0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sarıyer Kombi Servisi

Sarıyer Kombi Servisi

Son teknoloji ile donatılmış olan tüm markalardaki kombi cihazlarının bakım, onarım ve montaj işlemleri ile ilgili servisimiz olan Sarıyer kombi servisi, İstanbul’un en çok tercih edilen ilçelerinden biri olan Sarıyer‘de bulunmaktadır. Hızlı çözüm üreten Sarıyer kombi servis ekibi olarak uygun fiyatlar sağlayarak en hızlı ve kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Randevulu sistemle çalışan servisimize 7/24 web sitemizde bulunan çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Sarıyer ve çevresindeki tüm müşterilerimizin randevu bilgileri çağrı merkezi tarafından servisimize yönlendirilmektedir. Çözüm odaklı çalışan ekibimiz müşterilerimizi gün içerisinde ya da en geç ertesi gün arayarak arızayı yerinde gidermek için gelmektedir.

Sarıyer Kombi Servis Hizmetleri

Kombi ısıtma sistemleri doğalgaz ve elektrikle çalışan hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacının karşılandığı küçük ölçekli ısıtma sistemleridir. Yakılan miktar kadar fatura ödenmesinden dolayı kombiyle ısınma çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir.

Konforlu bir yaşam sağlayan ısıtma ve iklimlendirme sistemi cihazları ile kolaylıkla evimizin, ofisimizin ya da bulunduğumuz mekanın ısısını ve nem dengesini ayarlayabilmekte ve her an sıcak suyu kullanabilmekteyiz. Sarıyer kombi servis hizmetleri arasında bakım, arıza tamiri ve kurulum bulunmaktadır. Ekibimiz, tüm kombi tiplerinin eğitimlerini almıştır. Kombinizi firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz.

Sarıyer Kombi Bakımı

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçları nedeni ile sürekli kullanılan kombi cihazının periyodik bakımlarının en az yılda 1 kez yapılması gereklidir. Daha az fatura ödeyerek verimli ısınma sağlamak için periyodik kombi bakımlarının kaçırılmamasına dikkat edilmesi mühimdir. Ayrıca düzenli kombi bakımı yapılan cihaz hem daha uzun ömürlü olur ve hem de ani arızalanmalar yaparak sizi zor durumda bırakmaz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombinizin bakımının Sarıyer kombi bakım servisi tarafından yapılması gereklidir. Bu hem güvenilirlik hem de garanti kapsamının devam edebilmesi için önemlidir.

Servisimiz bakım için geldiğinde önce sıcak su ve kalorifer sistemini kontrol eder. Daha sonra sırası ile; su sızdırmazlık durumu ve kombinin iç kısmının tozlanması kontrol edilir, tüm elektrik bağlantı noktalarına ve kombinin baca fanına bakılır.

Tüm bu kontroller yapıldıktan sonra kombideki su boşaltılarak brülör, yanma haznesi ve fan temizliği yapılır. Gaz ayar kontrolleri de yapıldıktan sonra tekrar su doldurularak basınç ayarlanır. Kombinin tüm kontrollerinden sonra sorunsuz çalışması sağlanarak teslim edilir.

Bakım hizmetinin güvenilir şekilde yapılarak kombinizin teslim edilmesi ve kış süresince verimli ısınma ancak tecrübeli ve eğitimli ekip ile mümkün olmaktadır. Hizmet alınan servisin ayrıca hizmet ve yetki belgesi olmasına dikkat etmeniz gereklidir.

Sarıyer Kombi Tamiri

Isıtma sistemleri yaz ve kış sıcak su ihtiyacı ve ısınma ihtiyacını karşılamak amacı ile kullanılmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda Sarıyer kombi tamir servisi ile iletişime geçmeniz son derece önemlidir.

Kombi arızalarının sebepleri genellikle;

  • Kullanım hataları,
  • Elektrik kesintileri ve voltaj dalgalanmaları,
  • Aksatılan periyodik bakımlar,
  • Tesisattaki suyun kirlenmesine bağlı olarak filtrelerde oluşan tıkanıklıklar,
  • Kombi içerisindeki tozlanmadan kaynaklanan nedenlerdir.

Kombi cihazında saydığımız nedenlere bağlı olarak; sıcak suyun gelmemesi, peteklerin verimli ısınmaması, kombinin gürültülü çalışması, su sızıntısı ya da gaz kaçağı oluşması, kombinin ateşleme yapmaması gibi çeşitli arızalar oluşmaktadır.

Her arızanın kodu farklı olup, her kod farklı bir problemi anlatmaktadır. Arıza kaydı bırakarak randevu talep ederken arıza kodlarının bilinmesi Sarıyer kombi servisinin gerekli hazırlıkla gelerek daha kısa sürede arızayı çözmesine yardımcı olmaktadır.

Sarıyer Kombi Montajı

Kombinizi yeni aldığınızda ya da taşınma işleminden sonra gerekli montaj ve kurulumlarda Sarıyer kombi montaj servis ekiplerimiz adresinize gelerek hizmet vermektedir. Kombinizin ilk montaj ve kurulumunun yetkili servis tarafından yapılması garanti kapsamı ve güvenli ısınma için önemlidir. Uzmanlık gerektiren bir iş olan ısıtma sistemleri ile ilgili tüm sertifikalara sahip olan Sarıyer kombi servisi kısa sürede kurulumu yaparak size bilgi verecektir.

Ayrıca ilk teslimatta kombinin kullanımını, dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri de ayrıca müşterilerimize anlatmakta olup bunun için ek ücret talep etmemekteyiz.

Neden Sarıyer Kombi Servisini Tercih Etmeliyim?

Tüm bakım ve arıza onarım hizmetlerimiz için Sarıyer kombi servisini güvenle tercih edebilirsiniz. Servisimiz ısıtma ve iklimlendirme sistemleri ile ilgili;

  • Hizmet yeterlilik belgesi,
  • Yetkili servis belgesi
  • Eğitim belgelerine sahip olmaktadır.

Sarıyer Kombi Servisinden Nasıl Hizmet Alabilirim?

Web sitemizdeki numaradan çağrı merkezimizi arayarak Sarıyer kombi servisinden hizmet almak için randevu talep edebilirsiniz. 7/24 çalışan çağrı merkezimiz tüm markalardaki elektrikli ve gaz yakıtlı kombi cihazlarınız için talep edeceğiniz bakım ve arıza tamiri hizmetleri vermektedir. Sizi telefonla yönlendirerek çözemediği problemler hakkında servisimize randevu bilgisi ulaştıracaktır.