0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Şile Kombi Servisi

Şile Kombi Servisi

İstanbul iline bağlı bulunan Şile ilçesi ve çevresindeki müşterilerine hizmet vermekte olan Şile kombi servisi, sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılamak ve ortamın nemini ayarlamak gibi kolaylıklar sağlayan teknolojik donanımlı tüm markalardaki kombi cihazınız ile ilgili bakım, onarım, tamir ve montaj hizmeti sağlamaktadır.

Isıtma ve iklimlendirme sistemleri günlük hayatımızı kolaylaştırarak yaşam konforumuzu arttıran sistemlerdir. Çözüm odaklı servis ekibimiz ve ekonomik fiyatlarımız ile müşterilerimizin beklentilerini en hızlı ve kaliteli şekilde karşılamak en önemli prensiplerimizdendir. Şile kombi servisi olarak müşterilerimizin memnuniyetini her zaman yüksek tutmak servisimizin hedefidir.

Kombi Cihazının Avantajları ve Modelleri Nelerdir?

Kombi cihazı bağımsız olarak yakılan miktar kadar fatura ödenmesi, kolay monte edilmesi ve fazla yer kaplamaması gibi avantajları olan bir ısıtma sistemidir. Modeline bağlı olarak değişiklik göstererek elektrik ve doğalgaz ile çalışmaktadır.

Baca (hermatik ve bacalı), yanma (konvansiyonel ve yoğuşmalı) ve eşanjör (tek ya da çift eşanjör) tipine göre farklı kombi modelleri bulunmaktadır. Her birinin amacı aynı olsa da teknik özellikleri farklı olmaktadır.

Şile Kombi Servis Hizmetleri

Şile kombi servis ekibimiz bacalı, konvensiyonel ve yoğuşmalı gibi tüm kombi modellerinin eğitimlerini almıştır. Firmamızda bulunan servis ekibimiz alanında uzman olup gerekli sertifikalara da sahiptir. İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan müşterilerimiz için Şile kombi servis hizmetleri kapsamında tüm markalardaki kombi cihazları ile ilgili bakım, onarım, montaj, arıza ve çözüm hizmetleri sunmaktayız. Ekibimize güvenilir ve kaliteli hizmet almak için güvenebilirsiniz.

Şile Kombi Bakımı

Doğalgaz ile çalışan ve performansı yüksek, ayarlanan ısıya kısa sürede adapte olan kombi cihazının yılda en az bir kez Şile kombi bakım ekibi tarafından bakım yapılması büyük önem arz etmektedir. Kombi cihazınızdan daha çok verim almak ve cihazınızın ani arızalanmalarını önlemek için düzenli bakım yapılması gereklidir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Hem güvenilirlik hem de garanti kapsamının devam edebilmesi kombi bakımının Şile kombi bakım servisi tarafından yapılması önemlidir.

Servisimiz bakım için geldiğinde önce sıcak su ve kalorifer sistemini, su sızdırmazlık durumu ve kombinin iç kısmının tozlanmasını kontrol eder. Elektrik bağlantı noktaları ve kombinin baca fanına da bakılır.

Daha sonra brülor, yanma haznesi ve fan temizliği için kombideki su boşaltılır. Gaz ayar kontrolleri de yapılan cihaza tekrar su doldurularak basıncı ayarlanır. Kombinin tüm kontrollerinden sonra sorunsuz çalışması sağlanarak teslim edilir.

Şile Kombi Tamiri

Her gün kullandığımız kombi cihazının bakımlarının aksatılması zamanla ortaya çıkabilecek arızalara neden olmaktadır. Zamanında yapılmayan kontroller nedeni ile fark edilemeyen sorunlar en önemli kombi arıza nedenidir. Bu gibi durumlarda Şile kombi tamir ekibi olarak aldığınız randevu kapsamında adresinize gelerek tamir hizmeti vermekteyiz.

Kombi Arıza Nedenleri Nelerdir?

Sıklıkla kullandığımız kombi cihazlarımızda meydana gelen arızaların belli başlı sebepleri vardır. Bunlar;

 • Kullanım hataları,
 • Voltaj dalgalanmaları,
 • Tesisattaki suyun kirlenmesine bağlı olarak filtrelerde oluşan tıkanıklıklar,
 • Kombi içerisindeki tozlanma olarak bilinmektedir.

Tüm bu nedenlere bağlı olarak kombi cihazında arızalar ortaya çıkabilmektedir. Çıkan bu arızaların da belirtileri aşağıdaki gibidir:

 • Suyun ısınmaması,
 • Peteklerin verimli yanmaması ya da hiç ısınmaması
 • Kombinin gürültülü çalışması,
 • Su sızıntısı ya da gaz kaçağı oluşması,
 • Kombinin ateşleme yapmaması.

Şile Kombi Montajı

Kombinizin ilk montaj ve kurulumunun Şile kombi montaj ekibi tarafından yapılması garanti kapsamı ve güvenli ısınma için önemlidir. Uzmanlık gerektiren bir iş olan ısıtma sistemleri ile ilgili tüm sertifikalara sahip olan ekibimiz kısa sürede kurulumu yaparak size bilgi verecektir.

Ayrıca ilk teslimatta kombinin kullanımını, dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri de ayrıca müşterimize anlatmakta olup ayrıca ücret talep etmemektedir.

Neden Şile Kombi Servisini Tercih Etmeliyim?

Tüm bakım ve arıza onarım hizmetlerimiz için Şile kombi servisini güvenle tercih edebilirsiniz. Servisimiz tüm markalardaki kombi cihazları ile ilgili;

 • Hizmet yeterlilik belgesi,
 • Yetkili servis belgesi,
 • Eğitim belgelerine sahip olmaktadır.
Şile Kombi Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Alanında uzman çağrı merkezi ekibimize whatsapp hattımız üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Şile kombi servisi randevulu sistemle hizmet vermektedir. Firmamıza ulaştığınız takdirde konusunda uzman çağrı merkezi ekibimiz öncelikle uzaktan yönlendirme ile sorunu çözemeye odaklanır. Telefon aracılığı ile yönlendirme sayesinde çözülemeyecek kadar büyük bir sorun varsa, oluşturulan randevu kaydı Şile kombi servisine aktarılır. Böylelikle yoğunluğa bağlı olarak servisimiz müşterilerimizin sorununu en hızlı şekilde çözebilmek için gün içerisinde ya da ertesi gün randevu saatinde hizmet vermektedir.

ETİKETLER