0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beykoz Buzdolabı Servisi

Beykoz Buzdolabı servisi hizmetleri: Buzdolabı arıza tespiti ve çözümü, Buzdolabı bakım ve onarımı için teknik destek alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Beykoz Buzdolabı Servisi

Beykoz Buzdolabı Servisi olarak her marka buzdolabı için tamiri, bakımı ve onarım servisini uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz. Buzdolaplarındaki arızayı çözmek için uzman ekiplerimiz hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma gelerek arızanın ne olduğunu tespit ederek uzman ekiplerimiz anında çözüm sağlar. En çok tercih edilen buzdolabı markalarının tamir onarım ve bakımını yapar ve size en iyi şekilde buzdolabı teknik servisi hizmeti sağlamaktayız.

Beykoz Buzdolabı Servisi, alanında uzman ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Beykoz Buzdolabı Servisi hizmetimiz için bizlere web sitemiz üzerinden ulaşabilir kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Buzdolabı teknik servisi olarak sizlere profesyonel ekip ve son teknolojik ekipmanlarla hizmet vermekteyiz. En uygun servis ve orijinal yedek parça fiyatlarımızla sizlere kusursuz hizmet vermeye devam ediyoruz. Hemen hemen her evde bulunan buzdolaplarınızı size en güvenilir ve en kaliteli şekilde hizmet vermekteyiz. Buzdolabınızı bizlere güvenle teslim edebilirsiniz. Arızanın ne olduğunu tespit ettikten sonra uzman personellerimiz ve ekipmanlarımız ile kısa süre de buzdolabında oluşan herhangi bir arıza kısa süre de çözümlenecektir

Buzdolabınızı tamir ettikten sonra hala ilk gün ki gibi performanslı çalışır bir şekilde sizlere kusursuz bir servis imkanı sağlamaktayız. Buzdolaplarınız da problem var ise bize hemen web sitemiz üzerinden Beykoz Buzdolabı Servisine ulaşabilirsiniz.

Beykoz Buzdolabı Bakımı ve Onarımı

Öncelikle her buzdolabı bir bakım ihtiyacı olduğu bilinmelidir. Bakımsız bir buzdolabından ilk gün ki verimi almanız mümkün değildir. İlk gün ki gibi verimli çalışmasın istiyorsanız yıllık düzenli bakımı yaptırmalısınız. Hem yiyecek içeceklerinizin bozulmaması hem de buzdolabınızın daha uzun ömürlü olması için bakım şarttır.

Nasıl bakım yaptırmanız gerektiğini bilmiyorsanız Beykoz buzdolabı servisini arayarak ekibimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sonrasında ekibimiz adresinize gelerek gerekli bakım ve gerek varsa onarım işlemlerini gerçekleştirir. Yapılan işlemler kullanıcıya tek tek açıklanarak bilgi verilir. İleride oluşabilecek arızalar için gerekli önemler alınır. Bakım yaptırdığınızda oluşabilecek arızaların da önüne geçmiş olursunuz. Bu saye de buzdolabınız daha uzun ömürlü olur.  Yeni bir buzdolabı almak mı yoksa bakımı yapılmış bir buzdolabını daha uzun süreli kullanmak mı seçim sizin!

Beykoz buzdolabı yetkili servisine çağrı merkezi numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz. 7/24 çağrılara açık bir şekilde bekleyen müşteri temsilcilerimiz size sorununuzu anlattıktan sonra gerekli yönlendirmeyi ve bilgilendirmeyi yapar. Uygun olduğunuz en kısa sürede Beykoz yetkili servis elemanlarını sizin için yönlendirmek için randevu oluşturur.

Oluşturduğu oluşturulan randevu da saatinde yetkili servis herhangi bir gecikme olmaksızın kapınızı çalar. Her marka ve buzdolabı konusunda uzman ve modern araç gereçleri ile yetkili servisimiz en kısa sürede buzdolabınızın bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirir. Bakımlı buzdolapları, uzun ömürlü vaatle sunar.

Buzdolabı Arızaları

Öncelikle yaşam alanımızın en önemli beyaz eşyalardan biri buzdolaplarıdır. Gıdaların en uygun koşullarda saklanması, korunması, depolanması, farklı besinler için farklı bölmeler bulunması buzdolaplarını vazgeçilmez kılar. Hemen hemen her evde bulunan buzdolaplarının uzun süre çalışması nedeniyle arızalar meydana gelebilir. Buzdolaplarında oluşan arızalar şu şekildedir;

 • Buzdolabından ses gelmesi
 • Buzdolabının soğutmaması
 • Buzdolabından su sesi gelmesi
 • Buzdolabından pervane sesi gelmesi
 • Buzdolabı termostat arızası
 • Buzdolabı kapağı kapatınca ses çıkması
 • Buzdolabında ünlem işareti olması
 • Buzdolabından motor sesi gelmesi
 • Buzdolabının buzlanma yapması
 • Buzdolabının su damlatması
 • Buzdolabı motorunun yanması

Bu arızaları çözmek için Beykoz buzdolabı arıza servisinden yardım alarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca sürekli değişen ve gelişen ürün farklılığını arızlara en uygun çözümleri sunmak için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Bu sayede her marka model ve özellik için uzman kadromuz anında müdahale ile en uygun çözümler sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz bir arıza ile karşılaştığında çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak buzdolabı arızası için hizmet alabilirsiniz.

Beykoz Buzdolabı Tamircisi

Buzdolapları oldukça karmaşık sistemlere sahip makinelerdir. Karmaşık sistem bir bütün olarak iç içe geçmiş olarak çalışmaktadır.

Ancak bu kadar detaylı ve oldukça fazla parça içeren sistem küçük de olsa bazı arızalar çıkarabilmektedir. Bu sorunlar küçük dahi olsa tüm sistemi sabote edebilir ve buzdolabının çalışmasına engel olup dahası buzdolabını komple bozabilir. Bunun nedeni de yine senkronize çalışan sistemlerdeki küçük bir hatanın bir çığ gibi büyüyerek tüm buzdolabını etkileyerek büyük sorunlar yol açabilir. Beykoz buzdolabı tamircisi olarak vermiş olduğumuz hizmetlere örnek verecek olursak; Buzdolabı fanı tamiri, buzdolabı üst ya da alt dondurucu tamiri, termostat tamiri, motor tamiri, pervane tamiri, 4 kapılı buzdolabı tamiri vb. sayamayacağımız birçok alanda siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

Bu yüzden buzdolabında herhangi bir sorun yaşandığında yapılması gereken tek ve en önemli şey makinenin daha fazlası sorunlu çalışması ve kendine zarar vermesine engel olmak için elektrik tesisatından bağlantıyı keserek çalışmasını durdurmaktır. Hemen ardından ise buzdolabı konusunda uzman olan buzdolabı yetkili servisi aranarak Beykoz buzdolabı tamircisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ekibimiz vermiş oluğunuz adrese gelerek yerinde müdahale ile tamir işlemini gerçekleştirip, buzdolabınızı sizlere sorunsuz bir şekilde teslim edeceklerdir. Beykoz buzdolabı servisi ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan hizmeti en kısa süre de alabilirsiniz.