0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kartal Kombi Servisi

Kartal Kombi Servisi

Müşteri odaklı çalışma prensibine sahip Kartal kombi servisi tecrübeli kadrosu ile İstanbul’un Kartal ilçesinde hizmet vermektedir. Kombi, klima ve kazan gibi elektrikli ve gaz yakıtlı cihazlar için bakım, onarım ve tamir hizmetini en kaliteli ve en hızlı şekilde sunmayı hedef edinmiştir.

Kartal kombi servisi en uygun fiyatlarla sunduğu hizmetlerinde müşterilerinin beklentilerini yerine getirmeyi ve çözüm odaklı yaklaşmayı ilke edinmektedir. Cihazınızla ilgili tamir ve bakım hizmeti talebi için firmamıza 7/24 çalışan çağrı merkezimizden ulaşabilir, randevu talep edebilirsiniz.

Kartal Kombi Servisi Hizmetleri

                 Günlük hayatımızı kolaylaştırması ve istediğimiz ısıya kolay adapte olması sayesinde kombi ısıtma sistemi çok fazla tercih edilmektedir. Kartal kombi servisinde yer alan ekibimiz, kombi cihazı ile ilgili tüm eğitimleri almış ve işinde uzman bir kadroya sahiptir. Firmamız müşterilerimize arıza tamiri, bakım, onarım ve montaj hizmetleri vermektedir.

   Kartal Kombi Bakımı

                  Kombi cihazı zaman içerisinde tozlanabilir, tesisattaki su kirlenerek filtreleri tıkayabilir. Bu nedenle ilk zamanlardaki verimi düşer ve ısıtma performansı azalır. Kombi ısıtma sistemlerinin yılda en az 1 kere düzenli olarak bakım yapılması hem daha iyi verim alarak ısınmak hem de daha az fatura ödemek için gereklidir.

                Kombi bakım hizmeti cihazın uzun ömürlü olması için çok önemlidir. Yıl içerisinde ısınma ve sıcak su gereksinimi için sürekli çalışan kombi cihazında oluşabilecek tozlanma ve enjektörlerin tıkanması gibi sorunlar arızaya yol açabilecek nedenlerdir. Bu gibi arızaların her biri bakım sırasında Kartal kombi bakımı yetkili servisi tarafından tespit edilerek giderilir. Maddi ve manevi daha fazla zarara yol açmamak için periyodik bakımların aksatılmaması çok önemlidir.

                Kartal Kombi Tamiri

                Kişisel kullanım hataları, tesisattaki su basıncı değerinin değişmesi, kurulum hataları, kombinin gaz kaçırması ya da su akıtması, düzenli bakım yapılmamasından dolayı tozlanma ve parça ömrünün dolması ve benzeri gibi nedenler de sık karşılaşılan arıza nedenleridir.

                Tüm bu saydığımız arıza nedenlerinden dolayı kombi ısıtma sisteminde;

  • Kombi cihazına sıcak suyun gelmemesi,
  • Peteklerin verimli ısınmaması,
  • Kombinin gürültülü çalışması,
  • Su veya gaz kaçağının olması ,
  • Hararet oluşması gibi arızalar oluşabilmektedir.

                 Yukarıda belirtilen kombi tamiri gerektiren durumlarda firmamızın çağrı merkezinden yardım alabilirsiniz. Kartal kombi servisi hazırlıklı bir şekilde yedek parçayla gelerek cihazın kombi tamirini gerçekleştirir. Bu sayede arızanın daha kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır. Randevu talep edip arıza kaydı bırakırken arıza kodlarının bilinmesi servisimizin gerekli hazırlıkları yapması için önemlidir.

 Kartal Kombi Montajı

        Kartal ve çevresindeki müşterilerine en iyi hizmeti sunan Kartal kombi montaj servisinin sizlerin beklentilerini zamanında karşılamak en önemli prensibidir.  

        Montaj ve kurulum hizmetinin Kartal kombi servisi tarafından kurallara uygun ve güvenilir şekilde yapılması hem güvenlik açısından önemlidir hem de garanti kapsamında kalınmasını sağlar. Kurulumu yapan Kartal kombi servisi kombinin kullanımını, bu esnada dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri de size anlatarak cihazı teslim etmektedir.

        Kartal Kombi Servisi Garanti Şartları

Her markadaki kombi cihazınız, Kartal kombi servisi tarafından monte edilip kurulumu ve ayarları yapıldıktan sonra bir yıl süresince garanti altında olmaktadır. Bir yıl süre ile çıkabilecek arızalar için firmamız ücretsiz bakım ve onarım yapacaktır. Garantinin bir yıl devam edebilmesi için cihazınıza Kartal kombi servis haricinde başka bir servis müdahale etmemelidir.

              Kartal Kombi Servisi Yedek Parça Hizmeti               

                Her markadaki kombi cihazlarınızda oluşan arızada Kartal kombi servisi parçanın değişmesi gerektiğine karar verebilir.  Bu durumda arızayı gidermek için orijinal yedek parçasını cihazınızın model numarasına göre sipariş veren firmamız, söz konusu parçayı en hızlı şekilde temin etmeye çalışmaktadır. Temin edilen yedek parçanız tekrar bozulmasına karşı garanti altına alınmış olacak ve cihazına yerleştirilecektir.

       Kartal Kombi Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

        Kartal kombi servisi çağrı merkezi, müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için 7/24 hizmet vermektedir. Kombi, kazan ya da klima gibi gaz yakıtlı cihazlarınızda herhangi bir arıza oluştuğunda ya da bakım hizmeti almak istediğinizde firmamızı arayarak kolaylıkla randevu oluşturabilirsiniz.

        Çağrı merkezimizi aradığınızda ilk olarak teknik destek ile sorunun uzaktan çözümlenebilme ihtimali üzerinde çalışılır. Bu yeterli gelmezse Kartal kombi servis ekiplerimiz adresinize gelerek en güvenilir şekilde cihazınızı onaracak, yedek parça gerekli ise orijinal parçayı temin ederek sorunu giderecektir.