anlayışı ile müşterilerin memnuniyetini her zaman yüksek tutmak firmanın başta gelen hedeflerinden biridir.

Kombi Neden Tercih Edilmelidir?

Kombi cihazının birçok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle bağımsız olarak yakılan miktar kadar fatura ödenmesi, kolay monte edilmesi ve fazla yer kaplamaması, pratik kullanımı gibi avantajları tercih edilmesine sebebiyet verir. Kombi, doğalgaz ve elektrik ile çalışan ısıtma sistemleridir.

Tipe Göre Kombi Çeşitleri
 • Baca tipine göre: Hermetik ve bacalı.
 • Yanma prensibine göre: Konvansiyonel ve yoğuşmalı.
 • Eşanjör tipine göre: Tek ya da çift eşanjörlü.
 • Yakıt tipine göre: Doğalgazlı, LPG’li, elektrikli.

Tipine göre değişiklik gösteren farklı kombi çeşitleri bulunmaktadır. Her birinin amacı aynı fakat teknik özellikleri farklı olmaktadır.

Üsküdar Kombi Servis Hizmetleri

Üsküdar kombi servis ekibimiz bacalı, konvansiyonel ve yoğuşmalı gibi tüm kombi modellerinin eğitimlerini almıştır. Bu sebeple alanında uzman ve sertifikaya sahip olan Üsküdar kombi servis hizmetleri kapsamında kombi bakımı, montaj ve tamir hizmetinden yararlanabilir, tüm markalardaki kombi cihazınız ile ilgili güvenilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

 Üsküdar Kombi Bakımı

Firmamız doğalgaz ve elektrik ile çalışan; performansı yüksek, ayarlanan ısıya kısa sürede adapte olan her markadaki kombi cihazınıza, Üsküdar kombi bakım servisi aracılığı ile yılda en az 1 kez bakım yapılmasını önermektedir. Kombi cihazınızdan daha çok verim almak ve cihazınızın ani arızalanmalarını önlemek için düzenli bakım yapılması gereklidir. Aksi takdirde oluşacak maddi zararın yanı sıra manevi zararlara da sebebiyet verilebilir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Hem güvenilirlik hem de garanti kapsamının devam edebilmesi için kombi bakımınınyetkili servisler tarafından yapılır. Üsküdar kombi bakım ekibi ilk önce sıcak su ve kalorifer sistemini, su sızdırmazlık durumunu ve kombinin iç kısmının tozlanmasını kontrol eder. Elektrik bağlantı noktaları ve kombinin baca fanına da ayrıca bakılır.

Daha sonra brülor, yanma haznesi ve fan temizliği için kombideki su boşaltılır. Gaz ayar kontrolleri de yapılan cihaza tekrar su doldurularak basıncı ayarlanır. Kombinin tüm kontrollerinden sonra sorunsuz çalışması sağlanarak teslim edilir.

Üsküdar Kombi Tamiri

Her gün kullandığımız kombi cihazının bakımlarının aksatılması zamanla ortaya çıkabilecek arızalara neden olmaktadır. Zamanında yapılmayan kontroller nedeni ile fark edilemeyen sorunlar en önemli kombi arıza nedenidir.

Kombi arızalarının diğer nedenleri ise kullanım hataları, voltaj dalgalanmaları, tesisattaki suyun kirlenmesine bağlı olarak filtrelerde oluşan tıkanıklıklar ve kombi içerisindeki tozlanmadan kaynaklanmaktadır.

Tüm bu nedenlere bağlı olarak kombi cihazınızda aşağıdaki arızalar ortaya çıkabilmektedir:

Sıkça Karşılaşılan Kombi Arızaları

 • Suyun ısınmaması,
 • Peteklerin verimli yanmaması ya da hiç ısınmaması,
 • Kombinin gürültülü çalışması,
 • Su sızıntısı ya da gaz kaçağı oluşması,
 • Kombinin ateşleme yapmaması. 

Üsküdar Kombi Montajı

Kombinizin ilk montaj ve kurulumunun Üsküdar kombi servisi tarafından yapılması garanti kapsamı ve güvenli ısınma için önemlidir. Ekibimiz, kombi montajı gibi uzmanlık gerektiren bir iş olan ısıtma sistemleri ile ilgili tüm sertifikalara sahiptir. Üsküdar kombi montaj ekibimiz, kombi kurulumunuzu en kısa sürede tamamlayarak cihazınızı size teslim edecektir.

Ayrıca ilk teslimatta kombinin kullanımını, dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri de sizlere anlatmakta olup bunun için ek bir ücret talep etmemektedir.

Neden Üsküdar Kombi Servisini Tercih Etmeliyim?

Tüm bakım ve arıza onarım hizmetlerimiz için Üsküdar kombi servisini güvenle tercih edebilirsiniz.

Servisimiz ısıtma ve iklimlendirme sistemleri ile ilgili;

 • Hizmet yeterlilik belgesi,
 • Yetkili servis belgesi,
 • Eğitim belgelerine sahip olmaktadır.
Üsküdar Kombi Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul ilinde bulunan, Üsküdar ilçesi ve çevresindeki müşteriler için Üsküdar kombi servisi randevulu sistemle hizmet vermektedir. Merak edilen noktalardan biri de nasıl randevu alınacağıdır. 7/24 hizmet veren çağrı merkezine ulaşabilmek için web sitemizde bulunan numaramızdan çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Eğer bir sorun sonucunda arıza giderilmesi için arıyorsanız Üsküdar kombi servisine ulaştığınız zaman alanında uzman çağrı merkezi ekibi tarafından sorunun belirlenmesi ve çözümlenmesi için uzaktan yönlendirme yapılarak arıza çözümlenmeye çalışılır.

Ancak var olan sorun çözümlenemezse Üsküdar kombi servisi bulunduğunuz adrese yönlendirilecektir. Ardından kombiniz ile ilgili arızanız tespit edilip sorun giderilecektir. Bununla birlikte çıkan sorunlar haricinde kombi bakımı yaptırmak için de firmamıza ulaşabilirsiniz.

Firmamız müşterilerin sorununu en hızlı şekilde çözebilmek için gün içerisinde ya da ertesi gün randevu saatinde hizmet sağlamaktadır.