0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beykoz Kombi Servisi

Beykoz Kombi Servisi

Müşteri odaklı çalışma prensibine sahip Beykoz kombi servisi işinde uzman kadrosu ile İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunmaktadır. Beykoz kombi servisi olarak tüm markalardaki elektrikli ve gaz yakıtlı kombi cihazları için bakım, onarım ve tamir hizmeti vermektedir. Bununla birlikte en uygun fiyatlarla en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmayı da hedef edinmiştir.

Beykoz kombi servisinin çalışma prensibi randevulu sistem ile olmaktadır. Cihazınızla ilgili tamir ya da bakım hizmeti talep etmek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizdeki uzman ekiplerimizin aracılığı sayesinde uzaktan yönlendirme ile çözülemeyen arızalar servisimize yönlendirilmektedir. En hızlı şekilde çözüm üreten Beykoz kombi servisi gün içerisinde ya da ertesi gün adresinize gelerek arızayı gidermektedir. Bakım ve arıza tamiri hizmetinden sonra müşterilerimize bilgilendirme ya da garanti fişi gönderilerek hizmet tamamlanır.

Beykoz Kombi Servis Hizmetleri

Günlük hayatımızı kolaylaştıran kombi ısıtma sistemleri sahip olduğu pek çok avantajı ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Beykoz kombi servisi hizmetleri kapsamında firmamız, tüm markalardaki kombiler için Beykoz ilçesinde ikamet eden müşterilerine hizmet vermektedir. Kombi cihazı ile ilgili tüm eğitimleri almış, işinde uzman Beykoz kombi servisi ekibimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda arıza tamiri ve bakım hizmetlerini sunmaktadır.

Beykoz Kombi Bakımı

Kombinizden hem daha iyi verim alarak ısınmak hem de daha az fatura ödemek istiyorsanız yılda 1 kez mutlaka Beykoz kombi bakım servisini çağırarak bakım hizmeti almalısınız. Kombi bakım hizmeti cihazın uzun ömürlü olması için çok önemlidir. Kombiler yıl içerisinde ısınma ve sıcak su gereksinimi için sürekli çalışmaktadırlar. Bunun sonucunda kombi cihazında oluşabilecek tozlanma ve enjektörlerin tıkanması gibi sorunlar arızaya yol açabilecek nedenlerdir. Bu gibi sorunların her biri bakım sırasında Beykoz kombi bakım servisi tarafından fark edilerek giderilmektedir. Bu sebeple, gelecekte hem maddi hem de manevi sorunlar yaşamamak için mutlaka periyodik bakımların aksatılmaması uzmanlar tarafından gerekli bulunmaktadır.

Kombi Bakımının Faydaları
Kombi Bakımının Faydaları
 • Güvende kalmayı sağlar.
 • Zehirlenmeleri önler.
 • Cihazınızın ömrü uzar.
 • Yakıtta tasarruf sağlar.
 • Sıcak su ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Isınma ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Olası arızaların önüne geçer.

Bakım sırasında Beykoz kombi bakım servisi kombinizi detaylı şekilde kontrolden geçirir. Bu işlem sırasında uzman ekibimiz tüm elektrik bağlantılarını, gaz kaçağı ya da su sızıntısı olup olmadığını kontrol eder. Buna ek olarak da tıkanan enjektörlerin ve peteklerin temizliği de yapılır. Yapılan detaylı kombi bakımından sonra sizler için hem güvenli hem de tasarruflu bir ısınma sağlanabilmektedir.

Beykoz Kombi Tamiri

Tüm markalardaki kombi cihazınız kişisel kullanım hataları ya da çevresel koşullardan kaynaklı arıza gösterebilmektedir. Çevresel koşullardan arızaya neden olabilecek ve en sık yaşanan durum elektrik kesintileridir. Bu gibi durumlarda elektrik kesintisi sonrasında oluşan voltaj dalgalanmaları arızaya sebebiyet verir. Ayrıca kişisel kullanım hataları, kurulum hataları, tesisattaki su basıncı değerinin değişmesi, kombinin gaz kaçırması ya da su akıtması, düzenli bakım yapılmamasından dolayı tozlanma, parça ömrünün dolması ve benzeri gibi nedenler de sık karşılaşılan arıza nedenleridir.

Sıklıkla karşılaşılan kombi arızaları şunlardır;
 • Kombiye elektrik gelmiyor veya hiç çalışmıyor.
 • Kombiye elektrik geldiği halde devreye girmiyor.
 • Kombi ateşleme yapmıyor.
 • Kombi belli bir süre çalıştıktan sonra duruyor.
 • Kombiden gaz kokusu geliyor.
 • Kombi su akıtıyor.
 • Kombi çalışıyor ama sıcak su gelmiyor.
 • Kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor.
 • Kombi su basıncı sürekli yükseliyor.
 • Kombi sesli veya gürültü çalışıyor.
 • Kombi arıza kodu veya hata kodu veriyor.

Beykoz kombi tamiri servisinden randevu talep edip arıza kaydı bırakırken arıza kodlarının bilinmesi son derece önemlidir. Çünkü servisimizin gerekli hazırlıkları yapması ve ardından da gerekliyse yedek parçayla gelerek arızayı daha kısa sürede çözmesine yardım olmaktadır.

 Beykoz Kombi Montajı

Beykoz ilçesi ve çevresindeki müşterilerimize kombi teslimatından ya da taşınma işleminden sonra Beykoz kombi montaj servis ekibimiz kurulum hizmeti vermektedir. Kombinizin montajını yapan ekiplerimiz daha sonra kurulumunu ve ayarlarını da yapmaktadır.

Montaj ve kurulum hizmetinin uzman yetkili servis tarafından kurallara uygun ve güvenilir şekilde yapılması güvenlik açısından oldukça önemlidir. Kurulumu yapan Beykoz kombi servisi kombinin kullanımını, kullanım sırasında dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri de ayrıca müşterimize anlatmakta olup ilk kurulum için ek bir ücret talep etmemektedir.

Beykoz Kombi Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Beykoz kombi servisi olarak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için 7/24 çalışan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Her markadaki kombi cihazlarınızda herhangi bir arıza oluştuğunda veya bakım hizmeti almak istediğinizde Beykoz kombi servisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Teknik destek ve servis talepleriniz için web sitemizde bulunan whatsapp hattımızdan ulaşarak ya da çağrı merkezimizden randevu talep etmeniz yeterlidir. Beykoz kombi servisi en güvenilir şekilde cihazınızı onaracak, gerekli ise orijinal parçayı temin ederek sorunu giderecektir.