0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esenyurt Kombi Servisi

Esenyurt Kombi Servisi

İstanbul’un muazzam bir ilçesi olan Esenyurt’ta, Esenyurt Kombi servisi olarak tüm markalardaki kombi cihazlarınız için bakım, onarım ve montaj hizmeti vermekteyiz. Esenyurt kombi servisi müşteri ile iletişimin başladığı andan, hizmetin en uygun şekilde yapılmasına ve işlemin bitirilip teslim edilmesine kadar olan her adımında kararlılıkla hareket eden bir yapıya sahiptir.

Esenyurt Kombi servisi her türlü ürünün hizmetinde müşteri sadakati üzerine kurulmuş bir kararlılıkla hareket etmektedir. Esenyurt Kombi servisi yıl içinde, haftanın 7 günü 24 saat alanında uzman kadrosu, güler yüzlü personeli ve insan odaklı işletme prensibi ile hizmetini sürdürmektedir.

Esenyurt Kombi Servisi Hizmetleri

Kombiler zaman zaman bakıma ihtiyaç duyar. Buna en etkin sebep kış aylarında cihazın yoğun kullanımı ve iklim şartlarıdır. Kombiler verdiği arızaya göre bakıma, onarıma veya parça değişikliğine ihtiyaç duyabilir. Karşılaştığınız bu olumsuz durumlarda Esenyurt kombi servisi hizmetleri kapsamında bakım, onarım ve montaj hizmetini müşterilerimize sağlıyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmet ve güven sayesinde müşterilerimizde memnuniyet yaratmaktayız.

Esenyurt Kombi Bakım

Her mevsim kullandığımız kombilere bulunduğumuz yeri ısıtması için kış aylarında olan gereksinim daha da artar. Bu yoğun kullanım sonucu da kombiler arıza vermeye ve bakım yapılmaya ihtiyaç duyacak hale gelir. Ayrıca açık havada olan kombilerin tozlanması kombinin çalışma performansında da düşüş yaşatır. Bu gibi sebeplerin önüne geçmek için düzenli aralıklarla ve özellikle kış ayları sonrası kombiye bakım yapılması gerekir. Esenyurt kombi bakım servisi bu hizmeti sağlamaktadır.

 • Güvende kalmayı sağlar.
 • Zehirlenmeleri önler.
 • Cihazınızın ömrü uzar.
 • Yakıtta tasarruf sağlar.
 • Sıcak su ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Isınma ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Olası arızaların önüne geçer.

Kombi servis ve bakımı uzmanlık gerektiren bir iştir. Kombinin yanlış bakımı halinde tehlikeli durumlar yaşanacağı gibi kombinizin zarar görmesi ve çalışmamasına sebep olur. Esenyurt kombi servis ekipleri gereken eğitimleri alır ve hizmet sırasında oluşacak olumsuz durumların önüne geçer. Esenyurt kombi servis ekibimiz bu konuda oldukça profesyonel hizmet sunmaktadır.

Esenyurt kombi servis ekibi olarak deneyim kazanmış ve sorun yaşayan müşterilerimizin sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturmak amaçlamış durumdayız. Acil durumlarda saat fark etmeksizin ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Esenyurt Kombi Tamir

Arıza veren kombiler için uzman ekiplerden destek alınması gerekir. Esenyurt kombi tamir servis ekibi olarak kombinin verdiği arızayı kısa sürede teşhis eder ve gereken parça değişimlerini yaparak kombinizin yeniden çalışır duruma gelmesini sağlarız. Değişen parça sayesinde kombinizden beklenen performansı alabilirsiniz.

Kombi Arıza Nedenleri
 • Kurulumun yanlış yapılması,
 • Tesisat su basıncının düşmesi,
 • Kullanıcı tarafından yapılan yanlış kullanım,
 • Yaz ve kış moduna göre kombinin ayarlanmaması,
 • Sigorta ve gaz vanası kapalı iken çalıştırılmaya çalışılması,
 • Çevresel etkenler yüzünden donma, tozlanma gibi durumlarla karşılaşılması,
 • Düşük voltajla çalışan regülatör,
 • Tesisat suyunun kirlenmesi ve değiştirilmemesi,
 • Kombi montaj ve bakımı sırasında uygun parçaların kullanılması gibi durumlar kombinizin arızalanmasına sebebiyet verir.
Sıklıkla karşılaşılan kombi arızaları şunlardır;
 • Kombiye elektrik gelmiyor veya hiç çalışmıyor.
 • Kombiye elektrik geldiği halde devreye girmiyor.
 • Kombi ateşleme yapmıyor.
 • Kombi belli bir süre çalıştıktan sonra duruyor.
 • Kombiden gaz kokusu geliyor.
 • Kombi su akıtıyor.
 • Kombi çalışıyor ama sıcak su gelmiyor.
 • Kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor.
 • Kombi su basıncı sürekli yükseliyor.
 • Kombi sesli veya gürültü çalışıyor.
 • Kombi arıza kodu veya hata kodu veriyor.

Esenyurt Kombi Montaj

Kombi montaj ve kurulum hizmetinin Esenyurt kombi montaj servisi tarafından yapılması cihazın garanti kapsamında kalması için önemlidir. Kombinizin ilk kurulumunda ya da taşınma işleminden sonra konu ile ilgili olarak firmamızdan randevu alabilirsiniz.

Gerekli tüm eğitimleri almış olan montaj servis ekibimiz, kurulum sonrası kombinizin düzgün çalıştığını kontrol etmektedir. Ayrıca ilk teslimatta kombinin kullanımını, dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri de ayrıca müşterimize anlatmakta olup bunun için ayrıca ücret talep etmemektedir.

Neden Esenyurt Kombi Servisini Tercih Etmelisiniz?

Dönüşen ve sürekli değişen dünyada hayatın her noktasına temas eden dijitalleşme, iş hayatı başta olmak üzere birçok noktada yeni durumlar ortaya çıkarmıştır. Bu değişim ve dönüşüme oldukça hızlı uyum sağlayan Esenyurt kombi servisinde tüm hizmet aşamaları dijital kanallar üzerinden de yapılarak müşterilerine oldukça hızlı bir hizmet sağlamayı hedef almaktadır. Esenyurt kombi servisi müşteri verilerini takip ederek, müşterilerin kombilerine hangi tarihte hangi hizmetin yapıldığını kayıt altına alır ve düzenli bir takip sistemi oluşturur. Böylelikle, kombilerde ortaya çıkabilecek ateşleme problemleri, gaz walf ayarları, ısıtıcı sensörlerinin takibi, fan motorunun bakımı, devir daim pompası vb. tüm unsurların bakımı dijital dönüşüm çerçevesinde takip edilerek periyodik bir şekilde yapılmakta ve cihazın ömrünü uzatmaktadır.

Kombi Servisi Hakkında Sık Sorulan Sorular
Kombi servisi hangi hizmetleri verir ?

Kombi Servisi: Kombi arıza çözümü, kombi tamiri, kombi montajı, kombi bakım ve onarım hizmetleri verir.

Kombi servisi çağırırken nelere dikkat etmeliyim?

Kombi Servisinin vergi levhası, yetki belgesi, resmi firma olmasına dikkat edilmelidir.

Kombi servisini çağırmadan arızayı giderebilir miyim?

Arıza durumunda cihazınızın gaz vanası kapalıysa açarak, sigortası OFF konumunda ise ON konumunda getirerek, su basıncı düşmüş ise su basıncını 1,5 seviyesine ulaştırarak basit adımlarla arızayı giderebilirsiniz. Bunlar haricinde farklı sorunlar varsa yetkili servise başvurunuz.

Kombi servisini aramadan önce ne yapmalıyım?

Kombi servisini aramadan önce adres bilgileriniz, kombinizin marka ve modeli, kombinizin arızası hakkında bilgiye sahip olmanız bakım-onarım sürecini hızlandıracaktır.

Kombi servisi kesin çözüm sağlar mı?

Yetkili kombi servisi firmamız arızayı net teşhis ederek kesin çözüm sağlar.

Kombi servisinin yaptığı işlemler garanti kapsamında mı?

Firmamız kapsamında değişen yedek parça ve yapılan tüm işlemler 1 yıl garantilidir.

Kombi servis talebini oluşturduğumda servis ne zaman gelir?

Aksi bir durum olmadığı taktirde aynı gün içinde yetkili servis elemanları adresinize ulaşacaktır.

Kombi servisine nasıl ulaşabilirim?

0 850 562 91 62 çağrı merkezini arayarak ya da 0 552 478 87 89 whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.