0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Maslak Kombi Servisi

Maslak Kombi Servisi

Maslak kombi servisi, adından da anlaşılacağı gibi İstanbul ilinin Sarıyer ilçesine bağlı bulunan Maslak semtinde müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız her markadaki kombi cihazlarınız için bakım onarım ve tamirat hizmetleri sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak politikası ile çalışır. 7/24 servis hizmeti olan çağrı merkezi ile bakım ve arıza taleplerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde çözüme ulaştırmak firmamızın en önemli prensibidir.

Maslak Kombi Servisi Hizmetleri

Servis ekibimiz tüm markadaki cihazlarınız için bakım, onarım, montaj ve tamirat hizmetleri vermektedir. Yıllardır en çok tercih edilen firmalardan olan Maslak kombi servisi, kombi cihazları için son derece teknolojik ve üstün performanslı profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. 

Maslak kombi servisi hizmetlerini randevu sistemi ile çalışarak yapmaktadır. Arıza durumunda ya da bakım talebi için whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçtiğinizde, işinde profesyonel ekibimiz tarafından öncelikle telefondan tarif ile arızanın çözülüp çözülmeyeceği kontrol edilmektedir. Uzaktan tarif ile çözülemeyen Maslak ve çevresindeki müşterilerimizin cihaz arızaları için servisimizden randevu talep edebilirsiniz.

Maslak Kombi Servisi Arıza

Enerji tasarrufluğu sayesinde verimli ısınmayı daha az fatura ödeyerek sağlayan tüm markalardaki kombi çeşitleri, aynı zamanda hassasiyeti yüksek donanımlı cihazlardır. Kombi gibi hassas cihazlarınızın arıza tamiri için mutlaka yetkili servis ekibimizi çağırmanız güvenilir çözümler için önemlidir. Sertifikası, yetkisi olmayan ve işi tam olarak bilmeyen kişilerle sorununuz daha da büyüyebilir.

Firmamızı arayarak kombi cihazınızdaki arızanızı bildirebilir ve bu konu için randevu talep edebilirsiniz. Servis ekibimiz gün içerisinde veya ertesi gün hemen sizinle iletişime geçerek kısa sürede sorunu çözebilmek için adresinize gelecektir. Burada dikkat etmeniz gereken asıl konu, çağrı merkezindeki ekibimizin dediği dışında hiçbir şekilde arızaya müdahale etmemenizdir. Gaz yakıtlı ve elektronik cihazlara müdahale etmeniz son derece tehlikeli olabilmektedir; sorun daha da büyüyebilir ve tehlikeli sonuçlar ortaya çıkabilir. Maslak kombi servisi arıza oluştuğunda adresinize gelerek bunu giderecektir.

Maslak Kombi Servisi Bakım

Maslak kombi servisi bakım için gerekli olan süreyi yılda en az bir kez olarak tavsiye etmektedir. Kombi cihazlarının arıza çıkarmasa bile düzenli olarak bakımlarının yapılması çok önemlidir. Bakım yapılan kombide aniden arızalanma, gaz kaçağı gibi riskler en aza indirilerek daha güvenli bir ısınma sağlanır. Bu nedenle alanında uzman yetkili servis ekibimiz İstanbul ilinin Sarıyer ilçesine bağlı bulunan Maslak semtindeki müşterilerine yılda en az bir kez kombi cihazlarına bakım yaptırmalarını önerir.

Kombilerdeki Arıza Belirtileri Nelerdir?

Kimi zaman insanlar kombi cihazlarında çıkan arızaların nasıl anlaşılacağını merak etmektedir. Aslında bu gibi durumlarda kombi cihazınızda bazı arıza belirtileri oluşur. Normalin dışında, sizin de dikkatinizi çekebilecek bazı durumlar meydana gelebilir. Bunlar kombilerdeki arıza belirtileri olarak adlandırılır. Kombilerdeki arıza belirtileri nelerdir, herkesin aklında olan ve merak edilen bir sorudur.

  • Sıcak suyun gelmemesi,
  • Peteklerin alt ve üstünde sıcaklık farkı olması,
  • Ekran göstergesinin sürekli yanıp sönmesi ya da hiç göstermemesi,
  • Kombinin gürültülü çalışması.

Bahsettiğimiz bu gibi durumların en az bir tanesi bile sizin de kombi cihazınızda meydana geliyorsa bir arıza durumu mevcut demektir. Yetkili servisimiz ile iletişime geçerek bu sorunu giderebilirsiniz.

Maslak Kombi Servisi Bakım Sözleşmesi

Maslak kombi servisimiz her zaman öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerine devam etmektedir. Hem fiyatlarının uygunluğu hem de kaliteli hizmet açısından müşterilerinin beklentilerini karşılamayı ilke edinen servisimiz bu nedenle bakım sözleşmesi yapılmasını da önermektedir.

Maslak kombi servisi bakım sözleşmesi; elektrikli ve gaz yakıtlı olan kombi cihazınızda çıkabilecek kompleks arızalarda ekstra ücret ödemeden arızanın giderilmesi ve orijinal yedek parça temini olan bir sözleşmedir. Dolayısı ile cihazınızda çıkabilecek arızalara karşı önceden yapılacak bir bakım sözleşmesi büyük masrafların üzerinize yük olmasını engelleyecektir.

Maslak Kombi Servisi Garanti Şartları

Tüm markalardaki kombi cihazınız, firmamız tarafından monte edilip kurulduktan sonra bir yıl süresince garanti altında olmaktadır. Maslak kombi servisi garanti şartları gereğince bir yıl süre ile çıkabilecek arızalar için servis ekibimiz ücretsiz bakım ve onarım yapacaktır.

Garanti süresince uyulması gereken bazı şartlar vardır. Cihazınıza Maslak kombi servisi hariç başka bir servis müdahale etmemelidir. Ayrıca taşınma sırasında ve doğal gaz tesisat hattında olabilecek sıkıntılardan kaynaklanan arızalar da garanti kapsamında olmamaktadır.