0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri mutfağımızdan eksik etmediğimiz; evimiz için en hayati beyaz eşyalardan biri olarak evlerimizdeki yerini uzun zamandır korumaktadır. Ancak bazen bu mükemmel makineler bazı teknik sorunlar çıkartabilir ve bulaşık makinesi servisi bu noktada imdadımıza yetişir.

Eskiden olmasa da günümüzde kadınların da iş hayatında yoğun bir şekilde yer almasının ardından ev işleri evde yaşayan bireyler için oldukça zorlu olmaya başlamıştır. Tüm gün çalışan bireyler bir de yorucu ve oldukça büyük ölçüde zaman alan ev işleri ile uğraşamaz hale gelmiştir. Bu nedenle artık evdeki her işi yapacak bir makine icat edilmiştir.

Bunlardan şüphesiz en önemlisi de bulaşık makinesidir. Bulaşık yıkama işi saatler alan ve ciddi anlamda efor gerektiren bir iştir.

Bulaşık makineleri 100 yılı aşkın bir süredir lokantalar, firmalar ve tabii evler tarafından kullanılmaktadır. İcat edildiği günden beri oldukça zahmetli ve zamana kaybı yaratan bulaşık yıkama işini büyük ölçüde ortadan kaldırmıştır.

Ayrıca bulaşık makinesinin evdeki bireylere faydası olduğu kadar doğaya da büyük ölçüde faydası bulunmaktadır. Doğal kaynaklar içeresinde Dünya için en önemli kaynak hiç şüphesiz sudur. Bulaşık yıkarken bulaşık az dahi olsa harcanan su miktarı oldukça fazla olmaktadır. Bu tek seferde harcanan su neredeyse 3 kişilik bir ailenin 4 gün tükettiği suya eşittir

Bulaşık makinesi bu suyun neredeyse üçte biri ile bir haftalık bulaşığınızı rahatlıkla ve tertemiz olacak şekilde yıkamaktadır. Ayrıca bunun yanında bulaşık yıkarken açık bıraktığınız ışıktan dolayı harcadığınız elektriği saymıyoruz bile.

Bulaşık Makinesi Servisi Ne İşe Yarar?

Bulaşık makineleri her ne kadar mükemmel makineler olup bize çoğu konudan yarar sağlasa da bazen ufak çaplı da olsa sorun çıkarabilmektedir. Bu mühendislik harikaları oldukça karmaşık ve birbiri ile bağlantılı sistemler içerdiği için onları bir saat gibi görebiliriz. Bu saat gibi karmaşık sistemin çarklarından biri bazen sorun çıkarabilir ve tüm sistemin çalışmasına engel olabilir ya da kısmi olarak işini yapamaz hale gelebilir.

Bu gibi durumlarda tüm sisteme zarar vermemek ve sorunu kökten çözüme kavuşturmak için bulaşık makinesi servisi aranmalıdır. Yeterli bilgi ve araç gerece sahip olmadığınız için olası bir tamir etme girişiminizde makinenize daha çok zarar verebilir ve döndürülemez hatalara sebebiyet verebilirsiniz. Bu yüzden olası bir sorun ile karşılaşıldığında yetkili servis aranmalı ve onların yönergelerine göre hareket edilmelidir.

Bulaşık Makinesi Servisi Hizmetleri

Bulaşık makinesi servisi sizi yıllardır kullandığınız ve memnun olduğunuz makinenizi değiştirerek bir dünya para vermekten kurtarmak için her zaman bir telefon kadar uzağınızda beklemektedir.  

Öncelikle bulaşık makinenizde herhangi bir sorun gözlemlediğiniz anda bulaşık makinenizin çalışmasını durdurarak fişini çekmeli ve doğruca yetkili servisi aramalısınız. Bunu yapmanız makinenizde ve evinizde oluşabilme ihtimali olan olası zararları engellemek içindir.

Yetkili servise ister WhatsApp hattından ister ise normal telefon üzerinden arayarak ulaşabilirsiniz. 7/24 çağrılara açık bir şekilde bekleyen müşteri temsilcilerimiz size sorununuzu anlattıktan sonra gerekli yönlendirmeyi yapar. Uygun olduğunuz en kısa sürede yetkili servis elemanlarını sizin için yönlendirmek için randevu oluşturur.

Oluşturduğu randevu günü ve saatinde yetkili servis herhangi bir gecikme olmaksızın kapınızı çalar. Her marka ve model bulaşık makinesi konusunda uzman ve modern araç gereçleri ile yetkili servisimiz en kısa sürede makinenizin sorununu tespit ederek size bunu açıklar. Uygun gördüğünüz takdirde bulaşık makinenizin tamir süreci yetkili servisimiz tarafından başlatılır ve en kısa sürede tamir edilir.

Tamirat sırasında bulaşık makinesi servisi tarafından kullanılan tüm yedek parçalar tamamen markanın kendi orijinal parçası olup asla yan sanayi ürün kullanılmamaktadır. Bu parçalar ve tamirler yetkili servis tarafından garantilidir. Değişen veya tamiri yapılan bölümler ile ilgili herhangi bir sorun yaşanması halinde garanti kapsamında ücretsiz olarak tamirat işlemi yapılır.