0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çatalca Kombi Servisi

Çatalca Kombi Servisi

İstanbul iline bağlı bulunan Çatalca ilçesi ve çevresindeki müşterilerine hizmet vermekte olan Çatalca kombi servisi, sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılamak ve ortamın nemini ayarlamak gibi kolaylıklar sağlayan teknolojik donanımlı tüm markalardaki kombi cihazınız ile ilgili bakım, onarım, tamir ve montaj hizmeti sağlamaktadır.

Isıtma ve iklimlendirme sistemleri günlük hayatımızı kolaylaştırarak yaşam konforumuzu arttıran sistemlerdir. Çözüm odaklı servis ekibimiz ve ekonomik fiyatlarımız ile müşterilerimizin beklentilerini en hızlı ve kaliteli şekilde karşılamak en önemli prensiplerimizdendir. Çatalca kombi servisi olarak müşterilerimizin memnuniyetini her zaman yüksek tutmak servisimizin hedefidir.

Kombi Cihazının Avantajları ve Modelleri Nelerdir?

Kombi cihazı bağımsız olarak yakılan miktar kadar fatura ödenmesi, kolay monte edilmesi ve fazla yer kaplamaması gibi avantajları olan bir ısıtma sistemidir. Modeline bağlı olarak değişiklik göstererek elektrik ve doğalgaz ile çalışmaktadır.

Baca (hermatik ve bacalı), yanma (konvansiyonel ve yoğuşmalı) ve eşanjör (tek ya da çift eşanjör) tipine göre farklı kombi modelleri bulunmaktadır. Her birinin amacı aynı olsa da teknik özellikleri farklı olmaktadır.

Çatalca Kombi Servis Hizmetleri

Çatalca kombi servis ekibimiz bacalı, konvensiyonel ve yoğuşmalı gibi tüm kombi modellerinin eğitimlerini almıştır. Firmamızda bulunan servis ekibimiz alanında uzman olup gerekli sertifikalara da sahiptir. İstanbul’un Çatalca ilçesinde bulunan müşterilerimiz için Çatalca kombi servis hizmetleri kapsamında tüm markalardaki kombi cihazları ile ilgili bakım, onarım, montaj, arıza ve çözüm hizmetleri sunmaktayız. Ekibimize güvenilir ve kaliteli hizmet almak için güvenebilirsiniz.

Çatalca Kombi Bakımı

Doğalgaz ile çalışan ve performansı yüksek, ayarlanan ısıya kısa sürede adapte olan kombi cihazının yılda en az bir kez Çatalca kombi bakım ekibi tarafından bakım yapılması büyük önem arz etmektedir. Kombi cihazınızdan daha çok verim almak ve cihazınızın ani arızalanmalarını önlemek için düzenli kombi bakımı yapılması gereklidir.

 • Güvende kalmayı sağlar.
 • Zehirlenmeleri önler.
 • Cihazınızın ömrü uzar.
 • Yakıtta tasarruf sağlar.
 • Sıcak su ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Isınma ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Olası arızaların önüne geçer.
Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Hem güvenilirlik hem de garanti kapsamının devam edebilmesi kombi bakımının Çatalca kombi bakım servisi tarafından yapılması önemlidir.

Servisimiz bakım için geldiğinde önce sıcak su ve kalorifer sistemini, su sızdırmazlık durumu ve kombinin iç kısmının tozlanmasını kontrol eder. Elektrik bağlantı noktaları ve kombinin baca fanına da bakılır.

Daha sonra brülor, yanma haznesi ve fan temizliği için kombideki su boşaltılır. Gaz ayar kontrolleri de yapılan cihaza tekrar su doldurularak basıncı ayarlanır. Kombinin tüm kontrollerinden sonra sorunsuz çalışması sağlanarak teslim edilir.

Çatalca Kombi Tamiri

Her gün kullandığımız kombi cihazının bakımlarının aksatılması zamanla ortaya çıkabilecek arızalara neden olmaktadır. Zamanında yapılmayan kontroller nedeni ile fark edilemeyen sorunlar en önemli kombi arıza nedenidir. Bu gibi durumlarda Çatalca kombi tamir ekibi olarak aldığınız randevu kapsamında adresinize gelerek tamir hizmeti vermekteyiz.

Kombi Arıza Nedenleri Nelerdir?

Sıklıkla kullandığımız kombi cihazlarımızda meydana gelen arızaların belli başlı sebepleri vardır. Bunlar;

 • Kullanım hataları,
 • Voltaj dalgalanmaları,
 • Tesisattaki suyun kirlenmesine bağlı olarak filtrelerde oluşan tıkanıklıklar,
 • Kombi içerisindeki tozlanma olarak bilinmektedir.
Sıklıkla karşılaşılan kombi arızaları şunlardır;
 • Kombiye elektrik gelmiyor veya hiç çalışmıyor.
 • Kombiye elektrik geldiği halde devreye girmiyor.
 • Kombi ateşleme yapmıyor.
 • Kombi belli bir süre çalıştıktan sonra duruyor.
 • Kombiden gaz kokusu geliyor.
 • Kombi su akıtıyor.
 • Kombi çalışıyor ama sıcak su gelmiyor.
 • Kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor.
 • Kombi su basıncı sürekli yükseliyor.
 • Kombi sesli veya gürültü çalışıyor.
 • Kombi arıza kodu veya hata kodu veriyor.

Çatalca Kombi Montajı

Kombinizin ilk montaj ve kurulumunun Çatalca kombi montaj ekibi tarafından yapılması garanti kapsamı ve güvenli ısınma için önemlidir. Uzmanlık gerektiren bir iş olan ısıtma sistemleri ile ilgili tüm sertifikalara sahip olan ekibimiz kısa sürede kurulumu yaparak size bilgi verecektir.

Ayrıca ilk teslimatta kombinin kullanımını, dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri de ayrıca müşterimize anlatmakta olup ayrıca ücret talep etmemektedir.

Neden Çatalca Kombi Servisini Tercih Etmeliyim?

Tüm bakım ve arıza onarım hizmetlerimiz için Çatalca kombi servisini güvenle tercih edebilirsiniz. Servisimiz tüm markalardaki kombi cihazları ile ilgili;

 • Hizmet yeterlilik belgesi,
 • Yetkili servis belgesi,
 • Eğitim belgelerine sahip olmaktadır.

Çatalca Kombi Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Alanında uzman çağrı merkezi ekibimize whatsapp hattımız üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Çatalca kombi servisi randevulu sistemle hizmet vermektedir. Firmamıza ulaştığınız takdirde konusunda uzman çağrı merkezi ekibimiz öncelikle uzaktan yönlendirme ile sorunu çözemeye odaklanır. Telefon aracılığı ile yönlendirme sayesinde çözülemeyecek kadar büyük bir sorun varsa, oluşturulan randevu kaydı Çatalca kombi servisine aktarılır. Böylelikle yoğunluğa bağlı olarak servisimiz müşterilerimizin sorununu en hızlı şekilde çözebilmek için gün içerisinde ya da ertesi gün randevu saatinde hizmet vermektedir.

Kombi Servisi Hakkında Sık Sorulan Sorular
Kombi servisi hangi hizmetleri verir ?

Kombi Servisi: Kombi arıza çözümü, kombi tamiri, kombi montajı, kombi bakım ve onarım hizmetleri verir.

Kombi servisi çağırırken nelere dikkat etmeliyim?

Kombi Servisinin vergi levhası, yetki belgesi, resmi firma olmasına dikkat edilmelidir.

Kombi servisini çağırmadan arızayı giderebilir miyim?

Arıza durumunda cihazınızın gaz vanası kapalıysa açarak, sigortası OFF konumunda ise ON konumunda getirerek, su basıncı düşmüş ise su basıncını 1,5 seviyesine ulaştırarak basit adımlarla arızayı giderebilirsiniz. Bunlar haricinde farklı sorunlar varsa yetkili servise başvurunuz.

Kombi servisini aramadan önce ne yapmalıyım?

Kombi servisini aramadan önce adres bilgileriniz, kombinizin marka ve modeli, kombinizin arızası hakkında bilgiye sahip olmanız bakım-onarım sürecini hızlandıracaktır.

Kombi servisi kesin çözüm sağlar mı?

Yetkili kombi servisi firmamız arızayı net teşhis ederek kesin çözüm sağlar.

Kombi servisinin yaptığı işlemler garanti kapsamında mı?

Firmamız kapsamında değişen yedek parça ve yapılan tüm işlemler 1 yıl garantilidir.

Kombi servis talebini oluşturduğumda servis ne zaman gelir?

Aksi bir durum olmadığı taktirde aynı gün içinde yetkili servis elemanları adresinize ulaşacaktır.

Kombi servisine nasıl ulaşabilirim?

0 850 562 91 62 çağrı merkezini arayarak ya da 0 552 478 87 89 whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.