0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Şişli Kombi Servisi

Şişli  Kombi Servisi

Firmamız, İstanbul’un en sevilen ve yoğun semtleri arasında yer alan Şişli ilçesinde hizmet vermektedir. Şişli kombi servisi olarak sahip olduğumuz teknolojik aletlerimiz ve donanımımız sayesinde işinde profesyonel olan ekibimiz ile tüm markalardaki klima cihazları için bakım, onarım ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Neden Şişli Kombi Servisini Tercih Etmeliyim?

Müşterilerinin beklentilerini en kaliteli şekilde karşılayarak memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutmayı ilke edinen Şişli kombi servisi, bu sebeple de her zaman gelişime açık olmayı ve teknolojik gelişmeleri takip etmeyi hedef edinmektedir. Servisimizde bulunan ekip arkadaşlarımızın her biri kendi branşında gerekli tüm sertifikaları almış olup işlerini profesyonel olarak yapmaktadır.

Şişli Kombi Servisi Hizmetleri

Şişli kombi servisi tüm markalardaki kombiler için Şişli ilçesinde bulunan müşterilerimize her türlü kombi arıza tamiri ve bakım onarım hizmeti sunmaktadır. Şişli kombi servisi, kombi cihazları için son derece teknolojik ve üstün performanslı profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Gelişime her zaman açık olan firmamız her yıl cihazlarını son teknolojiye göre yenilemektedir.  

Şişli Kombi Tamiri

Her markadaki kombi cihazları için son derece gelişmiş ve kompleks ürünler olduğundan dolayı arıza oluştuğunda, Şişli kombi tamir servisini çağırmak için randevu talep etmeniz gerekmektedir. Yetkili servis harici dışarıdan bilmediğiniz, hakkında bilgi sahibi olmadığınız servislerden hizmet talep etmenizi asla önermiyoruz. Çağırdığınız servisin mutlaka yetki belgeleri bulunup aynı zamanda profesyonel bir ekibe de sahip olmalıdır.

Kombinizde arıza olduğunu nasıl anlarsınız?

Eğer kombiniz sıcak su sağlamıyorsa, petekler hiç ısınmıyorsa, çok gürültülü çalışıyorsa, kombinizden su ya da gaz kaçağı varsa tüm bunlar arıza oluştuğu anlamına gelmektedir. Bu durumda asla kendiniz müdahale etmemelisiniz. Herhangi bir arıza durumunda Şişli kombi servisini arayarak servis talebinde bulunmanız en doğru seçenektir. Elektrikli ve gazla çalışan kompleks cihazlara yapılacak yanlış müdahaleler tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir.

Şişli Kombi Bakım

Her gün kullandığımız kombi cihazlarımızın düzenli bakımın yaptırılması oldukça önemlidir. Bu sebeple yılda en az bir kez kombi cihazınıza bakım yaptırmalısınız. Şişli kombi servisi; kombi bakım hizmetleri vermektedir. Her marka cihazınızın bakımını firmamıza güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Şişli kombi yetkili servisi kombi bakımı sırasında neler yapar?

Bakım için gelen ekibimiz bakım sırasında kombinin devir daim pompasını ve ısıtıcı sensörlerini kontrol etmektedir. Daha sonra gaz walfi ayarlarını yapıp, fan motorunu temizlemektedir. Tüm bu işlemler sonunda kombiniz çok daha verimli ve tasarruflu çalışır hale gelmektedir.

Kombilerin yılda en az 1 kez yapılması gereken bakımları cihazın daha uzun ömürlü olmasını sağlarken aniden oluşabilecek arızaların da önünü kesmektedir. Bu nedenle kombi cihazınızın periyodik bakımlarını asla aksatmadan yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bakım ya da arıza tamiri sırasında ekiplerimiz parça değişimine karar verdiyse kombinize uygun orijinal yedek parçayı en kısa zamanda temin etmektedir. Şişli kombi servisi, parçayı garanti altına alarak tekrar bozulması halinde ücretsiz olarak onarımını gerçekleştirmektedir. 

Şişli Kombi Servisi Bakım ve Onarım Sözleşmesi

Şişli kombi servisi olarak tüm müşterilerimize kompleks ve donanımlı cihazlar arasında yer alan kombiler için bakım ve onarım sözleşmesi yaptırmalarını önermekteyiz. Bu sayede oluşabilecek bir arızada kombi arıza onarımı, yedek parça değişimi ve bakım yapılması gibi hizmetlerin servis ücretleri de sözleşme kapsamında bulunmaktadır.

Şişli Kombi Tamiri

Şişli kombi tamiri hizmetinden haftanın her günü yararlanabilirsiniz. Kombiniz arızalandığı ya da peteklerinizin yeteri kadar ısınmadığı zamanlarda Şişli kombi servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçtikten sonra uzaktan teknik destek sağlanarak sorun çözülmeye çalışılır. Eğer bu şekilde sorun çözülmezse ekiplerimizin gelmesini beklemeniz yeterli olacaktır.

Uzman ekiplerimiz öncelikle kombinizi ve gerekli görülürse kalorifer peteklerinizi inceleyecektir. Arıza tespit edildikten sonra ise tamir işlemi gerçekleşir. Şişli kombi servisi gerekli olduğu durumlarda yedek parça tedariği de sağlamaktadır. Değiştirmiş olduğu orijinal yedek parçalar için bir yıl garanti vermektedir.

Çalışma Prensibimiz Nedir?

Günün 24 saati kesintisiz hizmet sağlayan çağrı merkezimizi arayarak arıza ya da bakım hizmeti için randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Çalışma prensibimiz gereğince çağrı merkezindeki ekip arkadaşlarımız size servisi yönlendirmeden önce telefon ile yapılacak bir durum olup olmadığını kontrol ederler. Uzaktan yönlendirme ile çözülecek bir arıza ise kısa sürede bu durumdan kurtulmanızı sağlamaktadırlar.

Arıza problemi büyük ise çağrı merkezimiz sizi Şişli kombi servisine yönlendirecek ve randevu kaydınızı yapacaktır. Şişli ve çevresinde bulunan müşterilerimizin randevu bilgisi geldiğinde; servis ekibimiz kombi cihazınızı yerinde tamir için randevu saatinde sizi bekletmeden adresinizde bulunacaktır.