0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esenler Kombi Servisi

Esenler Kombi Servisi

Müşteri odaklı çalışma prensibine sahip Esenler kombi servisi tecrübeli kadrosu ile İstanbul’un Esenler ilçesinde hizmet vermektedir. Tüm markalardaki elektrikli ve gaz yakıtlı kombi cihazları için bakım, onarım ve tamir hizmetini en kaliteli ve en hızlı şekilde sunmayı hedef edinmiştir.

Esenler kombi servisi en uygun fiyatlarla sunduğu hizmetlerinde müşterilerinin beklentilerini yerine getirmeyi ve çözüm odaklı yaklaşmayı ilke edinmektedir. Cihazınızla ilgili tamir ve bakım hizmeti talebi için firmamıza 7/24 çalışan çağrı merkezimizden ulaşabilir, randevu talep edebilirsiniz.

Kombi servis süreci nasıl işler?
 • Müşteri tarafından servis talep kaydı oluşturulur.
 • Müşteri bilgisi, adres bilgisi, cihaz arıza bilgisi kayda işlenir.
 • En yakın yetkili teknik servis ekibi adrese yönlendirilir.
 • Adrese gelen teknik personel cihazın arıza ve sorunlarını tespit eder.
 • Cihazda tespit edilen arıza ve sorunları kullanıcıya izah eder.
 • Uygulanacak işlemler hakkında fiyat bilgisini paylaşır.
 • İşlemin kabul edilmesi durumunda bakım-onarım süreci başlar.
 • Arıza durumu yerinde çözülebilecek bir durumsa hemen tamamlanır.
 • Çok nadir de olsa bazı arıza durumlarında cihazın atölyeye alınması gerekebilir.
 • Arıza durumunun çözüm bulmasının ardından cihazın tüm kontrolleri yapılır.
 • İşlem tamamlandıktan sonra müşteriye yapılan işlemler hakkında bilgi verilir.
 • Yapılan işlemlerle ilgili detayları içeren formun bir nüshası müşteriye verilir.
 • Bakım-onarım süreci tamamlanan cihazınız artık kullanıma hazırdır.

Esenler Kombi Servisi Hizmetleri

Günlük hayatımızı kolaylaştırması ve istediğimiz ısıya kolay adapte olması sayesinde kombi ısıtma sistemi çok fazla tercih edilmektedir. Esenler kombi servisinde yer alan ekibimiz, kombi cihazı ile ilgili tüm eğitimleri almış ve işinde uzman bir kadroya sahiptir. Firmamız müşterilerimize Esenler kombi servisi hizmetleri kapsamında arıza tamiri, bakım, onarım ve montaj hizmetleri vermektedir.

Esenler Kombi Bakımı

Kombi cihazı zaman içerisinde tozlanabilir, tesisattaki su kirlenerek filtreleri tıkayabilir. Bu nedenle ilk zamanlardaki verimi düşer ve ısıtma performansı azalır. Kombi ısıtma sistemlerinin yılda en az 1 kere düzenli olarak kombi bakımı yapılması hem daha iyi verim alarak ısınmak hem de daha az fatura ödemek için gereklidir.

Kombi bakım hizmeti cihazın uzun ömürlü olması için çok önemlidir. Yıl içerisinde ısınma ve sıcak su gereksinimi için sürekli çalışan kombi cihazında oluşabilecek tozlanma ve enjektörlerin tıkanması gibi sorunlar arızaya yol açabilecek nedenlerdir. Bu gibi arızaların her biri bakım sırasında Esenler kombi bakımı yetkili servisi tarafından tespit edilerek giderilir. Maddi ve manevi daha fazla zarara yol açmamak için periyodik bakımların aksatılmaması çok önemlidir.

 • Güvende kalmayı sağlar.
 • Zehirlenmeleri önler.
 • Cihazınızın ömrü uzar.
 • Yakıtta tasarruf sağlar.
 • Sıcak su ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Isınma ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Olası arızaların önüne geçer.

Esenler Kombi Tamiri

Kişisel kullanım hataları, tesisattaki su basıncı değerinin değişmesi, kurulum hataları, kombinin gaz kaçırması ya da su akıtması, düzenli bakım yapılmamasından dolayı tozlanma ve parça ömrünün dolması ve benzeri gibi nedenler de sık karşılaşılan arıza nedenleridir.

Sıklıkla karşılaşılan kombi arızaları şunlardır;
 • Kombiye elektrik gelmiyor veya hiç çalışmıyor.
 • Kombiye elektrik geldiği halde devreye girmiyor.
 • Kombi ateşleme yapmıyor.
 • Kombi belli bir süre çalıştıktan sonra duruyor.
 • Kombiden gaz kokusu geliyor.
 • Kombi su akıtıyor.
 • Kombi çalışıyor ama sıcak su gelmiyor.
 • Kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor.
 • Kombi su basıncı sürekli yükseliyor.
 • Kombi sesli veya gürültü çalışıyor.
 • Kombi arıza kodu veya hata kodu veriyor.

Yukarıda belirtilen kombi tamiri gerektiren durumlarda firmamızın çağrı merkezinden yardım alabilirsiniz. Esenler kombi servisi hazırlıklı bir şekilde yedek parçayla gelerek cihazın kombi tamirini gerçekleştirir. Bu sayede arızanın daha kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır. Randevu talep edip arıza kaydı bırakırken arıza kodlarının bilinmesi servisimizin gerekli hazırlıkları yapması için önemlidir.

Esenler Kombi Montajı

Esenler ilçesi ve çevresindeki müşterilerine en iyi hizmeti sunan Esenler kombi montaj servisinin sizlerin beklentilerini zamanında karşılamak en önemli prensibidir.  

Montaj ve kurulum hizmetinin Esenler kombi servisi tarafından kurallara uygun ve güvenilir şekilde yapılması hem güvenlik açısından önemlidir hem de garanti kapsamında kalınmasını sağlar. Kurulumu yapan Esenler kombi servisi kombinin kullanımını, bu esnada dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri de size anlatarak cihazı teslim etmektedir.

Esenler Kombi Servisi Garanti Şartları

Her markadaki kombi cihazınız, Esenler kombi servisi tarafından monte edilip kurulumu ve ayarları yapıldıktan sonra bir yıl süresince garanti altında olmaktadır. Bir yıl süre ile çıkabilecek arızalar için Esenler kombi servisi garanti şartları kapsamınca firmamız ücretsiz bakım ve onarım yapacaktır. Garantinin bir yıl devam edebilmesi için cihazınıza Esenler kombi servis haricinde başka bir servis müdahale etmemelidir.

Esenler Kombi Servisi Yedek Parça Hizmeti               

Her markadaki kombi cihazlarınızda oluşan arızada Esenler kombi servisi parçanın değişmesi gerektiğine karar verebilir.  Bu durumda arızayı gidermek için orijinal yedek parçasını cihazınızın model numarasına göre sipariş veren firmamız, söz konusu parçayı en hızlı şekilde temin etmeye çalışmaktadır. Temin edilen yedek parçanız tekrar bozulmasına karşı garanti altına alınmış olacak ve cihazına yerleştirilecektir.

Esenler Kombi Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Esenler kombi servisi çağrı merkezi, müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için 7/24 hizmet vermektedir. Kombi, kazan ya da klima gibi gaz yakıtlı cihazlarınızda herhangi bir arıza oluştuğunda ya da bakım hizmeti almak istediğinizde firmamızı arayarak kolaylıkla randevu oluşturabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda ilk olarak teknik destek ile sorunun uzaktan çözümlenebilme ihtimali üzerinde çalışılır. Bu yeterli gelmezse Esenler kombi servis ekiplerimiz adresinize gelerek en güvenilir şekilde cihazınızı onaracak, yedek parça gerekli ise orijinal parçayı temin ederek sorunu giderecektir.

Kombi Servisi Hakkında Sık Sorulan Sorular
Kombi servisi hangi hizmetleri verir ?

Kombi Servisi: Kombi arıza çözümü, kombi tamiri, kombi montajı, kombi bakım ve onarım hizmetleri verir.

Kombi servisi çağırırken nelere dikkat etmeliyim?

Kombi Servisinin vergi levhası, yetki belgesi, resmi firma olmasına dikkat edilmelidir.

Kombi servisini çağırmadan arızayı giderebilir miyim?

Arıza durumunda cihazınızın gaz vanası kapalıysa açarak, sigortası OFF konumunda ise ON konumunda getirerek, su basıncı düşmüş ise su basıncını 1,5 seviyesine ulaştırarak basit adımlarla arızayı giderebilirsiniz. Bunlar haricinde farklı sorunlar varsa yetkili servise başvurunuz.

Kombi servisini aramadan önce ne yapmalıyım?

Kombi servisini aramadan önce adres bilgileriniz, kombinizin marka ve modeli, kombinizin arızası hakkında bilgiye sahip olmanız bakım-onarım sürecini hızlandıracaktır.

Kombi servisi kesin çözüm sağlar mı?

Yetkili kombi servisi firmamız arızayı net teşhis ederek kesin çözüm sağlar.

Kombi servisinin yaptığı işlemler garanti kapsamında mı?

Firmamız kapsamında değişen yedek parça ve yapılan tüm işlemler 1 yıl garantilidir.

Kombi servis talebini oluşturduğumda servis ne zaman gelir?

Aksi bir durum olmadığı taktirde aynı gün içinde yetkili servis elemanları adresinize ulaşacaktır.

Kombi servisine nasıl ulaşabilirim?

0 850 562 91 62 çağrı merkezini arayarak ya da 0 552 478 87 89 whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.