0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

İMMERGAS

2007 yılında yurt içi pazar satışlarında 32.000 adet yoğuşmalı kombi satarak yükselişe geçen ve sektörde lider konumunu korumayı başaran markadır.

İmmergas

İmmergas, İtalya piyasasındaki düşüşe rağmen, kombi piyasasında son 10 yılın lider markası olmayı başararak pazar payını arttırmıştır. 2007 yurt içi pazar satışlarında 32.000 adet yoğuşmalı kombi satan Immergas, yükselişteki sektörde lider konumunu korumayı başarmıştır. Immergas, yabancı marketlerde ölçülü bir büyüme temposu yakalamıştır. Satış hacmi 2006 yılında 167.000 kombiden 2007 yılında 174.000 adete çıkarak %4.2’lik bir büyüme göstermiştir. İmmergas, Uluslararası piyasalardaki olumlu büyüme hızı sayesinde, 8 kolu Avrupa’da, 1 tanesi Çin’de olmak üzere 30 ülkede başlıca distribütör firmalarla ortaklıklar kurarak faaliyet göstermektedir. Hızla büyüyen ticari ağ, özellikle stratejik Doğu Avrupa piyasalarında büyümeye devam ederek yeni ürünleri ve çözümleriyle farklı uluslararası piyasaların ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Immergas, dünyanın çeşitli bölgelerinde alt kuruluşları bulunan İmmerfin Holding kuruluşunun bir parçasıdır. İmmergas Holding İngiltere’de, İspanya’da, Macaristan’da, Polonya’da, Türkiye’de, Slovakya’da, Romanya’da, Çin’de ve Rusya’da %100 kontrolü altında olan alt kuruluşlara sahiptir.
2007 yılında İmmergas, yeni gelişme yollarına ve Immergas SpA tarafından üretilen ürünlere yönelik çalışmalarını, özellikle yabancı pazarları düşünerek, Grup Holding olarak gerçekleştirmeye başladı.
Immergas, yabancı marketlerde ölçülü bir büyüme temposu yakaladı. Satış hacmi 2006 yılında 167.000 kombiden 2007 yılında 174.000 âdete çıkarak %4.2’lik bir büyüme gösterdi.


İtalya’da, geleneksel ve yoğuşmalı kombilerin tasarımı ve üretiminde lider marka olan Immergas, uluslararası piyasalarda kabul görmüş bir kuruluştur. Immergas, yeni uluslararası pazarlara doğru hızla ve sürekli olarak büyüyen ve gelişen bir kuruluştur. Immergas ana merkezi 50.000 metrekarelik alanda 700 çalışanına ev sahipliği yapmaktadır.


Immergas’ın felsefesinin bir parçası olan yenilik her yeni ürünün üretimine rehberlik eden stratejik bir değerdir. Duvara asılan, zeminde duran, geleneksel, sadece ısıtma amaçlı ve açık hava Immergas ürünleri farklı piyasaların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir.
Geniş ürün yelpazesi ortak bir paydaya sahiptir: Güvenilirlik, dayanıklılık ve teknoloji alanlarında sürekli gelişim için yenilikçi olmaktır.


Uluslararası piyasalardaki olumlu büyüme hızı sayesinde Immergas, 8 kolu Avrupa’da, 1 tanesi Çin’de olmak üzere 30 ülkede başlıca distribütör firmalarla ortaklıklar kurarak faaliyet göstermektedir. Hızla büyüyen ticari ağ özellikle stratejik Doğu Avrupa piyasalarında büyümeye devam ederek yeni ürünleri ve çözümleri ile farklı uluslararası piyasaların ihtiyaçlarını karşılamak için gelişmektedir.
Immergas Araştırma ve Geliştirme Merkezi gelişmiş teknolojik ekipmanları ve uzman personeli ile tüm ürünlerin oluşturulma, tasarım ve analiz aşamalarında etkinlik göstermektedir.

İmmergas Neden Tercih Edilmelidir?

 • Tüketicilerinin yaşadığı sorunların bilincinde olarak çalışmalarını hızlı ve kesin çözüm getirisi sunarak gerçekleştirmeye çalışmaktadır.
 • Projelerimizin tamamında en yenilikçi ve en teknolojik ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretmeye devam etmektedir.
 • Hizmet sektöründe karşılaşılan arıza durumlarının onarımlarından tutun da bakım ya da farklı uygulamalar sonucunda çıkan masrafı her zaman düşük olarak kullanıcısına sunmaktadır.
 • Parça tamiri ve değişim gibi uygulamalara 1 yıl kadar garanti sunar. Bu garanti ile de tüketicilerin memnuniyeti her zaman öncelikler arasındadır.
 • Yedek parça garantisi sunarak aynı sorunun tekrar yaşanması halinde herhangi bir ücret ödemeden işinizi yaptırabilirsiniz.
 • Her daim en iyi hizmetleri aynı gün içerişimde sunar ve bu anlamda tüketicilerini bekletmeden yardımcı olmuş olur. İmmergas ürünleri dayanıklı aletler olmakla beraber her zaman üstün performansıyla müşterileri memnun etmeyi başarmıştır.
  Her daim en iyi hizmetleri sunan immergas hizmetleri her zaman yanında olmaktan gurur duymaktadır.
İmmergas Ürünleri
 • Yoğuşmalı Kombiler
 • Yoğuşmalı Kazanlar
 • Isı Pompaları
 • Yardımcı Ürünler
 • Aksesuarlar
Servis ağımıza ulaşmak için iletişim bilgilerimizi kullanabilir, görüş ve önerileriniz için canlı destek hattımızı kullanabilirsiniz.