0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beşiktaş Kombi Servisi

Beşiktaş Kombi Servisi

Müşterilerinin beklentilerini, verdiği kaliteli hizmetleri sayesinde kullanıcı memnuniyetini en üst noktada tutmayı hedef edinen Beşiktaş kombi servisi olarak, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Beşiktaş ilçesinde hizmet vermekteyiz. Tüm markalardaki elektrikli ve gaz yakıtlı kombi cihazları için bakım, onarım, tamirat ve montaj hizmetleri sunmaktayız. Sağladığımız tüm hizmetlerimizi müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutabilme prensibi çerçevesinde gerçekleştirmekte ve güzel geri dönüşlerden mutluluk duymaktayız.

Beşiktaş Kombi Servis Hizmetleri

Kombi çeşitlerinin her biri daha az enerji harcayarak maksimum verimliliği sağlamak amacı ile üretilmiş, teknolojik donanımı yüksek ve yedek parça garantili cihazlardır. Beşiktaş kombi servisi olarak, İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesi ve çevresinde bulunan müşterilerimize kaliteli bir çalışma anlayışı içerisinde hizmet vermekteyiz. Beşiktaş kombi servis hizmetleri arasında arıza giderme, bakım ve onarımın yanı sıra montaj da bulunmaktadır. Sağladığımız tüm hizmetler güvenilir, işinde uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Beşiktaş Kombi Arıza Servisi

Kombi, gaz yakıtla çalışan kompleks ve hassas cihazlardan biridir. Bu sebeple zamanla çeşitli sebeplerden ötürü arızalar oluşabilmektedir. Beşiktaş kombi arıza servisi bu gibi durumlarda arızanızı gidermek için size hizmet vermektedir. Çünkü kişinin kendi müdahale etmesi son derece tehlikeli sonuçlara yol açabilir. Ayrıca kullanıcının yapmış olduğu hatalar garanti kapsamına girmediği için en doğru yol servisimizden yardım istemektir.

Çağrı merkezimiz günün her saati tecrübeli ekibimiz ile hizmet vermektedir. Oluşan arızalarınız ya da bakım talebiniz için whatsapp hattımız üzerinden çağrı merkezimize ulaşarak randevu talep edebilir, arıza kaydı yaptırabilirsiniz. Beşiktaş ve yakınlarında oturan tüm müşterilerimizin randevu bilgisi çağrı merkezi tarafından servisimize yönlendirildiğinde, ivedilikle belirtilen adrese giderek arıza için çözüm önermekteyiz.

Kombi Arıza Belirtileri Nelerdir?

Kombinizde çeşitli sebeplerden dolayı zamanla arıza oluşabilmektedir. Bununla birlikte doğal olarak, kombi arıza belirtileri müşterilerimiz için merak konusu olmaktadır.

 • Suyun ısınmaması,
 • Peteklerin alt ve üstünde sıcaklık farkı olması,
 • Ekran göstergesinin sürekli yanıp sönmesi,
 • Kombiden su ya da gaz kaçağı olması.
Sıklıkla karşılaşılan kombi arızaları şunlardır;
 • Kombiye elektrik gelmiyor veya hiç çalışmıyor.
 • Kombiye elektrik geldiği halde devreye girmiyor.
 • Kombi ateşleme yapmıyor.
 • Kombi belli bir süre çalıştıktan sonra duruyor.
 • Kombiden gaz kokusu geliyor.
 • Kombi su akıtıyor.
 • Kombi çalışıyor ama sıcak su gelmiyor.
 • Kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor.
 • Kombi su basıncı sürekli yükseliyor.
 • Kombi sesli veya gürültü çalışıyor.
 • Kombi arıza kodu veya hata kodu veriyor.

Bu arızalardan herhangi biri ya da farklı bir arıza oluştuğunda mutlaka Beşiktaş kombi servis ekibinden randevu talep etmeniz son derece önemlidir.

Beşiktaş Kombi Bakım Servisi

Son teknoloji ile donatılan ve enerji tasarrufluğu ile daha az fatura ödemenizi sağlayan tüm kombi çeşitleri performansı yüksek ve uzun ömürlü cihazlardır. Bu kadar donanımlı ve hassas cihazların yılda en az 1 kez bakımdan geçmesi, kombi cihazınızın uzun ömürlü olması açısından oldukça mühimdir. Bakım yapılan kombinin arızalanma riski minimuma indirilmiş olduğu için de daha güvenli bir ısınma sağlayacaktır. Bu nedenle Beşiktaş kombi bakım servisi kombi cihazınıza yılda en az 1 kere kombi bakımı yaptırmanızı önermektedir.

Kombi Bakımının Faydaları Nelerdir?
Kombi Bakımının Faydaları
 • Güvende kalmayı sağlar.
 • Zehirlenmeleri önler.
 • Cihazınızın ömrü uzar.
 • Yakıtta tasarruf sağlar.
 • Sıcak su ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Isınma ihtiyacınızı karşılarken daha az enerji ve yakıt sarf eder.
 • Olası arızaların önüne geçer.

Beşiktaş Kombi Montaj Servisi

Beşiktaş ilçesi ve çevresindeki müşterilerimize kombi teslimatından ya da taşınma işleminden sonra Beşiktaş kombi montaj servisi olarak kurulum hizmeti vermekteyiz. Tüm markalardaki kombi cihazınızın montajını yapan ekiplerimiz daha sonra kurulumunu ve ayarlarını da yapmaktadır.

Montaj ve kurulum hizmetinin uzman yetkili servis tarafından kurallara uygun ve güvenilir şekilde yapılması güvenlik ve garanti kapsamı açısından oldukça önemlidir. Kurulumu yapan Beşiktaş kombi servisi kombinin kullanımını, kullanım sırasında dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri de ayrıca müşterimize anlatmakta olup ilk kurulum için ek bir ücret talep etmemektedir.

Beşiktaş Kombi Servisi Bakım Sözleşmesi

Beşiktaş kombi servisi, müşteri odaklı ve hizmetlerinde de kaliteden asla ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerinin her zaman memnuniyetini düşünen firmamız bakım sözleşmesi yapılmasını da tavsiye etmektedir.

Kombi, klima gibi hassas cihazlar zaman içerisinde arızalandığında kimi zaman çok maliyetli olabilmektedir. Bu nedenle yapılacak Beşiktaş kombi servisi bakım sözleşmesi sizi bu masraftan kurtararak ekstra ücret ödemenize gerek kalmadan arıza giderimi ya da orijinal yedek parça temini yapılmasını sağlayacaktır.

Beşiktaş Kombi Servisi Garanti Şartları

Beşiktaş kombi servisi tarafından cihazınız kurularak size teslim edildikten sonra bir yıl süre ile garanti altında olmaktadır. Bu süre içerisinde oluşabilecek arızalara ya da bakım hizmetine ücret ödemeniz gerekmemektedir. Beşiktaş kombi servisi garanti şartları; cihazınıza arıza durumunda yetkili servis haricinde kimsenin müdahale etmemesi, doğalgaz tesisatı yapılırken cihaza herhangi bir zarar gelmemesidir. Bu gibi durumlar garanti kapsamında olmamaktadır.