0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

DAİKİN

43 yıldır distribütörler vasıtasıyla Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren Daikin, Temmuz 2011’de Airfel’i satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir yatırımcısı olmuştur. Daikin Türkiye, ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip şirketlerinden biridir.

Daikin

İstanbul’da merkez ofisi, Sakarya’da 163 bin metrekare alan üzerine kurulu üretim tesisleri bulunan Daikin Türkiye, bünyesi altındaki Daikin ve Airfel markalarının kombi, klima üniteleri, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun ürünleri son teknoloji ile üretmektedir. 8 bölge müdürlüğü, 500 bayi, 16 kadın girişimci Sakura bayi, 500 satış noktası ve 500’ün üzerindeki yetkili servis ağıyla Türkiye’nin geniş bir coğrafyasına hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en modern klima santral fabrikasına sahip olan Daikin, Ar-Ge çalışmalarına gösterilen önemle konfor ve hijyenik tip klima santralleri, hijyenik paket tip klima santrali, hücreli aspiratör, havuz nem alma santrali, mutfak aspiratörü, sığınak havalandırma cihazı ve ısı geri kazanım cihazı üretimi gerçekleştirmektedir. Yurt içinde, yurt dışında çok sayıda prestijli otel, hastane, ilaç fabrikası, AVM, kongre merkezi ve ofis projesinde Daikin merkezi havalandırma sistemleri tercih edilmektedir. Yıllık kombi üretim kapasitesi 220 bin adet civarındadır. Uzman ekipler tarafından tasarlanan kombiler, sektörün en kaliteli bileşenleri kullanılarak, %100 güvenlik, fonksiyon, sızdırmazlık ve basınç dayanımı testlerinden geçerek, robotlar ile yapılan %100 görsel kontrol sistemleri ile üretilmektedir.

Ayrıca Avrupa’nın ilk iklimlendirme deneyim merkezini de sektörüne kazandırmıştır. İstanbul’da bulunan Daikin Akademi ise eğitimin gücünü paydaşların kişisel gelişim, mesleki deneyim ve iş yapma kalitesine yansıtmak için çalışmaktadır. Türkiye’nin yanı sıra Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın da Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak konumlanan Daikin Türkiye, kendisine bağlı olan Azerbaycan, Özbekistan, Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Ermenistan ve Tacikistan, Gürcistan, Kuzey Irak, Moğolistan, KKTC pazarlarının sorumluluğunu da üstlenmiştir.

Daikin’in split klima sistemleri, tüm iç mekanlara ve yaşam tarzlarına uygun şık çözümlerde üstün performans, enerji verimliliği ve konfor sunmaktadır. Kapsamlı ürün yelpazesi, daha düşük maliyetler ve çevre duyarlılığı için Daikin teknolojisini kullanır.

Daikin kombiler, kalite, güvenlik ve yakıt tasarrufundan ödün vermeden ekonomik çözümlere ulaşmak isteyenler için ideal bir performans sunar. Daikin Nemlendirici Hava Temizleyici, alanı temizlerken ideal nem dengesi sağlar ve nem dengesiyle cildinizi, boğazınızı ve burun deliklerinizi kuruluğa karşı korur. Nemlendirme özelliği ile zararlı partiküllerin çoğalmasını ve yayılmasını engeller.

DAIKIN TÜRKİYE olarak stratejik hedeflerine ulaşmadaki başarının, çalışanların yetkinliklerine, kendilerini geliştirme ve Daikin Türkiye için katma değer yaratma isteklerine bağlı olduğunun bilincindedir.
Hedefimiz; Daikin Türkiye’nin iş stratejileri ile uyumlu, Daikin Türkiye’yi geleceğe taşıyacak İK stratejileri ve uygulamaları geliştirmektir.

Biz de Daikin Türkiye olarak, personellerimizin kişisel ve mesleki gelişimini destekleyecek, kişisel sorumluluk üstlenmelerini sağlayacak, takım çalışması ve işbirliğini geliştirecek güvenli bir çalışma ortamı yaratmak için etkin uygulamaları geliştirmekten kendimizi sorumlu tutmaktayız.

Her çalışanımıza, başvuru anından başlayarak Daikin Türkiye’deki tüm çalışma yaşamı boyunca ve sonrasında saygı, güven ve eşitlik prensiplerine uygun olarak davranmaktadır.

Daikin Neden Tercih Edilmelidir?

  • DAIKIN Türkiye olarak ısıtma, havalandırma, iklimlendirme ve soğutma ürünleri ve sistemlerinin tasarımını, üretimini, yurtiçi ve yurtdışına pazarlama ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini amaç ve hedeflerini belirleyerek, düzenli izlemeyi ve sürekli iyileştirmeyi,
  • Tüm faaliyetlerinde müşteri memnuniyetine odaklanmayı,
  • Ulusal ve uluslararası yükümlülüğü olan tüm yasal ve diğer gerekliliklere uygunluğu sağlamayı,
  • Toplumun daha sağlıklı ve konforlu yaşam alanlarına erişimini kolaylaşması için, çevre dostu teknoloji kullanarak tüm paydaşlarımız için değer yaratmaya odaklanmayı başarmıştır.

Başarılara imza atan Daikin, sunmuş olduğu ürün çeşitliliğinden hizmet almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Daikin Ürünleri
  • Kombi
  • Klima
  • Hava Temizleyiciler
Daikin Bayi ve Servis ağına ulaşmak için uzman kadromuzdan 7/24 destek alabilirsiniz.