0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

REGAL

Regal, 2002 senesinde Zorlu Holding bünyesinde kurulmuş Türkiye merkezli bir beyaz eşya üreticisidir. Klimalar, Televizyon, buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, derin dondurucular, termosifonlar ve ankastre ürünlerden oluşan geniş ürün çeşitliliğine sahiptir.

Regal

En yeni ve en kaliteli teknolojik beyaz eşya ve televizyonları uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturmayı hedef alan Regal, bugün Zorlu Grubu’nun stratejik öneme sahip markalarından biri konumundadır. Gücünü Vestel’in 1700 kişilik dev Ar-Ge kadrosundan almaktadır.

Üretimini Manisa ilimizde, Avrupa’nın en büyük fabrikalarından biri olan Vestel City’de uluslararası kalite standartlarına ve son teknolojik yeniliklere uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin dört bir yanında konumlanmış güçlü bayi ağı ve servis noktalarıyla en hızlı, en kaliteli hizmeti tüketicilerine ulaştırmaktadır. Regal, ürünlerini tasarlarken doğa ve tüketici dostu teknolojileri kullanmaktadır. Kullanıcı rahatına önem veren şık tasarımı, uygun fiyatları, elektrik ve su tasarrufu sağlayan ürünleri ile çevreye ve aile ekonomisine destek sağlamaktadır.

Regal ürünlerini tasarlarken doğa ve tüketici dostu teknolojileri kullanarak kullanıcı ergonomisini odak noktası olarak almaktadır. Kullanıcı rahatına önem veren şık tasarımı, uygun fiyatları, elektrik ve su tasarrufu sağlayan ürünleri ile çevreye ve aile ekonomisine destek sağlıyor. Türkiye’de Endüstri 4.0 kapsamında dijitalleşme çalışmalarına ilk başlayan firmalardan biri olan Regal, hedefleri arasında bütün ürünlerini akıllı hale getirerek kullanıcı ihtiyaçlarını en iyi bir şekilde karşılamaktır.

Regal Neden Tercih Edilmelidir?

Regal firmamız çevik ve tecrübeli eleman kadrosu Regal beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, tamir, yedek parça hizmeti vermektedir. Kuruluş olarak Regal servis hizmeti sektörünün tüm alanlarında en iyiye ulaşmak hedeflerimiz arasındadır.

Regal Servisimiz en güvenilir ve kesintisiz teknik servis hizmetini amaç ederek 7 Gün 24 saat hizmet sunmaktayız.

Hizmetimize hiçbir zaman ödün vermeden, daha iyiye ulaşarak siz değerli Regal müşterilerimizin kaliteli, profesyonel ve güvenilir hizmetten faydalanmasını sağlamak.

Regal firması olarak Türkiye geneline hizmeti vermekte olup, yedek parça ve aksesuar siparişlerinde en hızlı ve güvenilir teslimat olanağını sağlamaktayız.

Bütün Regal beyaz eşya ürünleri 3 yıl garanti kapsamı içerisindedir.

Teknik ekibini kurumsal vizyonunun getirisi olarak sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutan regal firmamız, en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Sitemizden vermiş olduğumuz hizmetleri ziyaret edebilirsiniz.

Regal Ürünleri
  • Klima
  • Termosifon
  • Beyaz Eşya
  • Televizyon
  • Ankastre
  • Küçük Ev Aletleri
Regal Cihazlarınız için Whatsapp Destek Hattımızdan Teknik Servis Yardımı İçin Bize Ulaşabilir, İletişim Numaralarımızdan Servis Kaydı Oluşturabilirsiniz