0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çekmeköy Kombi Servisi

Çekmeköy Kombi Servisi

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Çekmeköy ilçesinde bulunan Çekmeköy kombi servisi müşteri odaklı çalışma prensibi ile elektrikli ve gaz yakıtlı tüm markalardaki kombi cihazları için bakım onarım, montaj ve tamirat hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üstünde tutan servisimiz tecrübeli ekibe ve donanımlı aletlere sahip olarak kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sağlamaktadır.

Çalışma Sitemimiz Nasıldır?

Çekmeköy kombi servisimiz haftanın her günü hizmet vermektedir. Çalışma sistemimiz kapsamında kombi cihazınızda oluşan arıza tamiri, montaj ya da bakım hizmeti için 7/24 çalışan whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizde bulunan tecrübeli ekibimiz cihazınız ile ilgili sorular yönelterek arızanın uzaktan yönlendirme ile çözülüp çözülemeyeceğini kontrol ettikten sonra arıza kaydını girmektedir.

Sorun büyük ise randevu kaydı oluşturan çağrı merkezimiz Çekmeköy ve çevresindeki müşterilerimizin randevu bilgilerini Çekmeköy kombi servisimize yönlendirmektedir. Randevu bilginiz servisimize geldiğinde gün içerisinde ya da yoğunluğa göre ertesi gün adresinize gelerek yerinde hizmet vermekteyiz. Gelmeden önce müsait olup olmadığınız konusunda ekip arkadaşlarımız sizinle iletişim kurmaktadır.

Cihazınızın bakım ya da arıza tamir hizmeti bittikten sonra servisimiz size bilgilendirme amacı ile fiş vermekte ya da mailinize göndermektedir. Eğer parça değişimi yapıldıysa garanti kapsamında olduğuna dair garanti fişi tarafınıza iletilir. Sorun çözümü yerinde onarım hizmeti ile yapılır. Fakat sorun büyükse ve gerek duyulursa kombi cihazınız servis atölyemize getirilerek çözüm sağlanır.

Çekmeköy Kombi Servis Hizmetleri

Çekmeköy kombi servis hizmeti kapsamında arızalanan kombiniz için yerinde tamir, kombinizde çıkabilecek arızalara önlem olarak da bakım ve taşınmadan sonra gerekli montaj hizmeti sağlanmaktadır. İşinde uzman ve sertifikalı ekibimiz, kaliteli hizmetlerimiz ile müşteri odaklı çalışan servisimizden istediğiniz zaman kombiniz için bakım, tamir ve montaj hizmeti talep edebilir, kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy kombi servisi olarak hizmetlerimizde asla kaliteden ödün vermemekte ve müşteri odaklı çalışmaktayız. Profesyonel, tüm eğitimleri almış konusunda uzman, çözüm odaklı ekip arkadaşlarımız ile en hızlı şekilde müşterilerimizin mağduriyetini gidermek en önemli prensibimizdir.  

Çekmeköy Kombi Bakımı

Son teknoloji ile üretilen kombi cihazları hassasiyeti yüksek, verimli cihazlardır. Bu verimliliğin devam edebilmesi, az enerji harcayarak iyi bir ısınma sağlanabilmesi için kombi gibi kompleks cihazlara yılda en az bir kere mutlaka kombi bakımı yapılması gereklidir.

Bakım sırasında kombinizde gaz ve su kaçaklarının olup olmadığı,  elektrik bağlantı noktaları kontrol edilir, tıkanan filtre var ise değiştirilir, kombinin iç kısmının tozu temizlenir, daha verimli ısınma için peteklerin temizliği yapılır. Bu şekilde detaylı bakımı yapılan kombide aniden arızalanma ya da gaz kaçağı gibi riskli durumlar en aza indirilmiş olunur ve daha güvenli bir ısınma sağlanır. Bu nedenle daha ucuz fatura ödemek, peteklerden daha iyi verim alabilmek ve herhangi bir tehlike durumu oluşmaması için Çekmeköy kombi bakım servisini arayarak randevu talep etmeniz yeterli olacaktır.

 • Güvende kalmayı sağlar.
 • Zehirlenmeleri önler.
 • Cihazınızın ömrü uzar.
 • Yakıtta tasarruf sağlar.
 • Sıcak su ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Isınma ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Olası arızaların önüne geçer.

Çekmeköy Kombi Tamiri

Hassas ve kompleks bir cihaz olan kombiniz zaman içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı arızalanabilir. Kombi arızaları;

 • Elektrik kesintileri ve voltaj dalgalanmaları,
 • Kullanım hataları,
 • Gaz vanası kapalıyken çalıştırmak,
 • Kurulum hataları ve
 • Tesisat su basıncındaki değişme gibi nedenlerden oluşabilmektedir.
Sıklıkla karşılaşılan kombi arızaları şunlardır;
 • Kombiye elektrik gelmiyor veya hiç çalışmıyor.
 • Kombiye elektrik geldiği halde devreye girmiyor.
 • Kombi ateşleme yapmıyor.
 • Kombi belli bir süre çalıştıktan sonra duruyor.
 • Kombiden gaz kokusu geliyor.
 • Kombi su akıtıyor.
 • Kombi çalışıyor ama sıcak su gelmiyor.
 • Kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor.
 • Kombi su basıncı sürekli yükseliyor.
 • Kombi sesli veya gürültü çalışıyor.
 • Kombi arıza kodu veya hata kodu veriyor.

Kombinizde yukarıda saydığımız gibi herhangi bir arıza oluştuğunda çağrı merkezimizi web sitemizdeki numaralardan arayabilirsiniz. Telefonun ucunda bulunan profesyonel ekibimiz öncelikle uzaktan yönlendirme ile arızanın çözülüp çözülmeyeceği kontrol etmektedir. Bu şekilde çözülemeyen ya da daha büyük sorunlar için Çekmeköy ve çevresindeki müşterilerimizin randevu talep bilgisini servisimize yönlendirmektedir.

Servisimize randevu bilgisi geldiğinde ivedilikle müşterimiz ile iletişime geçerek gün içerisinde ya da yoğunluğa göre ertesi gün belirtilen adrese giderek Çekmeköy kombi tamir hizmeti sağlamaktayız. Profesyonel ve işinde tecrübeli ekibimiz kombinizi kontrol ederek kısa sürede arıza nedenini bulmakta ve çözüm önerisi getirmektedir. Kombiniz arızalandığında mutlaka yetkili servisten yardım talep etmeli, asla kendiniz müdahale etmemelisiniz. Gaz yakıtlı ve elektronik cihazlara müdahale etmeniz son derece tehlikeli olabilmektedir.

Çekmeköy Kombi Montajı

Kombinizi ilk aldığınızda kurulum ve montaj yapılması için Çekmeköy ve yakınlarındaki müşterilerimize Çekmeköy kombi montaj hizmeti sağlamaktayız. Kombinin montajını yaptıktan sonra kurulumunu ve ayarlarını yaparak müşterimize kombi kullanımı hakkında bilgi vermekteyiz. Kombi kullanımı sırasında dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri anlatarak kombiyi teslim eden Çekmeköy kombi servis ekibimiz kurulum ve montaj için ayrıca ücret talep etmemektedir.

Çekmeköy Kombi Servisi Bakım Sözleşmesi

Çekmeköy kombi servisi her markadaki kombi cihazları için müşterilerine oldukça avantajlı olan bakım sözleşmesi yapmasını tavsiye etmektedir. Çekmeköy kombi servisi bakım sözleşmesi kapsamında elektrikli ve gaz yakıtlı kompleks cihazlardan olan kombi cihazınızda çıkabilecek arızalarda ekstra ücret ödemeden arızanın giderilmesi sağlanır. Ek olarak orijinal yedek parça temini olan bir sözleşmedir. Dolayısı ile cihazınızda çıkabilecek arızalara karşı önceden yapılacak bir bakım sözleşmesi büyük masrafların üzerinize yük olmasını engelleyecektir.

Çekmeköy Kombi Servisi Garanti Şartları

Tüm markalardaki almış olduğunuz kombi cihazınız, servisimiz tarafından monte edilip kurulumu ve ayarları yapıldıktan sonra Çekmeköy kombi servisi garanti şartları kapsamında bir yıl süresince garanti altında olmaktadır. Bir yıl süre ile çıkabilecek arızalar için servis ekibimiz ücretsiz bakım ve onarım yapacaktır.

Garanti süresince uyulması gereken bazı şartlar vardır. Cihazınıza Çekmeköy kombi servisi hariç başka bir servis müdahale etmemelidir. Ayrıca taşınma sırasında ve doğalgaz tesisat hattında olabilecek sıkıntılardan kaynaklanan arızalar da garanti kapsamında olmamaktadır.

Çekmeköy Yedek Parça Hizmeti                             

Tüm marka kombi cihazlarınızda oluşan arıza sonucunda Çekmeköy yedek parça hizmeti kapsamında servis ekiplerimiz parça değişimine karar verebilmektedir. Bu durumda arızayı gidermek için parçanın temin edilmesini için sipariş veren servisimiz, orijinal  yedek parçasını cihazınızın model numarasına göre getirtecektir. En kısa sürede temin edecek olduğumuz yedek parçanız tekrar bozulmasına karşı garanti altına alınmış olacak ve olası bir durumda ücretsiz olarak karşılanabilecektir.

Kombi Servisi Hakkında Sık Sorulan Sorular
Kombi servisi hangi hizmetleri verir ?

Kombi Servisi: Kombi arıza çözümü, kombi tamiri, kombi montajı, kombi bakım ve onarım hizmetleri verir.

Kombi servisi çağırırken nelere dikkat etmeliyim?

Kombi Servisinin vergi levhası, yetki belgesi, resmi firma olmasına dikkat edilmelidir.

Kombi servisini çağırmadan arızayı giderebilir miyim?

Arıza durumunda cihazınızın gaz vanası kapalıysa açarak, sigortası OFF konumunda ise ON konumunda getirerek, su basıncı düşmüş ise su basıncını 1,5 seviyesine ulaştırarak basit adımlarla arızayı giderebilirsiniz. Bunlar haricinde farklı sorunlar varsa yetkili servise başvurunuz.

Kombi servisini aramadan önce ne yapmalıyım?

Kombi servisini aramadan önce adres bilgileriniz, kombinizin marka ve modeli, kombinizin arızası hakkında bilgiye sahip olmanız bakım-onarım sürecini hızlandıracaktır.

Kombi servisi kesin çözüm sağlar mı?

Yetkili kombi servisi firmamız arızayı net teşhis ederek kesin çözüm sağlar.

Kombi servisinin yaptığı işlemler garanti kapsamında mı?

Firmamız kapsamında değişen yedek parça ve yapılan tüm işlemler 1 yıl garantilidir.

Kombi servis talebini oluşturduğumda servis ne zaman gelir?

Aksi bir durum olmadığı taktirde aynı gün içinde yetkili servis elemanları adresinize ulaşacaktır.

Kombi servisine nasıl ulaşabilirim?

0 850 562 91 62 çağrı merkezini arayarak ya da 0 552 478 87 89 whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.