0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi

Müşterilerinin beklentilerini verdiği kaliteli hizmetleri sayesinde kullanıcı memnuniyetini en üst noktada tutmayı hedef edinen Gaziosmanpaşa kombi servisi olarak, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Gaziosmanpaşa ilçesinde hizmet vermekteyiz. Tüm markalardaki elektrikli ve gaz yakıtlı kombi cihazları için bakım, onarım, tamirat ve montaj hizmetleri sunmaktayız. Sağladığımız tüm hizmetlerimizi müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutabilme prensibi çerçevesinde gerçekleştirmekte ve güzel geri dönüşlerden mutluluk duymaktayız.

Gaziosmanpaşa Kombi Servis Hizmetleri

Kombi çeşitlerinin her biri daha az enerji harcayarak maksimum verimliliği sağlamak amacı ile üretilmiş, teknolojik donanımı yüksek ve yedek parça garantili cihazlardır. Gaziosmanpaşa kombi servisi olarak, İstanbul ilinin Gaziosmanpaşa ilçesi ve çevresinde bulunan müşterilerimize kaliteli bir çalışma anlayışı içerisinde hizmet vermekteyiz. Gaziosmanpaşa kombi servis hizmetleri arasında arıza giderme, bakım ve onarımın yanı sıra montaj da bulunmaktadır. Sağladığımız tüm hizmetler güvenilir, işinde uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Gaziosmanpaşa Kombi Tamir

Kombi, gaz yakıtla çalışan kompleks ve hassas cihazlardan biridir. Bu sebeple zamanla çeşitli sebeplerden ötürü arızalar oluşabilmektedir. Gaziosmanpaşa kombi tamir servisi bu gibi durumlarda arızanızı gidermek için size hizmet vermektedir. Çünkü kişinin kendi müdahale etmesi son derece tehlikeli sonuçlara yol açabilir. Ayrıca kullanıcının yapmış olduğu hatalar garanti kapsamına girmediği için en doğru yol servisimizden yardım istemektir.

Çağrı merkezimiz günün her saati tecrübeli ekibimiz ile hizmet vermektedir. Oluşan arızalarınız ya da bakım talebiniz için whatsapp hattımız üzerinden çağrı merkezimize ulaşarak randevu talep edebilir, arıza kaydı yaptırabilirsiniz. Gaziosmanpaşa ve yakınlarında oturan tüm müşterilerimizin randevu bilgisi çağrı merkezi tarafından servisimize yönlendirildiğinde, ivedilikle belirtilen adrese giderek arıza için çözüm önermekteyiz.

Sıklıkla karşılaşılan kombi arızaları şunlardır;
 • Kombiye elektrik gelmiyor veya hiç çalışmıyor.
 • Kombiye elektrik geldiği halde devreye girmiyor.
 • Kombi ateşleme yapmıyor.
 • Kombi belli bir süre çalıştıktan sonra duruyor.
 • Kombiden gaz kokusu geliyor.
 • Kombi su akıtıyor.
 • Kombi çalışıyor ama sıcak su gelmiyor.
 • Kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor.
 • Kombi su basıncı sürekli yükseliyor.
 • Kombi sesli veya gürültü çalışıyor.
 • Kombi arıza kodu veya hata kodu veriyor.

Bu arızalardan herhangi biri ya da farklı bir arıza oluştuğunda mutlaka Gaziosmanpaşa kombi servis ekibinden randevu talep etmeniz son derece önemlidir.

Gaziosmanpaşa Kombi Bakım

Son teknoloji ile donatılan ve enerji tasarrufluğu ile daha az fatura ödemenizi sağlayan tüm kombi çeşitleri performansı yüksek ve uzun ömürlü cihazlardır. Bu kadar donanımlı ve hassas cihazların yılda en az 1 kez bakımdan geçmesi, kombi cihazınızın uzun ömürlü olması açısından oldukça mühimdir. Bakım yapılan kombinin arızalanma riski minimuma indirilmiş olduğu için de daha güvenli bir ısınma sağlayacaktır. Bu nedenle Gaziosmanpaşa kombi bakım servisi kombi cihazınıza yılda en az 1 kere kombi bakımı yaptırmanızı önermektedir.

 • Güvende kalmayı sağlar.
 • Zehirlenmeleri önler.
 • Cihazınızın ömrü uzar.
 • Yakıtta tasarruf sağlar.
 • Sıcak su ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Isınma ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Olası arızaların önüne geçer.

Gaziosmanpaşa Kombi Montaj

Gaziosmanpaşa ilçesi ve çevresindeki müşterilerimize kombi teslimatından ya da taşınma işleminden sonra Gaziosmanpaşa kombi montaj servisi olarak kurulum hizmeti vermekteyiz. Tüm markalardaki kombi cihazınızın montajını yapan ekiplerimiz daha sonra kurulumunu ve ayarlarını da yapmaktadır.

Montaj ve kurulum hizmetinin uzman yetkili servis tarafından kurallara uygun ve güvenilir şekilde yapılması güvenlik ve garanti kapsamı açısından oldukça önemlidir. Kurulumu yapan Gaziosmanpaşa kombi servisi kombinin kullanımını, kullanım sırasında dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri de ayrıca müşterimize anlatmakta olup ilk kurulum için ek bir ücret talep etmemektedir.

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi Bakım Sözleşmesi

Gaziosmanpaşa kombi servisi, müşteri odaklı ve hizmetlerinde de kaliteden asla ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerinin her zaman memnuniyetini düşünen firmamız bakım sözleşmesi yapılmasını da tavsiye etmektedir.

Kombi, klima gibi hassas cihazlar zaman içerisinde arızalandığında kimi zaman çok maliyetli olabilmektedir. Bu nedenle yapılacak bakım sözleşmesi sizi bu masraftan kurtararak ekstra ücret ödemenize gerek kalmadan arıza giderimi ya da orijinal yedek parça temini yapılmasını sağlayacaktır.

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi Garanti Şartları

Gaziosmanpaşa kombi servisi tarafından cihazınız kurularak size teslim edildikten sonra bir yıl süre ile garanti altında olmaktadır. Bu süre içerisinde oluşabilecek arızalara ya da bakım hizmetine ücret ödemeniz gerekmemektedir. Garanti süresi içerisinde dikkat edilmesi gerekenler; cihazınıza arıza durumunda yetkili servis haricinde kimsenin müdahale etmemesi, doğalgaz tesisatı yapılırken cihaza herhangi bir zarar gelmemesidir. Bu gibi durumlar garanti kapsamında olmamaktadır.

Kombi Servisi Hakkında Sık Sorulan Sorular
Kombi servisi hangi hizmetleri verir ?

Kombi Servisi: Kombi arıza çözümü, kombi tamiri, kombi montajı, kombi bakım ve onarım hizmetleri verir.

Kombi servisi çağırırken nelere dikkat etmeliyim?

Kombi Servisinin vergi levhası, yetki belgesi, resmi firma olmasına dikkat edilmelidir.

Kombi servisini çağırmadan arızayı giderebilir miyim?

Arıza durumunda cihazınızın gaz vanası kapalıysa açarak, sigortası OFF konumunda ise ON konumunda getirerek, su basıncı düşmüş ise su basıncını 1,5 seviyesine ulaştırarak basit adımlarla arızayı giderebilirsiniz. Bunlar haricinde farklı sorunlar varsa yetkili servise başvurunuz.

Kombi servisini aramadan önce ne yapmalıyım?

Kombi servisini aramadan önce adres bilgileriniz, kombinizin marka ve modeli, kombinizin arızası hakkında bilgiye sahip olmanız bakım-onarım sürecini hızlandıracaktır.

Kombi servisi kesin çözüm sağlar mı?

Yetkili kombi servisi firmamız arızayı net teşhis ederek kesin çözüm sağlar.

Kombi servisinin yaptığı işlemler garanti kapsamında mı?

Firmamız kapsamında değişen yedek parça ve yapılan tüm işlemler 1 yıl garantilidir.

Kombi servis talebini oluşturduğumda servis ne zaman gelir?

Aksi bir durum olmadığı taktirde aynı gün içinde yetkili servis elemanları adresinize ulaşacaktır.

Kombi servisine nasıl ulaşabilirim?

0 850 562 91 62 çağrı merkezini arayarak ya da 0 552 478 87 89 whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.