0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy  Kombi Servisi

İstanbul’un en sevilen ve yoğun semtleri arasında yer alan Kadıköy ilçesinde hizmet vermektedir. Kadıköy kombi servisi olarak sahip olduğumuz teknolojik aletlerimiz ve donanımımız sayesinde işinde profesyonel olan ekibimiz ile klima, kazan ve kombi cihazları için bakım, onarım ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerinin beklentilerini en kaliteli şekilde karşılayarak memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutmayı ilke edinen Kadıköy kombi servisi, bu nedenle her zaman gelişime açık olmayı ve teknolojik gelişmeleri takip etmeyi de hedef edinmektedir. Servisimizde bulunan ekip arkadaşlarımızın her biri kendi branşında gerekli tüm sertifikaları almış olup işlerini profesyonel olarak yapmaktadır.

Günün 24 saati kesintisiz hizmet sağlayan çağrı merkezimizi arayarak arıza ya da bakım hizmeti için randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezindeki ekip arkadaşlarımız da işlerinde son derece uzman oldukları için servisi yönlendirmeden önce telefon ile yapılacak bir durum olup olmadığını kontrol ederler. Tarif ile çözülecek bir arıza ise kısa sürede bu durumdan kurtulmanızı sağlamaktadırlar.

Arıza problemi büyük ise çağrı merkezimiz sizi en yakın servise yönlendirecek ve randevu kaydınızı yapacaktır. Kadıköy ve çevresinde bulunan müşterilerimizin randevu bilgisi servisimize geldiğinde; servis ekibimiz klima, kazan ya da kombinizi yerinde tamir için randevu saatinde sizi bekletmeden adresinizde bulunacaktır.

Kadıköy Kombi Servisi Hizmetleri

Kadıköy kombi servisi tüm markalardaki kombiler için Kadıköy ilçesinde bulunan müşterilerimize her türlü kombi arıza tamiri ve bakım onarım hizmeti sunmaktadır. Yıllardır en çok tercih edilen Kadıköy kombi servisi, kombi cihazları için son derece teknolojik ve üstün performanslı profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Gelişime her zaman açık olan Kadıköy kombi servisi her yıl cihazlarını son teknolojiye göre yenilemektedir.  

Kadıköy Kombi Arıza

Her markadaki kombi cihazları için son derece gelişmiş ve kompleks ürünler olduğundan dolayı arıza oluştuğunda, yetkili servisimizi çağırmak için randevu talep etmeniz gerekmektedir. Yetkili servis harici dışarıdan bilmediğiniz, hakkında bilgi sahibi olmadığınız servislerden hizmet talep etmenizi asla önermiyoruz. Çağırdığınız servisin mutlaka yetki belgeleri bulunup aynı zamanda profesyonel bir ekibe de sahip olmalıdır.

Kombinizde arıza olduğunu nasıl anlarsınız?

Eğer kombiniz sıcak su sağlamıyorsa, petekler hiç ısınmıyorsa, çok gürültülü çalışıyorsa, kombinizden su ya da gaz kaçağı varsa tüm bunlar arıza oluşmuş anlamına gelmektedir. Bu durumda asla kendiniz müdahale etmemelisiniz. Herhangi bir arıza durumunda Kadıköy kombi servisini arayarak servis talebinde bulunmanız en doğru seçenektir. Elektrikli ve gazla çalışan kompleks cihazlara yapılacak yanlış müdahaleler tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir.

Kadıköy Kombi Bakım

Kadıköy kombi servisi; kombi bakım hizmetleri vermektedir. Her marka cihazınızın bakımını firmamıza güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Kombi bakımı esnasında yapılan işlemlerle ilgili merak edilenlere kombi bakımı yazımızdaki detaylardan ulaşabilirsiniz.

Kadıköy kombi yetkili servisi kombi bakımı sırasında neler yapar?

Bakım için gelen ekibimiz bakım sırasında kombinin devir daim pompasını ve ısıtıcı sensörlerini kontrol etmektedir. Daha sonra gaz walfi ayarlarını yapıp, fan motorunu temizlemektedir. Tüm bu işlemler sonunda kombiniz çok daha verimli ve tasarruflu çalışır hale gelmektedir.

Kombilerin yılda en az 1 kez yapılması gereken bakımları cihazın daha uzun ömürlü olmasını sağlarken aniden oluşabilecek arızaların da önünü kesmektedir. Bu nedenle kombi cihazınızın periyodik bakımlarını asla aksatmadan yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bakım ya da arıza tamiri sırasında ekiplerimiz parça değişimine karar verdiyse kombinize uygun orijinal yedek parçayı en kısa zamanda temin etmektedir. Kadıköy kombi servisi, parçayı garanti altına alarak tekrar bozulması halinde ücretsiz olarak onarımını gerçekleştirmektedir. Kadıköy kombi servisi olarak tüm müşterilerimize kombi, klima ve kazan gibi donanımlı cihazlar için bakım ve onarım sözleşmesi yaptırmalarını da önermekteyiz. Oluşabilecek bir arızada kombi arıza onarımı, yedek parça değişimi ve bakım yapılması gibi hizmetlerin servis ücretleri de sözleşme kapsamında bulunmaktadır.

Kadıköy Kombi Tamiri

Kadıköy kombi tamiri hizmetinden haftanın her günü yararlanabilirsiniz. Kombiniz arızalandığı ya da peteklerinizin yeteri kadar ısınmadığı zamanlarda Kadıköy kombi servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçtikten sonra uzaktan teknik destek sağlanarak sorun çözülmeye çalışılır. Eğer bu şekilde sorun çözülmezse ekiplerimizin gelmesini beklemeniz yeterli olacaktır. Uzman ekiplerimiz öncelikle kombinizi ve gerekli görülürse kalorifer peteklerinizi inceleyecektir. Arıza tespit edildikten sonra ise tamir işlemi gerçekleşir. Kadıköy kombi servisi gerekli olduğu durumlarda yedek parça tedariği de sağlamaktadır. Değiştirmiş olduğu orijinal yedek parçalar için bir yıl garanti vermektedir. Firmamız kombi bakım ve tamir işlemlerini sizleri yormadan gerçekleştirmektedir. Güvenilir ve kaliteli bir adres için siz de Kadıköy kombi servisini tercih edebilirsiniz.