0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sultanbeyli Kombi Servisi

Sultanbeyli Kombi Servisi

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Sultanbeyli ilçesinde bulunan Sultanbeyli kombi servisi müşteri odaklı çalışma prensibi ile elektrikli ve gaz yakıtlı tüm markalardaki kombi cihazları için bakım onarım, montaj ve tamirat hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üstünde tutan servisimiz tecrübeli ekibe ve donanımlı aletlere sahip olarak kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sağlamaktadır.

Çalışma Sitemimiz Nasıldır?

Sultanbeyli kombi servisimiz haftanın her günü hizmet vermektedir. Çalışma sistemimiz kapsamında kombi cihazınızda oluşan arıza tamiri, montaj ya da bakım hizmeti için 7/24 çalışan whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizde bulunan tecrübeli ekibimiz cihazınız ile ilgili sorular yönelterek arızanın uzaktan yönlendirme ile çözülüp çözülemeyeceğini kontrol ettikten sonra arıza kaydını girmektedir.

Sorun büyük ise randevu kaydı oluşturan çağrı merkezimiz Sultanbeyli ve çevresindeki müşterilerimizin randevu bilgilerini Sultanbeyli kombi servisimize yönlendirmektedir. Randevu bilginiz servisimize geldiğinde gün içerisinde ya da yoğunluğa göre ertesi gün adresinize gelerek yerinde hizmet vermekteyiz. Gelmeden önce müsait olup olmadığınız konusunda ekip arkadaşlarımız sizinle iletişim kurmaktadır.

Cihazınızın bakım ya da arıza tamir hizmeti bittikten sonra servisimiz size bilgilendirme amacı ile fiş vermekte ya da mailinize göndermektedir. Eğer parça değişimi yapıldıysa garanti kapsamında olduğuna dair garanti fişi tarafınıza iletilir. Sorun çözümü yerinde onarım hizmeti ile yapılır. Fakat sorun büyükse ve gerek duyulursa kombi cihazınız servis atölyemize getirilerek çözüm sağlanır.

Sultanbeyli Kombi Servis Hizmetleri

Sultanbeyli kombi servis hizmeti kapsamında arızalanan kombiniz için yerinde tamir, kombinizde çıkabilecek arızalara önlem olarak da bakım ve taşınmadan sonra gerekli montaj hizmeti sağlanmaktadır. İşinde uzman ve sertifikalı ekibimiz, kaliteli hizmetlerimiz ile müşteri odaklı çalışan servisimizden istediğiniz zaman kombiniz için bakım, tamir ve montaj hizmeti talep edebilir, kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli kombi servisi olarak hizmetlerimizde asla kaliteden ödün vermemekte ve müşteri odaklı çalışmaktayız. Profesyonel, tüm eğitimleri almış konusunda uzman, çözüm odaklı ekip arkadaşlarımız ile en hızlı şekilde müşterilerimizin mağduriyetini gidermek en önemli prensibimizdir.  

Sultanbeyli Kombi Bakımı

Son teknoloji ile üretilen kombi cihazları hassasiyeti yüksek, verimli cihazlardır. Bu verimliliğin devam edebilmesi, az enerji harcayarak iyi bir ısınma sağlanabilmesi için kombi gibi kompleks cihazlara yılda en az bir kere mutlaka kombi bakımı yapılması gereklidir.

Bakım sırasında kombinizde gaz ve su kaçaklarının olup olmadığı,  elektrik bağlantı noktaları kontrol edilir, tıkanan filtre var ise değiştirilir, kombinin iç kısmının tozu temizlenir, daha verimli ısınma için peteklerin temizliği yapılır. Bu şekilde detaylı bakımı yapılan kombide aniden arızalanma ya da gaz kaçağı gibi riskli durumlar en aza indirilmiş olunur ve daha güvenli bir ısınma sağlanır. Bu nedenle daha ucuz fatura ödemek, peteklerden daha iyi verim alabilmek ve herhangi bir tehlike durumu oluşmaması için Sultanbeyli kombi bakım servisini arayarak randevu talep etmeniz yeterli olacaktır.

Sultanbeyli Kombi Tamiri

Hassas ve kompleks bir cihaz olan kombiniz zaman içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı arızalanabilir. Kombi arızaları;

  • Elektrik kesintileri ve voltaj dalgalanmaları,
  • Kullanım hataları,
  • Gaz vanası kapalıyken çalıştırmak,
  • Kurulum hataları ve
  • Tesisat su basıncındaki değişme gibi nedenlerden oluşabilmektedir.

Kombinizde yukarıda saydığımız nedenlere bağlı olarak, sıcak suyun gelmemesi, peteklerde verimli ısınma olmaması, kombinin gürültülü çalışması, su kaçağı olması gibi herhangi bir arıza oluştuğunda çağrı merkezimizi web sitemizdeki numaralardan arayabilirsiniz. Telefonun ucunda bulunan profesyonel ekibimiz öncelikle uzaktan yönlendirme ile arızanın çözülüp çözülmeyeceği kontrol etmektedir. Bu şekilde çözülemeyen ya da daha büyük sorunlar için Sultanbeyli ve çevresindeki müşterilerimizin randevu talep bilgisini servisimize yönlendirmektedir.

Servisimize randevu bilgisi geldiğinde ivedilikle müşterimiz ile iletişime geçerek gün içerisinde ya da yoğunluğa göre ertesi gün belirtilen adrese giderek Sultanbeyli kombi tamir hizmeti sağlamaktayız. Profesyonel ve işinde tecrübeli ekibimiz kombinizi kontrol ederek kısa sürede arıza nedenini bulmakta ve çözüm önerisi getirmektedir. Kombiniz arızalandığında mutlaka yetkili servisten yardım talep etmeli, asla kendiniz müdahale etmemelisiniz. Gaz yakıtlı ve elektronik cihazlara müdahale etmeniz son derece tehlikeli olabilmektedir.

Sultanbeyli Kombi Montajı

Kombinizi ilk aldığınızda kurulum ve montaj yapılması için Sultanbeyli ve yakınlarındaki müşterilerimize Sultanbeyli kombi montaj hizmeti sağlamaktayız. Kombinin montajını yaptıktan sonra kurulumunu ve ayarlarını yaparak müşterimize kombi kullanımı hakkında bilgi vermekteyiz. Kombi kullanımı sırasında dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri anlatarak kombiyi teslim eden Sultanbeyli kombi servis ekibimiz kurulum ve montaj için ayrıca ücret talep etmemektedir.

Sultanbeyli Kombi Servisi Bakım Sözleşmesi

Sultanbeyli kombi servisi her markadaki kombi cihazları için müşterilerine oldukça avantajlı olan bakım sözleşmesi yapmasını tavsiye etmektedir. Sultanbeyli kombi servisi bakım sözleşmesi kapsamında elektrikli ve gaz yakıtlı kompleks cihazlardan olan kombi cihazınızda çıkabilecek arızalarda ekstra ücret ödemeden arızanın giderilmesi sağlanır. Ek olarak orijinal yedek parça temini olan bir sözleşmedir. Dolayısı ile cihazınızda çıkabilecek arızalara karşı önceden yapılacak bir bakım sözleşmesi büyük masrafların üzerinize yük olmasını engelleyecektir.

Sultanbeyli Kombi Servisi Garanti Şartları

Tüm markalardaki almış olduğunuz kombi cihazınız, servisimiz tarafından monte edilip kurulumu ve ayarları yapıldıktan sonra Sultanbeyli kombi servisi garanti şartları kapsamında bir yıl süresince garanti altında olmaktadır. Bir yıl süre ile çıkabilecek arızalar için servis ekibimiz ücretsiz bakım ve onarım yapacaktır.

Garanti süresince uyulması gereken bazı şartlar vardır. Cihazınıza Sultanbeyli kombi servisi hariç başka bir servis müdahale etmemelidir. Ayrıca taşınma sırasında ve doğalgaz tesisat hattında olabilecek sıkıntılardan kaynaklanan arızalar da garanti kapsamında olmamaktadır.

Sultanbeyli Yedek Parça Hizmeti                             

Tüm marka kombi cihazlarınızda oluşan arıza sonucunda Sultanbeyli yedek parça hizmeti kapsamında servis ekiplerimiz parça değişimine karar verebilmektedir. Bu durumda arızayı gidermek için parçanın temin edilmesini için sipariş veren servisimiz, orijinal  yedek parçasını cihazınızın model numarasına göre getirtecektir. En kısa sürede temin edecek olduğumuz yedek parçanız tekrar bozulmasına karşı garanti altına alınmış olacak ve olası bir durumda ücretsiz olarak karşılanabilecektir.