0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

FERROLİ

1958 yılında İtalya’nın Verona şehrinde Dante Ferroli tarafından kurulan , bünyesinde ısıtma donanımları ve iklim sistemleri bulunduran bir markadır. Ferroli, aynı zamanda toplu konut ve endüstriyel satışlar da gerçekleştirmektedir.

Ferroli

Bestherm İklimlendirme tarafından dünya standartlarında üretilen, Merkezi Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan, Türkiye’nin güleryüzlü, tecrübeli satış organizasyonu ve yetkili satıcı ağı sayesinde tüketiciyle buluşmaktadır. Türkiye’de iklimlendirme sektörünün en önemli, güvenilir ve ulaşılabilir markalarından biri olan, ısıtma soğutma sistemleri pazarında ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirerek, ürünlerinin performansıyla en iyi olma hedefine ulaşmış, insanı ve çevreyi korumayı ve ülke yararını ön planda tutmayı misyon edinmiş bir markadır.

Gittikçe artan tüketim isteği, tüketicinin gelişen araştırma ve öğrenme ihtiyacı, firmaları kendi içlerinde sürekli geliştirmeye yöneltmiştir. Bu sebeple FERROLİ, yetkili satıcılarını ve teknik servislerini bölgesel ve il bazındaki eğitim toplantılarıyla; montaj ve teknik unsurların yanı sıra, serviste kalite ve yönetim konularında da bilgilendirmeye devam etmektedir. Doğalgazlı ürünlerin satış ve teknik servis hizmetlerini veren , 24 saat içinde bakım ve garantili teknik servis hizmeti sunmaktadır. Kaliteli, yaygın ve güvenilir yetkili servisleri, %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen fiyat ve hizmet anlayışı ile kullanıcılarının hizmetindedir.

KALİTE POLİTİKASI

Müşteri memnuniyetine dayalı, sürdürülebilir kalite ile pazarın taleplerini karşılamaktır.
Uluslararası standartlarda kaliteli ve verimli ürünler üreterek şirket karlılığını artırmaktır
Çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, yeni ve yaratıcı fikirlere fırsat tanımaktır.
Kalite yönetim sisteminin şartlarına uyarak, sürekli iyileştirmeyi sağlamak ve etkinliğini artırmaktır.

MİSYON VE MİSYON

Bölgemizde ve Türkiye’de iklimlendirme sektörünün en önemli oyuncusundan biri olmak için Ferroli’yi “en güvenilir ve ulaşılabilir” marka konumuna getirmek,
Isıtma soğutma sistemleri pazarında  ürün  ve hizmetlerimizi  sürekli olarak geliştirerek, performansımızla en iyi olma hedefimize ulaşırken, insanı ve çevreyi korumak ve ülke  yararını ön planda tutmaktır.

Ferroli Ürünleri
  • Kombiler
  • Kazanlar
  • Panel Radyatörler
7/24 Hİzmet almak için çağrı merkezimizi arayarak bize kayıt oluşturabilirsiniz. Ferroli kombi servisi Avrupa ve Anadolu yakasında kesintisiz hizmet sağlamaktadır..