0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eyüpsultan Kombi Servisi

Eyüpsultan Kombi Servisi

Gelişmiş teknoloji ile donatılmış olan tüm markalardaki elektrik ve gaz yakıtlı kombi cihazlarının bakım, onarım ve montaj hizmetini sağlayan Eyüpsultan kombi servisi İstanbul’un sevilen ilçelerinden biri olan Eyüpsultan‘da faaliyet göstermektedir.

İşinde tecrübeli ve müşteri odaklı çalışan servis ekibimiz çözüm odaklı çalışmakta olup hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Eyüpsultan Kombi Servis Hizmetleri

Kombi cihazı hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını karşılamak, kullanım kolaylığı ve hassasiyeti, bağımsız olarak ısıtma sağlaması gibi avantajları olan küçük ölçekli ısıtma sistemleridir. Eyüpsultan kombi servisi ekibimiz, tüm kombi modelleri ile ilgili eğitim almış olup sertifika sahibidir. Bu nedenle kombinizi gönül rahatlığı ile güvenli ellere teslim edebilirsiniz. Eyüpsultan kombi servis hizmetleri kapsamında müşterilerimize bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunmaktayız.

Eyüpsultan  Kombi Bakımı

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçları nedeni ile sürekli kullanılan kombi cihazının periyodik bakımlarının en az yılda bir kez yapılması gereklidir. Daha az fatura ödeyerek verimli ısınma sağlamak için periyodik bakımların yapılması mühimdir. Ayrıca ani arızalanmaların önüne geçilebilmesi için kombi cihazının düzenli bakım yapılması büyük önem taşımaktadır.

Kombinizin bakımı asla bilinmeyen ve yetki belgesi olmayan servislere emanet edilmemelidir. Bakımın Eyüpsultan kombi bakım yetkili servisi tarafından yapılması güvenlik için çok önemlidir. Aynı zamanda garanti kapsamının devam edebilmesi için de dikkat edilmesi gereken bir husustur.

 • Güvende kalmayı sağlar.
 • Zehirlenmeleri önler.
 • Cihazınızın ömrü uzar.
 • Yakıtta tasarruf sağlar.
 • Sıcak su ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Isınma ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Olası arızaların önüne geçer.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Eyüpsultan kombi servisi, bakıma sıcak su ve kalorifer sistemini kontrol ederek başlamakta olup sırası ile su sızdırmazlık durumu ve kombinin iç kısmının tozlanmasını kontrol eder. Tüm elektrik bağlantı noktalarına ve kombinin baca fanına bakılır. Kombideki su boşaltılarak brülör, yanma haznesi ve fan temizliği yapılması da gereklidir. Son olarak gaz ayar kontrolleri de yapılır ve su doldurularak basınç ayarlanır.

Eyüpsultan Kombi Tamiri

Gün içerisinde sürekli kullandığımız ısıtma sistemleri sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılamak amacı ile kullanılmaktadır. Kombi cihazı hassasiyeti yüksek elektrikli ve gaz yakıtlı cihazlardır. Ancak bakımlarının aksatılması hem tehlikeli hem de arızaya sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarda Eyüpsultan kombi tamir ekibi adresinize gelerek hizmet vermektedir.

Bakımların yapılmamasının yanı sıra yanlış kullanım, ani elektrik kesintileri, filtrelerin tıkanması, baca fanında sorun oluşması gibi çeşitli nedenlere bağlı arızalar oluşabilmektedir. Tüm bu nedenler sonucunda sıcak suyun gelmemesi, peteklerin verimli ısınmaması, kombinin gürültülü çalışması, su sızıntısı ya da gaz kaçağı oluşması, kombinin ateşleme yapmaması gibi çeşitli arızalar ortaya çıkabilmektedir.  

Her arızanın kodu farklı olup, her kod farklı bir problemi anlatmaktadır. Arıza kaydı bırakarak randevu talep ederken arıza kodlarının bilinmesi servisimizin gerekli hazırlıkla gelerek daha kısa sürede arızayı çözmesine yardım olmaktadır.

Sıklıkla karşılaşılan kombi arızaları şunlardır;
 • Kombiye elektrik gelmiyor veya hiç çalışmıyor.
 • Kombiye elektrik geldiği halde devreye girmiyor.
 • Kombi ateşleme yapmıyor.
 • Kombi belli bir süre çalıştıktan sonra duruyor.
 • Kombiden gaz kokusu geliyor.
 • Kombi su akıtıyor.
 • Kombi çalışıyor ama sıcak su gelmiyor.
 • Kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor.
 • Kombi su basıncı sürekli yükseliyor.
 • Kombi sesli veya gürültü çalışıyor.
 • Kombi arıza kodu veya hata kodu veriyor.

Eyüpsultan Kombi Montajı

Kombinizin montaj ve kurulumu için Eyüpsultan kombi montaj servis ekiplerimiz adresinize gelerek hizmet vermektedir. Uzmanlık ve bilgi gerektiren kombi kurulumu hizmeti ile ilgili olarak tüm sertifikalara sahip olan ekibimiz kısa sürede kurulum ve montaj işlemini yapmaktadır.

Ürünler bir yıl süre ile garanti kapsamında bulunmaktadır. Garanti kapsamının devam etmesi ve aynı zamanda güvenli bir ısınma sistemi için kombinizin ilk montaj ve kurulumunun Eyüpsultan kombi servisi tarafından yapılması çok önemlidir.

Eyüpsultan Kombi Servisi Garanti Şartları

Tüm markalardaki kombi cihazınız, firmamız tarafından monte edilip kurulduktan sonra bir yıl süresince garanti altında olmaktadır. Eyüpsultan kombi servisi garanti şartları gereğince bir yıl süre ile çıkabilecek arızalar için servis ekibimiz ücretsiz bakım ve onarım yapacaktır.

Garanti süresince uyulması gereken bazı şartlar vardır. Cihazınıza Eyüpsultan kombi servisi hariç başka bir servis müdahale etmemelidir. Ayrıca taşınma sırasında ve doğal gaz tesisat hattında olabilecek sıkıntılardan kaynaklanan arızalar da garanti kapsamında olmamaktadır.

Eyüpsultan Kombi Servisi Çalışma Prensibi

Servisimiz ısıtma ve iklimlendirme sistemleri ile ilgili,

 • Hizmet yeterlilik belgesi,
 • Yetkili servis belgesi
 • Eğitim belgelerine sahip olmaktadır.

Eyüpsultan kombi servisi müşteri memnuniyetini sağlamak için, zamanında ve en hızlı şekilde kaliteli hizmet sağlamayı prensip edinmiştir. Çözüm odaklı çalışan profesyonel, tüm eğitimleri almış ve konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile en hızlı şekilde müşterilerimizin mağduriyetini gidermeyi ilkelerimizdendir.

Eyüpsultan Kombi Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Servis ekibimize ulaşabilmek için whatsapp hattımız üzerinden 7/24 çalışan çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz. Çağrı merkezinde bulunan tecrübeli arkadaşlarımız Eyüpsultan ve çevresindeki tüm müşterilerimizin randevu bilgileri servisimize yönlendirmektedir. Eyüpsultan kombi servisi ekibimiz müşterimizi mağduriyetten kurtarmak için ivedilikle adrese gelerek arızayı gidermektedir.

Kombi Servisi Hakkında Sık Sorulan Sorular
Kombi servisi hangi hizmetleri verir ?

Kombi Servisi: Kombi arıza çözümü, kombi tamiri, kombi montajı, kombi bakım ve onarım hizmetleri verir.

Kombi servisi çağırırken nelere dikkat etmeliyim?

Kombi Servisinin vergi levhası, yetki belgesi, resmi firma olmasına dikkat edilmelidir.

Kombi servisini çağırmadan arızayı giderebilir miyim?

Arıza durumunda cihazınızın gaz vanası kapalıysa açarak, sigortası OFF konumunda ise ON konumunda getirerek, su basıncı düşmüş ise su basıncını 1,5 seviyesine ulaştırarak basit adımlarla arızayı giderebilirsiniz. Bunlar haricinde farklı sorunlar varsa yetkili servise başvurunuz.

Kombi servisini aramadan önce ne yapmalıyım?

Kombi servisini aramadan önce adres bilgileriniz, kombinizin marka ve modeli, kombinizin arızası hakkında bilgiye sahip olmanız bakım-onarım sürecini hızlandıracaktır.

Kombi servisi kesin çözüm sağlar mı?

Yetkili kombi servisi firmamız arızayı net teşhis ederek kesin çözüm sağlar.

Kombi servisinin yaptığı işlemler garanti kapsamında mı?

Firmamız kapsamında değişen yedek parça ve yapılan tüm işlemler 1 yıl garantilidir.

Kombi servis talebini oluşturduğumda servis ne zaman gelir?

Aksi bir durum olmadığı taktirde aynı gün içinde yetkili servis elemanları adresinize ulaşacaktır.

Kombi servisine nasıl ulaşabilirim?

0 850 562 91 62 çağrı merkezini arayarak ya da 0 552 478 87 89 whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.