0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

PROTHERM

Vaillant grup markası olan Protherm, 20 yılı aşkın bir süredir üretim yapmakta ve 10 yılı aşkın bir süredir de ülkemizde ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Müşteri güvenine oldukça önem veren firma, yaygın servis ağı ve yedek parça servisi ile müşterilerine dayanıklı ve kaliteli ürünler sunmaktadır.

Protherm

1991 yılında Prag’da kurulan Protherm, 2001 yılında Vaillant Group çatısı altına girerek Avrupa’da yüz binlerce adet kombi üreterek, 25’ten fazla ülkeye ihracat yapan dev bir marka haline gelmiştir. Orta ve Doğu Avrupa’nın önde gelen ısıtma markalarından biri olan Protherm, 20 yılı aşkın süredir tüketicilere güvenilir ürünler sunmaktadır. Tüm Protherm ürünleri temel özellikler dikkate alınarak geliştirilmektedir. Kaliteli ve bütçeye uygun ürünlerle sizlere mükemmel ısı konforunu sağlamayı hedef almışlardır. Evlerimize hem sıcak su hem de ısıtma sağlayan konvansiyonel ve yoğuşmalı kombiler, şofben, termosifon, radyatör ve kazanlar üreten firma, bunlara ilaveten tamamlayıcı aksesuarlar da üretmektedir. Sizlere her zaman en yüksek kalitede ürünleri sunmayı amaçlayan Protherm, tüm ürünlerini en kaliteli malzemeler ile en ileri teknolojiler kullanılarak üretmektedir.

Neden Protherm?

Protherm ürün gamımız tüketici ihtiyaçlarına göre belirlenmiş olup tüketicilerimize evlerinde ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına hem sıcak su hem de ısıtma sağlayan konvansiyonel ve yoğuşmalı kombiler, şofben, termosifon, radyatör, boyler ve tamamlayıcı ürün hizmet veriyoruz. Sizlere her zaman en yüksek kalitede ürünleri sunmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle tüm ürünlerimiz en kaliteli malzemeler ile en ileri teknolojiler kullanılarak üretilmektedir.

Vaillant Grup markası olan Protherm, Orta ve Doğu Avrupa’da ısıtma teknolojisi alanında lider markalardan biridir. 30 yılı aşkın süredir sektöründe kaliteli ve güvenilir ürünler üretmektedir. Ürün kalitesinin yanı sıra güvene dayalı ortaklığa da büyük önem vermektedir. Ürün grubumuzla uygun iklimlendirme koşullarının yanı sıra talebe yönelik sıcak su ihtiyacına cevap vermektedir. Protherm markası ile müşterilerine üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak ve buna uygun ürün ve hizmet kalitesi sunmak üzere son kullanıcı ve sektör profesyonellerine hizmet sağlamaktadır. İşbirliği ve dürüstlük değerlerini esas alarak faaliyet gösteren Protherm, müşterilerine deneyimlerini ve ileri uzmanlığını sunmaktadır. İşbirliği ve dürüstlük değerlerini esas alarak faaliyet gösteren firmamız, müşterilerine deneyimlerini ve ileri uzmanlığını sunmaktadır.

Protherm firması olarak amacımız;

 • Hızlı ve düzenli geri bildirimde bulunarak müşterilerimizin şikâyetlerini çözüme ulaştırmayı,
 • Müşteri şikâyetlerini en kısa süre içerisinde çözümlemeyi,
 • Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile beraber müşteri memnuniyetini artırmayı,
 • Müşterilerimizin şikâyetlerini analiz edilip kayıt altına alarak raporlamayı ve bu doğrultuda ürün ve hizmet süreçlerimizi geliştirmeyi ve iyileştirmeyi hedefliyoruz.

Vermiş olduğumuz tüm hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz.

Protherm Ürünleri
 • Yoğuşmalı Kombiler
 • Termosifonlar
 • Panel Radyatörler
 • Şofbenler
 • Kazanlar
 • Kontrol Cihazları
 • Boylerler
Prothem Servis Hizmeti Talepleriniz İçin Telefon Numaralarımızdan Bize Ulaşabilir, Servis Hizmeti Almak İçin Müşteri Hizmetlerimizle İletişime Geçebilirsiniz.