0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beylikdüzü Kombi Servisi

Beylikdüzü Kombi Servisi

Gelişmiş teknoloji ile donatılmış olan tüm markalardaki elektrik ve gaz yakıtlı kombi cihazlarının bakım, onarım ve montaj hizmetini sağlayan Beylikdüzü kombi servisi İstanbul’un sevilen ilçelerinden biri olan Beylikdüzü‘nde faaliyet göstermektedir.

İşinde tecrübeli ve müşteri odaklı çalışan servis ekibimiz çözüm odaklı çalışmakta olup hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Beylikdüzü Kombi Servis Hizmetleri

Kombi cihazı hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını karşılamak, kullanım kolaylığı ve hassasiyeti, bağımsız olarak ısıtma sağlaması gibi avantajları olan küçük ölçekli ısıtma sistemleridir. Beylikdüzü kombi servisi ekibimiz, tüm kombi modelleri ile ilgili eğitim almış olup sertifika sahibidir. Bu nedenle kombinizi gönül rahatlığı ile güvenli ellere teslim edebilirsiniz. Beylikdüzü kombi servis hizmetleri kapsamında müşterilerimize bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunmaktayız.

Beylikdüzü  Kombi Bakımı

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçları nedeni ile sürekli kullanılan kombi cihazının periyodik bakımlarının en az yılda bir kez yapılması gereklidir. Daha az fatura ödeyerek verimli ısınma sağlamak için periyodik bakımların yapılması mühimdir. Ayrıca ani arızalanmaların önüne geçilebilmesi için kombi cihazının düzenli bakım yapılması büyük önem taşımaktadır.

Kombinizin bakımı asla bilinmeyen ve yetki belgesi olmayan servislere emanet edilmemelidir. Bakımın Beylikdüzü kombi bakım yetkili servisi tarafından yapılması güvenlik için çok önemlidir. Aynı zamanda garanti kapsamının devam edebilmesi için de dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü kombi servisi, bakıma sıcak su ve kalorifer sistemini kontrol ederek başlamakta olup sırası ile su sızdırmazlık durumu ve kombinin iç kısmının tozlanmasını kontrol eder. Tüm elektrik bağlantı noktalarına ve kombinin baca fanına bakılır. Kombideki su boşaltılarak brülör, yanma haznesi ve fan temizliği yapılması da gereklidir. Son olarak gaz ayar kontrolleri de yapılır ve su doldurularak basınç ayarlanır.

Kombi Bakımının Faydaları
Kombi Bakımının Faydaları
 • Güvende kalmayı sağlar.
 • Zehirlenmeleri önler.
 • Cihazınızın ömrü uzar.
 • Yakıtta tasarruf sağlar.
 • Sıcak su ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Isınma ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Olası arızaların önüne geçer.

Beylikdüzü Kombi Tamiri

Gün içerisinde sürekli kullandığımız ısıtma sistemleri sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılamak amacı ile kullanılmaktadır. Kombi cihazı hassasiyeti yüksek elektrikli ve gaz yakıtlı cihazlardır. Ancak bakımlarının aksatılması hem tehlikeli hem de arızaya sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarda Beylikdüzü kombi tamir ekibi adresinize gelerek hizmet vermektedir.

Bakımların yapılmamasının yanı sıra yanlış kullanım, ani elektrik kesintileri, filtrelerin tıkanması, baca fanında sorun oluşması gibi çeşitli nedenlere bağlı arızalar oluşabilmektedir. Tüm bu nedenler sonucunda sıcak suyun gelmemesi, peteklerin verimli ısınmaması, kombinin gürültülü çalışması, su sızıntısı ya da gaz kaçağı oluşması, kombinin ateşleme yapmaması gibi çeşitli arızalar ortaya çıkabilmektedir.  

Sıklıkla karşılaşılan kombi arızaları şunlardır;
 • Kombiye elektrik gelmiyor veya hiç çalışmıyor.
 • Kombiye elektrik geldiği halde devreye girmiyor.
 • Kombi ateşleme yapmıyor.
 • Kombi belli bir süre çalıştıktan sonra duruyor.
 • Kombiden gaz kokusu geliyor.
 • Kombi su akıtıyor.
 • Kombi çalışıyor ama sıcak su gelmiyor.
 • Kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor.
 • Kombi su basıncı sürekli yükseliyor.
 • Kombi sesli veya gürültü çalışıyor.
 • Kombi arıza kodu veya hata kodu veriyor.

Her arızanın kodu farklı olup, her kod farklı bir problemi anlatmaktadır. Arıza kaydı bırakarak randevu talep ederken arıza kodlarının bilinmesi servisimizin gerekli hazırlıkla gelerek daha kısa sürede arızayı çözmesine yardım olmaktadır.

Beylikdüzü Kombi Montajı

Kombinizin montaj ve kurulumu için Beylikdüzü kombi montaj servis ekiplerimiz adresinize gelerek hizmet vermektedir. Uzmanlık ve bilgi gerektiren kombi kurulumu hizmeti ile ilgili olarak tüm sertifikalara sahip olan ekibimiz kısa sürede kurulum ve montaj işlemini yapmaktadır.

Ürünler bir yıl süre ile garanti kapsamında bulunmaktadır. Garanti kapsamının devam etmesi ve aynı zamanda güvenli bir ısınma sistemi için kombinizin ilk montaj ve kurulumunun Beylikdüzü kombi servisi tarafından yapılması çok önemlidir.

Beylikdüzü Kombi Servisi Garanti Şartları

Tüm markalardaki kombi cihazınız, firmamız tarafından monte edilip kurulduktan sonra bir yıl süresince garanti altında olmaktadır. Beylikdüzü kombi servisi garanti şartları gereğince bir yıl süre ile çıkabilecek arızalar için servis ekibimiz ücretsiz bakım ve onarım yapacaktır.

Garanti süresince uyulması gereken bazı şartlar vardır. Cihazınıza Beylikdüzü kombi servisi hariç başka bir servis müdahale etmemelidir. Ayrıca taşınma sırasında ve doğal gaz tesisat hattında olabilecek sıkıntılardan kaynaklanan arızalar da garanti kapsamında olmamaktadır.

Beylikdüzü Kombi Servisi Çalışma Prensibi

Servisimiz ısıtma ve iklimlendirme sistemleri ile ilgili,

 • Hizmet yeterlilik belgesi,
 • Yetkili servis belgesi
 • Eğitim belgelerine sahip olmaktadır.

Beylikdüzü kombi servisi müşteri memnuniyetini sağlamak için, zamanında ve en hızlı şekilde kaliteli hizmet sağlamayı prensip edinmiştir. Çözüm odaklı çalışan profesyonel, tüm eğitimleri almış ve konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile en hızlı şekilde müşterilerimizin mağduriyetini gidermeyi ilkelerimizdendir.

Beylikdüzü Kombi Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Servis ekibimize ulaşabilmek için whatsapp hattımız üzerinden 7/24 çalışan çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz. Çağrı merkezinde bulunan tecrübeli arkadaşlarımız Beylikdüzü ve çevresindeki tüm müşterilerimizin randevu bilgileri servisimize yönlendirmektedir. Beylikdüzü kombi servisi ekibimiz müşterimizi mağduriyetten kurtarmak için hızla adrese gelerek arızayı gidermektedir.