0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

TEKA

Teka Group, 1924 senesinde Almanya’da kurulmuş; mutfak ürünlerinin üretimi ve ticareti ile uğraşan çok uluslu bir şirkettir. Grubun Avrupa, Amerika ve Asya’da 14 fabrikası bulunmakta ve ürünlerini 116 ülkede satışa sunmaktadır.

Teka

Teka, tarım makineleri üretim faaliyetlerinin başlamasından itibaren bugün dünyanın en önemli cihaz markalarından biri haline gelmesine kadar geçen 90 yıldan daha uzun bir geçmişe sahiptir. Kalite, teknoloji ve inovasyona dayanan ürünleri; güvenilirlik, verimlilik ve hassasiyet özellikleriyle dünya çapında tanınmaktadır. Yaklaşık 100 yıllık bir geçmişin ardından, tüm ürünlerine en iyi işlevselliği sağlamak ve her adımda mükemmelliğe ulaşmak üzere tasarımlar yapmak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.

Teka, ilk kurulduğu zamanlarda sadece mutfak evyesi üretmekteydi. İlerleyen yıllarda ise ürünlerinin başarısı sayesinde kataloglarını genişletme ve ocak, fırın ve davlumbaz üretme şansını bulmuşlardır.

Teka’nın tarihi 1924 yılında, Karl Thielmann’ın Almanya’da bir tarım makineleri şirketi kurup ilk yıllarında bu sektöre adım atmasıyla başlamıştır. O andan itibaren Teka adı altındaki ürünler satılmaya başladı. İlerleyen yıllarda ise ürünlerinin başarısı sayesinde kataloglarını genişletme ve ocak, fırın ve davlumbaz üretme şansını yakaladı.

1964 yılında İspanya’da faaliyete geçti ve sonraki yıllarda da önce Avrupa’da, sonra da geri kalan kıtalarda büyük bir uluslararası genişlemeye başladı. Tüm bu süre zarfında mutfak ve banyolara yönelik tasarımları ve yüksek kaliteli ürünleri sayesinde ürün yelpazesi dünya çapında tanındı ve büyüdü.

70’li yıllardan itibaren bulunduğu Avrupa pazarlarında göstermiş olduğu büyük başarısı markanın uluslararası düzeyde bir genişlemeye başlamasına neden olmuştur. Bu gelişme ilk olarak Avrupa pazarlarının geri kalanında ve daha sonra da Amerika, Asya, Afrika ve Orta Doğu’da gerçekleşti.

2016 yılında , tüm fabrikalarını ve tasarımlarını yenileyerek şirket tarihinin en büyük yatırımı olan tüm ev cihazlarında mevcut Wish serisini piyasaya sürdü.

2018 yılında ise yeni pozisyonunu ve yeni “Hayata tat katan anlar” sloganını takdim etti.

Günümüzde Teka ürünleri, hanelerinin yarısında bir Teka ürününün bulunduğu İspanya pazarında olduğu gibi çok sayıda ödül ve başarıya imza atarak dünya çapında bir başarı elde etmeyi başlamıştır.

Teka Group

Teka Group, çok uluslu şirketin en büyük şirketidir. İlk aşamalarından itibaren üretimi ağırlıklı olarak paslanmaz çelik evye, mutfak, fırın ve davlumbaz imalatına odaklanmıştır. Teka’nın en önemli iş alanlarından biri çamaşır makinesi, buzdolabı, derin dondurucu ve bulaşık makinesi gibi mutfakla ilgili elektrikli ev aletleri olan “Beyaz Eşya Hattı”dır. Başlangıcından bu yana, ankastre veya hazır mutfak olarak bilinen bir uygulama olan elektrikli aletleri mutfak mobilyasına entegre etmeye kendini adamıştır. Almanya, İspanya, Portekiz, İtalya, İskandinavya, Macaristan, Meksika, Venezuela, Türkiye, Endonezya ve Çin’de fabrikaları bulunmaktadır. 1964’te İspanya’da kurulduğundan beri, grup Avrupa’dan beş kıtaya genişledi. 2013 sonunda Peru, kendi ofisine sahip 33. ülke olmuştur

Teka Neden Tercih Edilmelidir?

Her geçen gün gelişen ve son teknolojik ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkan Teka markası bugün inovatif gelişimlerine devam etmekte ve satışlarını sürdürmektedir.

Türkiye’nin 81 iline yayılmayı başaran ve ülkemizin iç pazarında önemli rol oynayan bugün dünyaya adını gururla duyurmakta kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri tek çatı altında toplamaktadır.

Sektörde her geçen gün müşteri portföyünü arttırmaktadır. Sunduğu servis seçenekleri ve avantajları ile beyaz eşya servisi sektöründe misyonları doğrultusunda ilerlemeye devam etmektedir.

 Teka Yetkili Servisi hizmeti veren firmamız Çamaşır Makinesi, Kombi, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Klima ürünlerinize bakım, tamir ve montaj hizmeti vermektedir.

1 yıl garantiye sahip orijinal yedek parçaları, gayet uygun fiyatlarda Teka Yetkili Servisi’nden temin edebilirsiniz.

Hizmet anlayışımız; İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun Teka Yetkili Servisine dilediğiniz zaman ulaşabilir olmaktır.

Teka Ürünleri
  • Fırınlar
  • Ocaklar
  • Soğutucu Grubu
  • Beyaz Eşya
  • Küçük Ev Aletleri
  • Ankastre Ürünleri
  • Eviyeler
Türkiye’nin En Yaygın Servis Ağına Sahip Ürünlerinizin Teknik Servisi İçin Alanında Uzman Personellerimizle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermeye Devam Etmekteyiz. Servis Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.