0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bulaşık Makinesi Tamiri

Bulaşık makineleri mükemmel ve karmaşık sistemlere sahiptirler. Günümüz modern dünyasında oldukça zahmetli ve zaman gerektiren bir ev işi olan bulaşık yıkama eylemini bizim için ortadan kaldırırlar. Ancak bazen bu mükemmel makineler de sorun çıkarırlar ve yetkili servis tarafından bulaşık makinesi tamiri gerekebilir.

Bulaşık Makinesi ve Hayatımızdaki Yeri

Günümüz modern dünyasında kadın ve erkek artık iş alanlarında eşit derecede rol almaktadır. Artık evdeki çocuklar hariç tüm bireyler çalışır hale gelmiştir. Bu nedenle modern dünyanın koşuşturmacası yanında zaman alana ve oldukça zahmetli olan ev işleriyle uğraşmak insanlar için oldukça büyük bir külfettir.

Bu nedenle evdeki bu zorlu işler için yeni makineler ve pratik robotlar icat edilmiştir. Bu ev işlerini kolaylaştıran makineler arasında yüz sene önce icat edilmiş ve son 20 senedir evlerde önemli bir yere sahip bulaşık makinesi de bulunmaktadır.

Bulaşık makineleri oldukça zaman alan ve birçok açıdan dezavantajı bulunan elde bulaşık yıkama işini tarihe gömerek yeni bir çağ açmıştır. Bulaşık makineleri sayesinde zamandan tasarruf oldukça büyük ölçüde sağlanmıştır.

Zaman tasarrufunun yanı sıra aynı zamanda su ve elektrik bakımından da insanlara oldukça büyük ölçüde tasarruf imkânı sunmuştur. Artık insanlar 1 haftalık bulaşığı sadece 1 kerede elle bulaşık yıkadıklarında giden su miktarı ile kolayca yıkayabilmektedir. Ayrıca bu elle yıkama işlemi sırasında yanan ışıkların harcadığı elektriğin de yarısı ile 1 haftalık bulaşık tek seferde yıkanabilmektedir.

Bulaşık Makinesi Tamiri

Bulaşık makineleri oldukça karmaşık sistemlere sahip makinelerdir. Bu onlarca parça ve karmaşık sistem bir bütün olarak iç içe geçmiş bir şekilde çalışmaktadır. Elektrik sisteminden tutun su tahliye sistemine kadar birçok sistem birbiri ile senkronize bir şekilde çalışmaktadır.

Ancak bu kadar detaylı ve oldukça fazla eleman içeren sistem küçük de olsa bazı sorunlar çıkarabilmektedir. Bu sorunlar küçük dahi olsa tüm sistemi sabote edebilir ve makinenin çalışmasına engel olup dahası makineyi komple bozabilir. Bunun nedeni de yine senkronize çalışan sistemlerdeki küçük bir hatanın bir çığ gibi büyüyerek tüm makineyi etkilemesidir.

Bu yüzden bulaşık makinesinde herhangi bir sorun yaşandığında yapılması gereken tek ve en önemli şey makinenin daha fazlası çalışması ve kendine zarar vermesine engel olmak için çalışmasını durdurmaktır. Hemen ardından ise bulaşık makinesi konusunda uzman olan bulaşık makinesi yetkili servisi aranarak bulaşık makinesi tamiri yapılmalıdır.

Bulaşık Makinesi Tamiri Hizmetleri

Bulaşık makineniz bozulduğunda makineyi durdurarak daha fazla çalışıp diğer sistemlere de zarar vermesini engelledikten sonra yapılacak en doğru şey bulaşık makinesi yetkili servisini aramaktır.

Bulaşık makinesi yetkili servisi size 7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz iletişim kanalları ile hizmet vermektedir. Her gün her saat sorun yaşadığınız anda kolayca iletişim numara ve kanalları üzerinden kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Ardından yetkili servis çağrı merkezine durumu anlattıktan sonra size birtakım tavsiyeler verip ve en kısa sürede randevu oluşturarak yetkili servisin size ulaşmasını sağlayacaktır. Ardından alanında uzman ve tecrübeli, her marka ve modelde bulaşık makineleri hakkında yeterli bilgi birikimine sahip teknik ekipler evinize gelerek makinenizdeki sorunu kullandıkları özel araç gereçler yardımı ile tespit edecektir. Ardından bulaşık makinesi tamiri gerekip gerekmediği ile ilgili sizi bilgilendirecektir. Eğer tamir konusunda yardım almak isterseniz en kısa sürede sizin için tamir işlemlerini başlatarak makinenizi eski günlerine geri döndüreceklerdir.

Bulaşık makinesi tamiri sırasında kullanılan tüm yedek parçalar tamamen bulaşık makinesinin üreticisinin kendi ürettiği parçalar olup asla yan sanayi ürün değildir. Tekrar bu parçalar ile ilgili bir sorun oluşması halinde parçalar garantili olduğu için işleminiz ücretsiz bir şekilde yapılacaktır.