0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sancaktepe Kombi Servisi

Sancaktepe Kombi Servisi

Günümüzde yaşam kalitesini artırarak konforumuzu sağlayan klima, kombi ve kazan gibi gaz yakıtla çalışan cihazlar oldukça tercih edilmektedir. Teknolojik donanımlı ve uzmanlık isteyen tüm markalardaki kombi cihazlarınız için Sancaktepe kombi servisi olarak bakım, onarım ve montaj işlemleri ile ilgili hizmet vermekteyiz. İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde bulunan Sancaktepe kombi servisi, müşteri memnuniyetini her zaman yüksek tutmayı ve müşterilerinin beklentilerini uygun fiyatlarla, en hızlı ve kaliteli şekilde karşılamayı ilke edinmektedir.

Kombi sistemleri, doğalgaz kullanımı ile hem sıcak su ihtiyacının hem de ısınma ihtiyacının karşılanmasını sağlayarak yaşam konforumuzu arttıran küçük ölçekli ısıtma sistemleridir. İsteğe göre bağımsız kullanım kolaylığı ile yakılan miktar kadar fatura ödenmesi, sessiz çalışması ve fazla yer kaplamaması gibi avantajları günümüzde kombi kullanımını arttırmıştır.

Baca (hermatik ve bacalı), yanma (konvansiyonel ve yoğuşmalı) ve eşanjör (tek ya da çift eşanjör) tipine göre farklı kombi modelleri bulunmaktadır.

Sancaktepe Kombi Servisi Hizmetleri

İstanbul ilinin en çok tercih edilen ilçelerinden biri olan Sancaktepe ilçesi ve çevresindeki müşterilerine Sancaktepe kombi servis hizmetleri kapsamında tüm markalardaki kombi cihazları için bakım, onarım ve montaj işlemleri ile ilgili hizmet vermektedir.

Kombi cihazı ile ilgili tüm eğitimleri almış olan Sancaktepe kombi servis ekibimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda arıza tamiri ve bakım onarım, montaj hizmetleri vermektedir. Bakım ve arıza tamiri hizmeti sonunda size bilgilendirme ya da garanti fişi gönderilerek hizmet tamamlanır.

Sancaktepe Kombi Bakımı

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçları nedeni ile sürekli kullanılan kombi cihazının periyodik bakımlarının en az yılda bir kez Sancaktepe kombi bakım servisi tarafından yapılması gereklidir. Enerji tasarrufu ile ısınarak daha az fatura ödemek, peteklerin daha verimli ısınması, cihazın daha uzun ömürlü olması ve ani arızalanmalar yapmaması için bakım hizmeti oldukça önemlidir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Öncelikle kombi bakımı için yetkili bir servisin çağırılması oldukça mühimdir. İşinde uzman olmayan kişiler tarafından kombi bakımı yapılması güvenli değildir. Sancaktepe kombi bakım servisi olarak işinde uzman güvenilir ekibimiz adresinize gelerek tüm markalardaki kombi cihazınız için bakım hizmeti sunmaktadır.

Bakım sırasında ilk olarak sıcak su ve kalorifer sistemi kontrol edilir. Daha sonra sırası ile;

 • Su sızdırmazlık durumu kontrol edilir, kombinin iç kısmının tozlanmışsa temizlenir,
 • Tüm elektrik bağlantı noktaları tek tek incelenir, kombinin baca fanına bakılır.
 • Tüm bu kontrollerden sonra kombideki su boşaltılarak brülör, yanma haznesi ve fan temizliği yapılır.
 • Gaz ayar kontrolleri de yapıldıktan sonra tekrar su doldurularak basınç ayarlanır.
 • Kombinin tüm kontrollerinden sonra sorunsuz çalışması sağlanarak teslim edilir.

Sancaktepe Kombi Tamiri

Sürekli kullanılan kombi cihazının bakımlarının aksatılmasıyla birlikte arıza oluşmasına neden olacak sorunlar ve değişmesi gereken parçalar zamanında fark edilememektedir. Bu durumdan ve çeşitli sebeplerden oluşan kombi arızalarında Sancaktepe kombi tamir ekibi olarak adresinize gelip var olan sorunu gidermekteyiz.

Kombi cihazınızdaki arızalanma nedenleri arasında en sık olarak;

 • Kullanım hataları,
 • Elektrik kesintileri ve voltaj dalgalanmaları,
 • Aksatılan periyodik bakımlar,
 • Tesisattaki suyun kirlenmesine bağlı olarak filtrelerde oluşan tıkanıklıklar,
 • Kombi içerisindeki tozlanmadan kaynaklanan sebepler bulunur.

Kombi cihazında saydığımız nedenlere bağlı olarak; sıcak suyun gelmemesi, peteklerin verimli ısınmaması, kombinin gürültülü çalışması, su sızıntısı ya da gaz kaçağı oluşması, kombinin ateşleme yapmaması gibi çeşitli arızalar oluşmaktadır.

Her arızanın kodu farklı olup, her kod farklı bir problemi anlatmaktadır. Arıza kaydı bırakarak randevu talep ederken arıza kodlarının bilinmesi servisimizin gerekli hazırlıkla gelerek daha kısa sürede arızayı çözmesine yardım olmaktadır.

Sancaktepe Kombi Montajı

Tüm markalardaki kombi cihazlarından alan müşterilerimizin ilk kurulumunda ve taşınmadan sonraki montaj işlemlerinde Sancaktepe kombi montaj servis ekiplerimiz hizmet vermektedir. Kombinizin montajını yapan ekiplerimiz daha sonra kurulumunu ve ayarlarını da yapmaktadır.

Kombi montaj ve kurulum işlemlerinin kesinlikle yetkili servis tarafından yapılması çok önemlidir. Özellikle de ilk kurulum yapılırken garanti kapsamında kalması için Sancaktepe kombi servisinin çağırılmasına dikkat edilmelidir.

Gerekli tüm eğitimleri almış olan servis ekibimiz kurulum sonrası kombinizin sıkıntısız çalıştığını da kontrol etmektedir. İlk teslimatta kombinin kullanımını, dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri de ayrıca müşterimize anlatmakta olup herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Neden Sancaktepe Kombi Servisini Tercih Etmeliyim?

Firmamız tüm yetki belgelerine sahip ekibi ile uygun fiyatlı, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Tüm bakım ve arıza onarım hizmetlerimiz için Sancaktepe kombi servisi olarak;

 • Hizmet yeterlilik belgesi,
 • Yetkili servis belgesi,
 • Tüm markalardaki kombi cihazları için eğitim belgelerine sahip olmaktayız.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Randevu kaydı yapılarak 7/24 çalışan servisimize günün her saati ulaşabilirsiniz. Whatsapp hattımız aracılığı ile çağrı merkezi numaramızdan randevu talep ettiğinizde Sancaktepe ve çevresindeki tüm müşterilerin randevu bilgileri servisimize ulaşmaktadır. En hızlı şekilde çözüm üreten ekibimiz gün içerisinde ya da ertesi gün adresinize gelerek hizmet vermektedir.