0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Silivri Kombi Servisi

Silivri Kombi Servisi

İstanbul iline bağlı ilçelerden biri olan Silivri‘de bulunan servisimiz sunduğu kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı prensip edinmiştir. Silivri kombi servisi, günümüzde de kullanımı oldukça yaygın olan tüm markalardaki elektrikli ve gaz yakıtlı kombi cihazlarınız için bakım onarım, montaj ve tamirat hizmetleri sunmaktadır.

Çalışma Sitemimiz Nasıldır?

Silivri kombi servisi olarak haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin arıza bildirimi geldiğinde en kısa sürede adrese giderek soruna yerinde çözüm önerisi sunmaktayız. Çalışma sistemimiz gereği işinde uzman ekibimiz cihazınızla ilgili kurulum ve montaj, arıza tamiri ya da bakım hizmetini sağladıktan sonra mailinize bilgilendirme amacı ile fişi göndermektedir.

Nasıl Randevu Alınabilir?

Whatsapp hattımız üzerinden günün her saati, 7/24 çalışan çağrı merkezimizi arayarak randevu talep edebilirsiniz. Çağrı merkezimizde bulunan tecrübeli ekibimiz öncelikli olarak sorunu uzaktan çözmeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple cihazınızdaki arıza ile ilgili sorular yöneltip ve arıza kodunu soracaktır. Problem uzaktan yönlendirme ile çözülemiyor ise arıza kaydını ve randevu bilgilerini kayıt ederek servisimize yönlendirmektedir.

Silivri kombi servisine randevu bilginiz ulaştığında gün içerisinde ya da yoğunluğa bağlı olarak ertesi gün adresinize gelecektir. Sonrasında ise tüm markalardaki kombi cihazınız için bakım, montaj ve arıza tamiri hizmetleri vermektedir.  

Silivri Kombi Servisi Hizmetleri

Doğalgaz ile ısınma sağlanan kombi cihazları günümüzde en çok tercih edilen ısıtma sistemleridir. Silivri kombi servisi hizmetleri kapsamında güvenli ısınmanızı sağlamak için kombi arıza tamiri, bakım ve montaj hizmetlerini sunmaktayız. İşinde uzman ve sertifikalı ekibimiz, kaliteli hizmetlerimiz ile müşteri odaklı çalışan Silivri kombi servisinden istediğiniz zaman kombiniz için bakım, tamir ve montaj hizmeti talep edebilir, kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz.

Silivri Kombi Bakımı

Kombinizin ilk zamanlardaki verimliliğinin devam etmesi, az enerji harcayarak daha iyi ve güvenli bir ısınma sağlanabilmesi için Silivri kombi bakım ekibi olarak tüm markalardaki kombi cihazınızın yılda en az bir kez bakım yapılmasını önemle tavsiye etmekteyiz.

Kombi Cihazlarınıza Bakım Nasıl Yapılır?

Silivri kombi servisi olarak deneyimli ve işinde uzman ekibimiz ile bakım hizmeti vermekteyiz. Sizin oluşturacağınız bakım hizmeti talebiniz üzerine adresinize gelerek yerinde bakım yapan servisimiz;

  • Kombinizde gaz ve su kaçaklarının olup olmadığını,  
  • Tüm elektrik bağlantı noktalarını,
  • Filtre değişimini ve kombinin iç kısmının tozlanma durumunu kontrol eder.
  • Daha verimli ısınma için peteklerin temizliğini yapar.

Silivri kombi servisi tarafından detaylı olarak kombi bakımı yapılan tüm markalardaki cihazınızda aniden oluşabilecek arızalanmalar, gaz kaçağı gibi riskli durumlar önlenmiş olur. Ayrıca kombi sisteminin daha iyi ısıtması da sağlanır. Bu nedenle daha ucuz fatura ödeyerek peteklerden daha iyi verim alabilmek ve herhangi bir tehlike durumu oluşmaması için Silivri kombi bakım servisinden randevu talep etmeniz yeterli olacaktır.

Silivri Kombi Tamiri

Kombi cihazları kolay kullanımı, sessiz çalışması ve hassasiyetinin yüksek olması gibi sebeplerden dolayı kullanımından oldukça memnun kalınan ısıtma sistemleridir. Fakat kombi sistemleri zamanla çevresel nedenler, kullanım hatalarından dolayı ayarlarının bozulması, gürültülü çalışması, gaz kaçağı ve su sızıntısı olması gibi nedenlerden arızalanabilmektedir.

Kombiniz arızalandığında mutlaka Silivri kombi tamir servisinden yardım talep etmelisiniz. Hakkında uzman olmadığınız için kombi cihazına müdahale etmemelisiniz. Aksi halde arıza daha  da büyüyebilir ve tehlikeli durumlar oluşabilir. Profesyonel ve işinde tecrübeli ekibimiz kombinizi kontrol ederek kısa sürede arıza nedenini bulmakta ve çözüm önerisi getirmektedir.

Silivri Kombi Montajı

Tüm markalardaki kombi cihazınızı ilk aldığınızda ya da taşınma gibi durumlarda cihaz kurulum ve montaj hizmeti sağlayan Silivri kombi montaj ekibimiz ile hızlı ve güvenilir bir çalışma sunmaktayız. Servisimiz cihazın montajını güvenli bir şekilde yaptıktan sonra kurulumunu ve ayarlarını yaparak değerli müşterilerimize kombi kullanımı hakkında bilgi vermekteyiz. Kombi kullanımı sırasında dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri anlatarak kombiyi teslim eden Silivri kombi servisi kurulum ve montaj için ayrıca ücret talep etmemektedir.

Silivri Kombi Servisi Bakım Sözleşmesi

Servisimiz tüm markalardaki kombi cihazları için bakım sözleşmesi yapmanızı tavsiye etmektedir. Bakım sözleşmesi, son derece önemli olan gaz yakıtlı veya elektrikli kombi cihazınızda çıkabilecek arızalarda ekstra ücret ödemeden arızanın giderilmesi ve gerek duyulursa da orijinal yedek parça temini olan bir sözleşmedir.