0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sultangazi Kombi Servisi

Sultangazi Kombi Servisi

Isıtma ve iklimlendirme sistemleri günlük hayatımızı kolaylaştırarak yaşam konforumuzu artıran sistemlerdir. Sultangazi kombi servisi sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılamak ve ortamın nemini ayarlamak gibi kolaylıklar sağlayan teknolojik donanımlı tüm markalardaki kombi cihazları ile ilgili İstanbul ilinin Sultangazi ilçesinde bakım, onarım, tamir ve montaj hizmeti sağlamaktadır.

Çözüm odaklı servis ekibimiz ve ekonomik fiyatlarımız ile müşterilerimizin beklentilerini en hızlı ve kaliteli şekilde karşılamak en önemli prensiplerimizdendir. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman yüksek tutmak ise servisimizin hedefidir.

Kombi cihazı bağımsız olarak yakılan miktar kadar fatura ödenmesi, kolay monte edilmesi ve fazla yer kaplamaması gibi avantajları olan ve doğalgaz ile çalışan ısıtma sistemidir.

Baca (hermatik ve bacalı), yanma (konvansiyonel ve yoğuşmalı) ve eşanjör (tek ya da çift eşanjör) tipine göre farklı kombi modelleri bulunmaktadır. Her birinin amacı aynı fakat teknik özellikleri farklı olmaktadır.

Sultangazi Kombi Servis Hizmetleri

Sultangazi kombi servis ekibimiz bacalı, konvensiyonel ve yoğuşmalı gibi tüm kombi modellerinin eğitimlerini almıştır. Sultangazi kombi servis hizmetleri kapsamında tüm markalardaki kombi cihazlarınız için bakım, onarım ve tamir, montaj hizmetleri verilmektedir. Alanında sertifikaya sahip olan servis ekibimizi kombi kombiniz ile ilgili güvenilir ve kaliteli hizmet almak için güvenebilirsiniz.

Sultangazi Kombi Bakımı

Sultangazi kombi bakım ekibi doğalgaz veya elektrik ile çalışan ve performansı yüksek, ayarlanan ısıya kısa sürede adapte olan kombi cihazının yılda en az bir kez bakım yapılmasını önermektedir. Kombi cihazınızdan daha çok verim almak ve cihazınızın ani arızalanmalarını önlemek için düzenli kombi bakımı yapılması gereklidir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Hem güvenilirlik hem de garanti kapsamının devam edebilmesi kombi bakımının Sultangazi kombi servisi tarafından yapılması önemlidir.

Servisimiz bakım için geldiğinde önce sıcak su ve kalorifer sistemini, su sızdırmazlık durumu ve kombinin iç kısmının tozlanmasını kontrol eder. Elektrik bağlantı noktaları ve kombinin baca fanına da bakılır.

Daha sonra brülor, yanma haznesi ve fan temizliği için kombideki su boşaltılır. Gaz ayar kontrolleri de yapılan cihaza tekrar su doldurularak basıncı ayarlanır. Kombinin tüm kontrollerinden sonra sorunsuz çalışması sağlanarak teslim edilir.

Sultangazi Kombi Tamiri

Her gün kullandığımız kombi cihazının bakımlarının aksatılması zamanla ortaya çıkabilecek arızalara neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda Sultangazi kombi tamir ekibi, en hızlı şekilde size yardımcı olmaktadır. 7/24 hizmet veren çağrı merkezi ekibimiz uzaktan çözümlenecek bir sorun varsa size yönlendirme ile hizmet vermektedir. Eğer sorun yönlendirme ile çözümlenemeyecek kadar büyükse Sultangazi kombi servisi gün içerisinde veya yoğunluğa bağlı olarak ertesi gün adresinize gelerek kombi cihazınızın tamiri için hizmet vermektedir.

Zamanında yapılmayan kontroller nedeni ile fark edilemeyen sorunlar en önemli kombi arıza nedenidir. Kombi arızalarının diğer nedenleri ise kullanım hataları, voltaj dalgalanmaları, tesisattaki suyun kirlenmesine bağlı olarak filtrelerde oluşan tıkanıklıklar, kombi içerisindeki tozlanmadan kaynaklanmaktadır.

Tüm bu nedenlere bağlı olarak kombi cihazında aşağıdaki arızalar ortaya çıkabilmektedir.

  • Suyun ısınmaması,
  • Peteklerin verimli yanmaması ya da hiç ısınmaması,
  • Kombinin gürültülü çalışması,
  • Su sızıntısı ya da gaz kaçağı oluşması,
  • Kombinin ateşleme yapmaması. 

Sultangazi  Kombi Montajı

Kombinizin ilk montaj ve kurulumunun Sultangazi kombi montaj servisi tarafından yapılması garanti kapsamı ve güvenli ısınma için son derece önemlidir. Uzmanlık gerektiren bir iş olan ısıtma sistemleri ile ilgili tüm sertifikalara sahip olan ekibimiz, kombi cihazınız için kısa sürede kurulumu yaparak size bilgi verecektir.

Ayrıca Sultangazi kombi servisi teslimat esnasında kombi cihazınızın kullanımını, dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri de ek olarak müşterimize anlatmakta olup bu hizmet için ayrıca ücret talep etmemektedir.

Neden Sultangazi Kombi Servisini Tercih Etmeliyim?

Tüm bakım, montaj ve arıza onarım hizmetlerimiz için Sultangazi kombi servisini güvenle tercih edebilirsiniz. Servisimiz kompleks cihazlardan olan ısıtma ve iklimlendirme sistemleri ile ilgili;

  • Hizmet yeterlilik belgesi,
  • Yetkili servis belgesi ve
  • Eğitim belgelerine sahip bir şekilde hizmet vermektedir.
Sultangazi Kombi Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Randevulu sistemle çalışan servisimize ulaşabilmek için whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman çağrı merkezi ekibimiz uzaktan yönlendirme ile sorunu çözemezse sizi Sultangazi kombi servisine yönlendirecektir.

Servisimiz müşterilerimizin sorununu en hızlı şekilde çözebilmek için gün içerisinde ya da ertesi gün randevu saatinde hizmet vermektedir.