0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servisi

İstanbul’un en merkezi ilçelerinden biri olan Ümraniye ve çevresindeki müşterilerimiz için, Ümraniye kombi servisi olarak gaz yakıtlı ve elektronik tüm markalardaki klima cihazlarınız için periyodik bakım, arıza tamir ve montaj hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak sunmaktayız. Garantili hizmet servisimiz ve sertifikalı teknik servis ekibimiz ile yaptığımız tüm hizmetleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ilkesi çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma Sitemimiz Nasıldır?

Ümraniye kombi servisi olarak haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin arıza bildirimi geldiğinde en kısa sürede adrese giderek soruna yerinde çözüm önerisi sunmaktayız. Çalışma sistemimiz gereği işinde uzman ekibimiz cihazınızla ilgili kurulum ve montaj, arıza tamiri ya da bakım hizmetini sağladıktan sonra mailinize bilgilendirme amacı ile fişi göndermektedir.

Ümraniye Kombi Servisi Hizmetleri

Kombi çeşitleri enerji tasarrufu ile çalışarak maksimum verimliliği sağlayan, teknolojik donanımı yüksek ve yedek parça garantili kombilerdir. Hassasiyeti yüksek ve kompleks olan elektronik ve gaz yakıtlı kombi cihazlarının bakımlarının yapılması, arıza tamiri ve peteklerin temizliği de Ümraniye kombi servis hizmetleri kapsamındadır.

Ümraniye Kombi Arıza Tamiri

Kombi cihazınızda zamanla çeşitli nedenlerle arıza oluşabilmekte olup bunun için servis ekiplerimizden hizmet talep edebilirsiniz. Eğer düzenli bakım yaptırıyorsanız, ani bir arıza ile çok fazla karşılaşmazsınız, fakat gün içinde sürekli çalışan kombinizin bakımlarını aksatıyorsanız bu durumda ciddi arızalar oluşabilmektedir. Ümraniye kombi arıza tamir ekiplerimizin en sık karşılaştığı arızalar; sıcak su gelmemesi, peteklerin iyi ısıtmaması, peteklerde ısı kaybı olması, ekranın yanıp sönmesi ya da göstermemesi, kombiden su kaçağı olması, kombinin gürültülü çalışması ve benzeri arızalar olmaktadır.

Tüm markalardaki kombi cihazınızda arıza olduğunu anladığınız vakit öncelikle 7/24 hizmet veren whatsapp hattımızdan bize ulaşarak sorunu bildirebilirsiniz. Çağrı merkezimizdeki deneyimli ekibimiz sorunun uzaktan tarif edilerek çözülebilir olup olmadığı kontrol edilmektedir. Eğer ciddi bir problem olduğu anlaşılırsa derhal Ümraniye kombi servis ekibimize haber verilerek yönlendirme yapılmaktadır. İşinde tecrübeli ve gerekli tüm sertifikalara sahip servis ekiplerimiz sahip olduğu teknolojik donanım ve aletleri ile kısa sürede soruna çözüm önerisi getirmektedirler.

Ümraniye kombi servisi arıza kontrolünü yaparken kombini cihazınızı kontrol edecek ve çözüm önerisini sunacaktır. Parça değişmesi gerektiği durumlarda servisimiz orijinal kombi yedek parçasını model numarasına göre ivedi şekilde getirtecektir. Garanti altına alınan parçanın tekrar bozulması durumunda ise ücretsiz olarak karşılanacaktır. Bu nedenle kombiniz arızalandığında garanti ve güvenilirlik açısından Ümraniye kombi servisinin tamir etmesi önemlidir.

Ümraniye Kombi Bakım

Her gün kullandığınız kombinizin yılda 1 kez mutlaka bakımdan geçmesi gerekmektedir. Maddi ve manevi açıdan, Ümraniye kombi bakım servisi tarafından kombi bakımınızın yapılması önemlidir.

Bunun nedenlerini şöyle sıralayabiliriz;

  • Kombinin ömrünü artırır,
  • Enerji verimliliği sağlar,
  • Performansta artış olur,
  • Daha az enerji ile daha çok ısınma sağlanır,
  • Büyük arızaların çıkmasını engeller.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombinizin bakımı sırasında Ümraniye kombi servisi bakım ekiplerimiz öncelikle petekleri ve sıcak suyun gelme durumunu kontrol eder. Daha sonra su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir. Firmamız tarafından kombinin iç kısmındaki tozlanma durumuna bakılarak, temizlenir. Yanma haznesi temizliği, vanaların ve gaz ayar kontrolü yapılarak kombide çıkabilecek olası arızaların önüne geçilmiş olunur.

Ümraniye Kombi Servisi Bakım Sözleşmesi

Ümraniye kombi servisi tüm müşterilerine bakım sözleşmesi yapmasını içtenlikle önermektedir. Bunun en önemli nedeni de bakım sözleşmesi kapsamında elektrikli ve gaz yakıtlı kompleks cihazlardan olan tüm markalardaki kombi cihazınızda çıkabilecek arızalarda ekstra ücret ödemeden arızanın giderilmesi ve orijinal yedek parça temini olmasıdır.

Ümraniye Kombi Servisi Garanti Şartları

Kombi cihazınız size teslim edildikten sonra 1 yıl süre ile Ümraniye kombi servisi tarafından garanti altındadır. Bu garantinin devam edebilmesi için; yetkili servis dışında bakım onarım yaptırılmamalıdır. Aynı şekilde tüm markalardaki kombi cihazınızda meydana gelen arıza durumunda kendiniz müdahale etmemelisiniz. Ayrıca teslimattan sonra nakliye sırasında ya da hatalı tesisattan dolayı kombinize zarar geldiğinde de kombi cihazınız garanti kapsamına girmemektedir.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ümraniye kombi servisinden yardım talep edebilmek için 7/24 çalışan çağrı merkezimize arıza kaydı bırakabilir ve randevu alabilirsiniz. İstanbul iline bağlı bulunan Ümraniye ilçesi ve yakın çevresinde oturan müşterilerimizin randevu talep bilgisi servisimize iletildiği anda en kısa sürede müşterimizin mağduriyetini gidermek servis ekibimizin en önemli prensibidir.