0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beyoğlu Kombi Servisi

Beyoğlu Kombi Servisi

Beyoğlu kombi servisi, İstanbul iline bağlı bulunan Beyoğlu ilçesi ve çevresinde bulunan müşterileri için tüm markalardaki kombi cihazlarına bakım, onarım, montaj ve tamirat hizmeti vermektedir. Günlük hayatta ısıtma ve sıcak su için neredeyse her gün kullandığımız gaz yakıt ve elektrikle çalışan kombi cihazları için yetkili servisler büyük önem taşımaktadır. Servisimiz müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı ve müşterilerinin beklentilerini uygun fiyatlarla, en hızlı ve kaliteli şekilde karşılamayı ilke edinmektedir.

Çalışma Sitemimiz Nasıldır?

Beyoğlu kombi servisi olarak haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanabilmek için whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçerek randevu kaydı yaptırmanız yeterli olacaktır. Çalışma sistemimiz gereğince çağrı merkezimizdeki ekibimiz bir arıza durumunda sorununuzu uzaktan tespit edip ardından da çözmeye odaklanacaktır. Ancak telefon ile uzaktan çözülemeyen arızalar için Beyoğlu ve çevresindeki müşterilerimiz servisimize yönlendirilmektedir.

Randevu bilgisi servisimize geldiğinde Beyoğlu kombi servisi gün içerisinde ya da ertesi gün adresinize gelerek arızayı gidermektedir. Arıza tamiri, adresinize gelerek yerinde verilen hizmet ile yapılır. Fakat sorun büyükse ve gerek duyulursa kombi cihazınız servis atölyemize getirilerek çözüm sağlanır.

Kombi servis süreci nasıl işler?
 • Müşteri tarafından servis talep kaydı oluşturulur.
 • Müşteri bilgisi, adres bilgisi, cihaz arıza bilgisi kayda işlenir.
 • En yakın yetkili teknik servis ekibi adrese yönlendirilir.
 • Adrese gelen teknik personel cihazın arıza ve sorunlarını tespit eder.
 • Cihazda tespit edilen arıza ve sorunları kullanıcıya izah eder.
 • Uygulanacak işlemler hakkında fiyat bilgisini paylaşır.
 • İşlemin kabul edilmesi durumunda bakım-onarım süreci başlar.
 • Arıza durumu yerinde çözülebilecek bir durumsa hemen tamamlanır.
 • Çok nadir de olsa bazı arıza durumlarında cihazın atölyeye alınması gerekebilir.
 • Arıza durumunun çözüm bulmasının ardından cihazın tüm kontrolleri yapılır.
 • İşlem tamamlandıktan sonra müşteriye yapılan işlemler hakkında bilgi verilir.
 • Yapılan işlemlerle ilgili detayları içeren formun bir nüshası müşteriye verilir.
 • Bakım-onarım süreci tamamlanan cihazınız artık kullanıma hazırdır.

Kombinin Kullanım Kolaylığı

Doğal gaz ile çalışan kombi, sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşılayan, teknolojik donanımı ve hassasiyeti yüksek ısınma sistemleridir. Kombinin merkezi sisteme bağlı olmadan özgürce istenildiği kadar yakılması ve yakıldığı kadar fatura ödenmesi, en önemli tercih edilme sebebidir. Ayrıca sessiz çalışması, fazla yer kaplamaması ve kombinin kullanım kolaylığı olması da kombi cihazlarının kullanımını artırmaktadır.

Beyoğlu Kombi Servis Hizmetleri

Beyoğlu kombi servisi tüm markalardaki kombiler için Beyoğlu ilçesinde bulunan müşterilerine kombi cihazlarda arıza tamiri ve bakım, onarım hizmeti sunmaktadır. Beyoğlu kombi servisi, son derece teknolojik ve üstün performanslı profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Gelişime her zaman açık olan ekibimiz her yıl cihazlarını son teknolojiye göre yenilemektedir.  

Beyoğlu Kombi Bakımı

Kombinin uzun ömürlü olması ve verimli ısıtabilmesi için periyodik bakımlarının yapılması önemlidir. Isıtma sisteminizin enerji tasarruflu çalışması ve daha az fatura ödeyebilmek için yılda en az 1 kez kombi bakımı yapılması mühimdir.  

Kombinin Bakımı Nasıl Yapılır?

Düzenli olarak yapılması gereken kombi bakımları için mutlaka yetkili bir servisin gelmesi ve işi bilen tecrübeli kişiler tarafından bakım yapılması gereklidir. Hizmet yeterlilik ve yetki belgesi olmayan servislere kombinizi emanet etmeniz güvenli değildir.

Beyoğlu kombi bakım servisi kombinizin bakımına sıcak su ve kalorifer sistemini kontrol ederek başlar. Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir, filtrelerin tıkanmaması için kombinin iç kısmının tozlanması mutlaka temizlenir, tüm elektrik bağlantı noktaları gözden geçirilir.

Yapılan tüm bu kontrollerden sonra kombi içerisindeki su boşaltılarak brülör, yanma haznesi ve fan temizliği yapılır. Bu temizlik kombinin verimli yanması için önem teşkil eder. Daha sonra da gaz ayar kontrolleri yapılır ve tekrar su doldurularak basınç ayarlanır. Kombinin tüm bu kontrolleri yapılarak çalışması sağlandıktan sonra kombi cihazı müşteriye teslime edilir.

Kombi Bakımının Faydaları Nelerdir?
Kombi Bakımının Faydaları
 • Güvende kalmayı sağlar.
 • Zehirlenmeleri önler.
 • Cihazınızın ömrü uzar.
 • Yakıtta tasarruf sağlar.
 • Sıcak su ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Isınma ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Olası arızaların önüne geçer.

Beyoğlu Kombi Tamiri

Kombili ısıtma sistemlerinde kişisel ve çevresel nedenlerden dolayı arızalanma olabilir. Kullanım hataları ve voltaj dalgalanmaları, gaz kaçağı, elektrik bağlantı noktalarında sorun oluşması gibi çeşitli kombi arıza sebepleri bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda Beyoğlu kombi tamir servisi sorununuzu en hızlı ve güvenilir bir şekilde giderecektir.

Bu sorunların oluşması sonucunda kombide, sıcak suyun gelmemesi, peteklerin verimli ısınmaması, kombinin gürültülü çalışması, su sızıntısı ya da gaz kaçağı oluşması, kombinin ateşleme yapmaması gibi arızalar oluşmaktadır.  Kombinizde herhangi bir arıza oluştuğunda mutlaka Beyoğlu kombi servisini arayarak randevu talep etmeniz gereklidir.

Beyoğlu Kombi Montajı

Kombi montaj ve kurulum hizmetinin Beyoğlu kombi montaj servisi tarafından yapılması cihazın garanti kapsamında kalması için önemlidir. Kombinizin ilk kurulumunda ya da taşınma işleminden sonra konu ile ilgili olarak firmamızdan randevu alabilirsiniz.

Gerekli tüm eğitimleri almış olan montaj servis ekibimiz, kurulum sonrası kombinizin düzgün çalıştığını kontrol etmektedir. Ayrıca ilk teslimatta kombinin kullanımını, dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri de ayrıca müşterimize anlatmakta olup bunun için ayrıca ücret talep etmemektedir.

Neden Beyoğlu Kombi Servisini Tercih Etmeliyim?

Tüm bakım ve arıza, onarım, montaj hizmetleri için Beyoğlu kombi servisi olarak;

 • Hizmet yeterlilik belgesi,
 • Yetkili servis belgesi,
 • Klima sistemleri için eğitim belgesi gibi gerekli tüm belgelerimiz mevcuttur.

Servisimiz müşteri memnuniyetini sağlamak için, zamanında ve en hızlı şekilde kaliteli hizmet sağlamayı prensip edinmiştir. Çözüm odaklı çalışan profesyonel, tüm eğitimleri almış ve konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile en hızlı şekilde müşterilerimizin mağduriyetini gidermek ilkelerimizdendir.