0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri mutfağımızdan eksik etmediğimiz; evimiz için en hayati beyaz eşyalardan biri olarak evlerimizdeki yerini uzun zamandır korumaktadır. Ancak bazen bu mükemmel makineler bazı teknik sorunlar çıkartabilir ve bulaşık makinesi servisi bu noktada imdadımıza yetişir.

Bulaşık makinesi servisi sizi yıllardır kullandığınız ve memnun olduğunuz makinenizi değiştirerek bir dünya para vermekten kurtarmak için her zaman bir telefon kadar uzağınızda beklemektedir.  

Öncelikle bulaşık makinenizde herhangi bir sorun gözlemlediğiniz anda bulaşık makinenizin çalışmasını durdurarak fişini çekmeli ve doğruca yetkili servisi aramalısınız. Bunu yapmanız makinenizde ve evinizde oluşabilme ihtimali olan olası zararları engellemek içindir.

Yetkili servise ister WhatsApp hattından ister ise normal telefon üzerinden arayarak ulaşabilirsiniz. 7/24 çağrılara açık bir şekilde bekleyen müşteri temsilcilerimiz size sorununuzu anlattıktan sonra gerekli yönlendirmeyi yapar. Uygun olduğunuz en kısa sürede yetkili servis elemanlarını sizin için yönlendirmek için randevu oluşturur.

Oluşturduğu randevu günü ve saatinde yetkili servis herhangi bir gecikme olmaksızın kapınızı çalar. Her marka ve model bulaşık makinesi konusunda uzman ve modern araç gereçleri ile yetkili servisimiz en kısa sürede makinenizin sorununu tespit ederek size bunu açıklar. Uygun gördüğünüz takdirde bulaşık makinenizin tamir süreci yetkili servisimiz tarafından başlatılır ve en kısa sürede tamir edilir.

Tamirat sırasında bulaşık makinesi servisi tarafından kullanılan tüm yedek parçalar tamamen markanın kendi orijinal parçası olup asla yan sanayi ürün kullanılmamaktadır. Bu parçalar ve tamirler yetkili servis tarafından garantilidir. Değişen veya tamiri yapılan bölümler ile ilgili herhangi bir sorun yaşanması halinde garanti kapsamında ücretsiz olarak tamirat işlemi yapılır.

Bulaşık Makinesi Servisi Ne İşe Yarar?

Bulaşık makineleri her ne kadar mükemmel makineler olup bize çoğu konudan yarar sağlasa da bazen ufak çaplı da olsa sorun çıkarabilmektedir. Bu mühendislik harikaları oldukça karmaşık ve birbiri ile bağlantılı sistemler içerdiği için onları bir saat gibi görebiliriz. Bu saat gibi karmaşık sistemin çarklarından biri bazen sorun çıkarabilir ve tüm sistemin çalışmasına engel olabilir ya da kısmi olarak işini yapamaz hale gelebilir.

Bu gibi durumlarda tüm sisteme zarar vermemek ve sorunu kökten çözüme kavuşturmak için bulaşık makinesi servisi aranmalıdır. Yeterli bilgi ve araç gerece sahip olmadığınız için olası bir tamir etme girişiminizde makinenize daha çok zarar verebilir ve döndürülemez hatalara sebebiyet verebilirsiniz. Bu yüzden olası bir sorun ile karşılaşıldığında yetkili servis aranmalı ve onların yönergelerine göre hareket edilmelidir.

Bulaşık Makinesi Servis Süreci Nasıl İşler?

Bulaşık makinesi servis süreci, bulaşık makinesinin arızalandığı durumdan itibaren başlar ve onarım sürecinin tamamlanarak kullanıcıya çalışır halde teslim edilmesiyle son bulur.

Bulaşık makinesi arıza durumunda bakım ve onarım hizmeti sunan bulaşık makinesi servisi hizmeti almak için öncelikle firmamızın aranması ve başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru işlemi sonrasında olabilecek en kısa sürede geri dönüş sağlanarak müsait olan yetkili personeli belirttiğiniz adrese yönlendirilir. Yetkili teknik personel evinize kısa bir sürede gelmektedir. Eve gelen profesyonel teknik personel tarafından bulaşık makinesi inceler ve sorunlar tespit edilir. Tamiri basit ve yapması uzun sürmeyen işlemler evde kolaylıkla yapılabilir. Fakat tamir süreci zor olan ve atölyede işlem gerektiren bulaşık makineleri adresinizden alınarak yetkili servis atölyesine gönderilmektedir.

Tamirat süreci hakkında bilgi verilerek cihazınız evinizden teslim alınarak bakım onarım süreci tamamlandığı an cihazın teslimatı için kullanıcıya teslim olmak üzer yola çıkar. Tamiri yapılan ve artık çalışır durumda olan bulaşık makinesi kurulumu tamamlandıktan sonra kullanıma hazır hale getirilir. Genel olarak bulaşık makinesi servis süreci bu şekilde ilerlemektedir. Bulaşık makinesi servisi hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servis Hizmeti Hangi Durumlarda Alınır?

Bulaşık makinesi Hizmetinden yararlanmak için bulaşık makinesinde bazı sorunların olması gerekir. Örneğin yıkanan bulaşıklar kirli olarak çıkıyorsa, yıkandığı halde kirli veya artıklar kalıyorsa, su akıtıyorsa, çalışmıyorsa servis hizmetinden yararlanılabilir. Bunun yanı sıra diğer problemler için de servis hizmetine başvuru yapılabilir. Güvenilir bir hizmet almak için mutlaka yetkili servis hizmeti veren yerlere başvuru yapılması gerekmektedir.

Bulaşık makinesi çalışmıyorsa veya yıkama durumdan memnun değilseniz bulaşık makinesi servis hizmeti alabilirsiniz. Bulaşık makinesi farklı şekilde arızalanabilir. Kullanıma, kullanılan deterjana veya farklı etkenlere göre arızalanabilmektedir. Önemli olan arıza nedeninin ne olduğundan ziyade bulaşık makineleri eski performansı ile çalışmıyorsa ve bulaşıklar iyi yıkanmıyorsa bulaşık makinesi servis hizmeti alınması gereklidir. Bulaşık makinesi servis hizmeti almak için büyük sorunların olmasına gerek yoktur. Cihazın bakımlarını yaptırmak isteyen kişilerde yetkili servislere başvuru yapabilir. Bulaşık makinelerinin tamir, onarım ve montaj işlemleri gibi hizmetler almak isteyen kullanıcıların servise başvuru yapması gerekir.

Tüm işlemlerin ve sürecin güvenilir olarak devam etmesi için gerçekten yetkili servislerden hizmet alınmaya dikkat edilmesi önemli bir noktadır. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunan yetkili servislerden herkes hizmet alabilir. Bulaşık makinesi ile ilgili ciddi veya küçük boyutta sorunları olan kişiler bulaşık makinesi servis hizmetinden rahatlıkla faydalanabilir. Üstelik servis hizmetinin sağladığı tüm fayda ve ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz.

Bulaşık makinesı Servis Hizmetine Nasıl Ulaşılır?

Bulaşık makinelerinde ortaya çıkan arızaların çözümü için çağrı merkezimizi arayarak kayıt oluşturabilirsiniz.

Başvuru yaparken bulaşık makinesinde ki sorunu net şekilde ifade etmek çok önemlidir. Bunun yanı sıra tamir sürecinde yaşanan olumsuzluklara karşılık tüketici hakları mevcuttur. Belirtilen sürede tamir edilemeyen veya tamir sırasında daha büyük sorunlara yol açılması durumunda yetkili servisten talepler söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda genel olarak maddi karşılığı veya aynı ürünün satın alınması gibi çözümler bulunmaktadır. Kişilerin mağduriyet yaşamaması için yetkili bulaşık makinesi servisi süreci en iyi şekilde yönetilmektedir. Bu süreç sonrasında bulaşık makineleri eski verimi ile çalışmaya devam etmektedir.