0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

PROFİLO

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri ya da kısaca Profilo, 1976 yılında İstanbul’da kurulan beyaz eşya ve elektronik ürünleri üreticisidir.

Profilo

Özellikle beyaz eşya üretiminde Avrupa’da yaygın olan ve üretimini daha çok Marmara Bölgesi’ndeki fabrikalarında gerçekleştiren Profilo, ünlü Yahudi asıllı Türk iş adamı Jak Kamhi tarafından kurulmuştur. 1.200’ün üzerinde yetkili servis noktası bulunmaktadır.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’ nin beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klima cihazları, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu ürünlerden, özellikle klima cihazları, su ısıtıcı grubu ve küçük ev aletlerinin tamamı ithal olmakla beraber yerli ürünlerin üretimi ise Çerkezköy Fabrikası’nda gerçekleştirilmektedir.

Mükemmel Servis ve Geniş Yetkili Satıcı Ağı

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri satış öncesi ve sonrası servis uygulamalarıyla tüketicilerinin her an yanında olan profesyonel bir ekip olduğunu hissettiriyor. “Desteğe ihtiyacınız varsa, anında yanınızda!” sloganı ücretsiz ilk montajdan eş zamanlı ürün bilgilendirmeye, çözüm odaklı hızlı servisten küçük ev aletlerinin bakım ve onarım için evden alınıp eve teslim edilmesine, sizi tüm gün evde bekletmeden 2 saat aralığında randevu verilmesine kadar birçok uygulamada tüketiciler, bir Profilo sahibi olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.


Türkiye çapında hızlı ve çözüm odaklı hizmet veren yaklaşık 360 Yetkili Servis ile Profilo kapsamlı satış öncesi keşif, satış sonrasında ise montaj ve ürün bilgilendirme hizmetlerinin yanı sıra ilk ziyarette sunduğu yüksek çözüm oranı ile hayatı kolaylaştıracak bir uygulamayı sürdürüyor. Türkiye’nin her yerinden haftanın 7 günü 24 saat sunduğumuz teknik hizmetlerden faydalanabilirsiniz.


Serbest bayilik sistemiyle hizmet veren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, 1200’e yakın satış noktasıyla geniş bir bayi ağına sahip. Profilo, bu yaygın bayi ağı sayesinde Türkiye çapında tüm kullanıcılara en iyi hizmeti, en hızlı şekilde yürütme olanağı sağlıyor ve tüketiciyle markasını ona en yakın lokasyonda buluşturmayı başarmıştır. Özellikle Türkiye çapındaki 300’ün üzerindeki konsept mağazasıyla marka değerlerini tüketiciye en iyi şekilde ulaştırmayı başaran Profilo, bu mağazalarda tüketicilerin ürün bilgisi ile donatılmasına da olanak sağlamaktadır.

Profilo Dayanıklı ev aletleri sektörel faaliyetlerinin ötesinde bireylerin esenliğine katkıda bulunmayı, içinde bulunduğu topluma ekonomik ve sosyal gelişim açaısından değer katmayı, bu amaçla geliştirdiği yenilikçi projelerle beraber sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyi önemli başarı kriterlerinden biridir. Doğal kaynakların ve çevrenin korunması, dolayısıyla sürdürülebilirlik, Profilo’nun sosyal sorumluluk projelerinde öncelik verdiği konuların başında gelmektedir.

Neden Profilo Tercih Edilmelidir?

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, estetik ve ileri teknoloji ile geliştirilen ürünleri ile hayata konfor katmaktadır. Üst düzeyde elektrik ve su tasarrufu sağlayan ürünler, hem çevrenin korunmasına hem de aile bütçesine destek sağlar. Profilo markasının en başta gelen özelliği, dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturması, teknolojiyi yalın çizgisi ve kolay kullanım şekilleriyle Türk halkının beğenisine sunmaktır.


Profilo beyaz eşyalarının tamamı A sınıfı ve daha üstü enerji sınıfındandır. Beyaz eşya gamında buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi ve fırın ürün yelpazesi bulunmaktadır. Türkiye beyaz eşya sektörünün lokomotifi olan soğutucu ürün gamına özel bir önem veren Profilo, bu kategoride en büyük pazar payına sahip kuruluşlar arasında yer almaktadır. Gün geçtikçe daha çok talep gören dayanıklı ev aletleri ürünlerinde çeşitliliği, uygun fiyatı ve tüketici beklentilerine cevap veren özellikleri bir araya getirerek garantili ürün hizmeti sunmaktadır.

Ürünlerimiz ile evinizi ferah tutarken kendinizi de TÜV tescilli klimalar ile ferah tutacaksınız. Tüm klimaları A enerji sınıfında bulunan Profilo klimalarının, 145 yılı aşkın geçmişe sahip Alman bağımsız denetim ve kontrol kuruluşu TÜV (Technischer Überwachungs – Verein/ Teknik Gözetim Birliği) tarafından test edilerek belgelendirilmesini sağladı. Sizlerde bu yeniliklerden ve hizmetlerden yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Profilo Ürünleri
  • Klima
  • Termosifon
  • Beyaz Eşya
  • Ankastre
Tüm Sorularınız ve Yetkili Servis Hizmeti Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayabilir, Profilo marka Cihazlarınız İçin Servis Kaydı Oluşturabilirsiniz.