0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tuzla Kombi Servisi

Tuzla Kombi Servisi

Gelişmiş teknoloji ile donatılmış olan tüm markalardaki elektrik ve gaz yakıtlı kombi cihazlarının bakım, onarım ve montaj hizmetini sağlayan Tuzla kombi servisi İstanbul’un sevilen ilçelerinden biri olan Tuzla‘da faaliyet göstermektedir.

İşinde tecrübeli ve müşteri odaklı çalışan servis ekibimiz çözüm odaklı çalışmakta olup hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Tuzla Kombi Servis Hizmetleri

Kombi cihazı hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını karşılamak, kullanım kolaylığı ve hassasiyeti, bağımsız olarak ısıtma sağlaması gibi avantajları olan küçük ölçekli ısıtma sistemleridir. Tuzla kombi servisi ekibimiz, tüm kombi modelleri ile ilgili eğitim almış olup sertifika sahibidir. Bu nedenle kombinizi gönül rahatlığı ile güvenli ellere teslim edebilirsiniz. Tuzla kombi servis hizmetleri kapsamında müşterilerimize bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunmaktayız.

Tuzla  Kombi Bakımı

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçları nedeni ile sürekli kullanılan kombi cihazının periyodik bakımlarının en az yılda bir kez yapılması gereklidir. Daha az fatura ödeyerek verimli ısınma sağlamak için periyodik bakımların yapılması mühimdir. Ayrıca ani arızalanmaların önüne geçilebilmesi için kombi cihazının düzenli bakım yapılması büyük önem taşımaktadır.

Kombinizin bakımı asla bilinmeyen ve yetki belgesi olmayan servislere emanet edilmemelidir. Bakımın Tuzla kombi bakım yetkili servisi tarafından yapılması güvenlik için çok önemlidir. Aynı zamanda garanti kapsamının devam edebilmesi için de dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Tuzla kombi servisi, bakıma sıcak su ve kalorifer sistemini kontrol ederek başlamakta olup sırası ile su sızdırmazlık durumu ve kombinin iç kısmının tozlanmasını kontrol eder. Tüm elektrik bağlantı noktalarına ve kombinin baca fanına bakılır. Kombideki su boşaltılarak brülör, yanma haznesi ve fan temizliği yapılması da gereklidir. Son olarak gaz ayar kontrolleri de yapılır ve su doldurularak basınç ayarlanır.

Tuzla Kombi Tamiri

Gün içerisinde sürekli kullandığımız ısıtma sistemleri sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılamak amacı ile kullanılmaktadır. Kombi cihazı hassasiyeti yüksek elektrikli ve gaz yakıtlı cihazlardır. Ancak bakımlarının aksatılması hem tehlikeli hem de arızaya sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarda Tuzla kombi tamir ekibi adresinize gelerek hizmet vermektedir.

Bakımların yapılmamasının yanı sıra yanlış kullanım, ani elektrik kesintileri, filtrelerin tıkanması, baca fanında sorun oluşması gibi çeşitli nedenlere bağlı arızalar oluşabilmektedir. Tüm bu nedenler sonucunda sıcak suyun gelmemesi, peteklerin verimli ısınmaması, kombinin gürültülü çalışması, su sızıntısı ya da gaz kaçağı oluşması, kombinin ateşleme yapmaması gibi çeşitli arızalar ortaya çıkabilmektedir.  

Her arızanın kodu farklı olup, her kod farklı bir problemi anlatmaktadır. Arıza kaydı bırakarak randevu talep ederken arıza kodlarının bilinmesi servisimizin gerekli hazırlıkla gelerek daha kısa sürede arızayı çözmesine yardım olmaktadır.

Tuzla Kombi Montajı

Kombinizin montaj ve kurulumu için Tuzla kombi montaj servis ekiplerimiz adresinize gelerek hizmet vermektedir. Uzmanlık ve bilgi gerektiren kombi kurulumu hizmeti ile ilgili olarak tüm sertifikalara sahip olan ekibimiz kısa sürede kurulum ve montaj işlemini yapmaktadır.

Ürünler bir yıl süre ile garanti kapsamında bulunmaktadır. Garanti kapsamının devam etmesi ve aynı zamanda güvenli bir ısınma sistemi için kombinizin ilk montaj ve kurulumunun Tuzla kombi servisi tarafından yapılması çok önemlidir.

Tuzla Kombi Servisi Garanti Şartları

Tüm markalardaki kombi cihazınız, firmamız tarafından monte edilip kurulduktan sonra bir yıl süresince garanti altında olmaktadır. Tuzla kombi servisi garanti şartları gereğince bir yıl süre ile çıkabilecek arızalar için servis ekibimiz ücretsiz bakım ve onarım yapacaktır.

Garanti süresince uyulması gereken bazı şartlar vardır. Cihazınıza Tuzla kombi servisi hariç başka bir servis müdahale etmemelidir. Ayrıca taşınma sırasında ve doğal gaz tesisat hattında olabilecek sıkıntılardan kaynaklanan arızalar da garanti kapsamında olmamaktadır.

Tuzla Kombi Servisi Çalışma Prensibi

Servisimiz ısıtma ve iklimlendirme sistemleri ile ilgili,

  • Hizmet yeterlilik belgesi,
  • Yetkili servis belgesi
  • Eğitim belgelerine sahip olmaktadır.

Tuzla kombi servisi müşteri memnuniyetini sağlamak için, zamanında ve en hızlı şekilde kaliteli hizmet sağlamayı prensip edinmiştir. Çözüm odaklı çalışan profesyonel, tüm eğitimleri almış ve konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile en hızlı şekilde müşterilerimizin mağduriyetini gidermeyi ilkelerimizdendir.

Tuzla Kombi Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Servis ekibimize ulaşabilmek için whatsapp hattımız üzerinden 7/24 çalışan çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz. Çağrı merkezinde bulunan tecrübeli arkadaşlarımız Tuzla ve çevresindeki tüm müşterilerimizin randevu bilgileri servisimize yönlendirmektedir. Tuzla kombi servisi ekibimiz müşterimizi mağduriyetten kurtarmak için ivedilikle adrese gelerek arızayı gidermektedir.

ETİKETLER