0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beşiktaş Buzdolabı Servisi

Beşiktaş Buzdolabı servisi hizmetleri: Buzdolabı arıza tespiti ve çözümü, Buzdolabı bakım ve onarımı için teknik destek alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Beşiktaş Buzdolabı Servisi

Bir evin temel beyaz eşya ürünleri arasında, buzdolabı mutlaka bulunması gereken bir üründür. Buzdolabı olmayan bir ev kalmadığı gibi, ofislerde de buzdolabı kullanma oranının giderek arttığı gözlenmektedir. Beşiktaş buzdolabı servisi Farklı nedenlerle oluşan buzdolabı arızası, bakım ve onarım çalışması için de İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Beşiktaş buzdolabı servisi ekibi alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Servis ekibimize rahatlıkla güvenebilirsiniz.
Yaz kış sorunsuz bir buzdolabı kullanımı için markanız için deneyimli ve yetkili olan Beşiktaş buzdolabı servisi ile iletişime geçerek servisimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Tüm marka ve model buzdolapları için teknik servis hizmetini sertifika sahibi personeliyle 7/24 hizmet veren Beşiktaş buzdolabı servisi, buzdolabı sorunlarına hızlı müdahale ederek müşteri memnuniyeti esas almaktadır. Arızalanan buzdolabı için verilecek olan teknik servis hizmeti, hem parça değişimlerinde parça garantisi hem de işçilik garantisi seçeneği ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Garantili biçimde buzdolabı tamiri, periyodik buzdolabı bakımı ve onarımı için Beşiktaş buzdolabı servisi uzmanları ile görüşebilirsiniz.

Beşiktaş buzdolabı servisi soruna hızlı biçimde müdahaleyi doğru şekilde yapacak uzmanlarla çalışmaktadır. Buzdolabı bakımı, arızası, tamiri ve onarımı için garantili teknik servis hizmeti ile doğru hizmeti aldığınızdan emin olabilirsiniz. 0850 562 78 62 çağrı merkezimizi arayarak ihtiyacınız olan bütün hizmetleri alabilirsiniz.

Beşiktaş Buzdolabı Bakımı ve Onarımı

Mutfakta ki başyardımcımız olan buzdolabının verimli çalışması ve uzun ömürlü çok önemlidir. Fakat sürekli çalışması ve yoğun olarak kullanıldığından dolayı ilerleyen zamanlarda performansında azalma olacaktır.
Bu yüzden buzdolabı gibi elektronik cihazlarda ilk gün ki veriminin korunması açısından bakımlarının yapılması şarttır. Bu noktada sizlere Beşiktaş buzdolabı servisi olarak buzdolabınızın bakım ve onarım hizmetlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Buna ek olarak buzdolabınızı alanında uzman ellere emanet etmeniz de cihazın ömrü açısından önemli bir durumdur. Bu anlamda hizmet alacağınız Beşiktaş buzdolabı servisi güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir servistir.
Ayrıca İstanbul ve ilçelerinde hizmet verdiğimiz gibi her marka ve model buzdolabı bakım için servis hizmeti vermekteyiz. Bakımı yapılan buzdolaplarınızda ilk gün ki gibi verim almanız Beşiktaş buzdolabı servisi ile mümkün. Servisimiz ile iletişime geçerek Beşiktaş buzdolabı bakımı ve onarımı hizmeti alabilirsiniz.

Beşiktaş Buzdolabı Arıza Servisi

Buzdolabınızın rutin çalışma şekli dışında bir çalışma durumu söz konusu olduğunda Beşiktaş Buzdolabı Arıza Servisi sizlere arıza, tespit ve onarım hizmeti vermektedir. Herhangi bir arıza karşısında öncelikle hemen buzdolabınızın yetkili servisinin irtibat kurmanız gereklidir.

Beşiktaş Buzdolabı yetkili servisi değerli müşterilerinin buzdolabı arıza durumunda mağduriyetinin olabildiğince hızlı bir şekilde giderilmesi için 7/24 açık çağrı merkezi ile müşterilerin telefonlarını kısa süre de yanıtlamaktadır. Çağrı merkezi ile iletişim kurduktan sonra buzdolabınız hakkında yaşadığınız sorunu açık ve net bir şekilde anlattığınızda gerekli konularda sizi bilgilendireceklerdir. Eğer tamirat gerekmeyen bir durum varsa ve müşteri kendisi kolayca çözebilecekse çağrı merkezi yetkilimiz telefonda iletişim halinde iken tarif ederek müşterinin mağduriyetini o anda gidermeye çalışır. Ancak durum ciddiyse ve yetkili servisin yapacağı ve kontrol sağlaması gerekiyorsa mümkün olan en kısa zaman için randevu oluşturarak ekipleri yönlendirir. Ekibimiz evinize ya ada ofisinize gelerek gerekli arıza onarımı yapmaktadır.

Yılları aşan tecrübeleri ile her marka ve model buzdolabı hakkında derinlemesine bilgi ve son teknoloji araç gereçleri ile uzman ekiplerimiz müşterinin buzdolabı arıza şikâyeti için adrese giderek arıza tespit yapılır ve müşteriye bir fiyat çıkarılır. Müşteri istediği takdirde tamir işlemi yapılır. Arıza onarım işlemi için kullanılan parçalar tamamen orijinal ve garantilidir. Yine aynı şekilde bir arıza söz konusu olduğunda ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız. Servisimiz her şekilde mağduriyetinizi gidermek için sizin her daim yanınızda.

Tüm kullanıcıların merak ettiği buzdolabı arızaları ve çözümlerini sizler için sıraladık;
  • Buzdolabı soğutmuyor: Gaz kalmamış olabilir ya da motor arızalıdır.
  • Buzdolabı çok gürültülü çalışıyor: Fan motoru kontrol edilmelidir.
  • Buzdolabı buzlanma yapıyor: Soğuk hava dağılmadığında dolayı buzlanma meydana gelmektedir, termostat ve sensörler kontrol edilerek sorun giderilebilir.
  • Buzdolabı sigorta attırıyor: Motor kısa devre yapmış olabilir, kontrol edilmelidir.
  • Buzdolabı çok ısınıyor: Dar havasız bir bölgede olması olası nedenlerden, sıcak ısıtıcı ve ocak gibi cihazlardan uzak bölgede motor kısmı hava alacak şekilde konumlandırılmalıdır.
  • Buzdolabı dondurmuyor: Buzdolabında bulunan gaz kaçakları ve gaz seviyesi azalmış olabilir ayrıca termostat kontrol edilmelidir.
  • Buzdolabının ışıkları yanmıyor çalışmıyor: Cihazınıza elektrik gelip gelmediği kontrol edilmelidir, kablolarda kopuklar varsa elektrik gelmesini engelleyebilir.
  • Buzdolabı yeterince soğutmuyor: Buz tutmuş fan motoru istenilen verimde çalışmadığı için karşılaşabilecek bir arızadır. Buzdolabı kapatılıp birkaç saat bekledikten sonra düzelecektir. Filtre arızaları tıkanmaları yine buzdolabınızın soğutmasını engeller, buzdolabı fitrenizin değişmesi gereklidir.

Beşiktaş Buzdolabı Tamircisi

Buzdolabınızda yapılması gereken noktalara müdahale eden güvenilir ve buzdolabı konusunda yıllarını bu sektörde bu mesleği adamış bilinçli personellerimizle Beşiktaş buzdolabı tamircisi olarak hizmet vermekteyiz. Güçlü yöneticilerimizin ve çalışan müşteri hizmetlerimizin bu konuda hassasiyeti vardır. Tamir ihtiyacınız olduğunda çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. Almış olduğunuz tamir hizmetinde yedek parçaya ihtiyaç olduğu durumlarda servisimiz tarafından orijinal parça değişimi yapılmaktadır.

Beşiktaş Buzdolabı tamircisi olarak en iyi olmak için kendini buzdolabı servisi hizmetine adamış güvenilir servis olarak hafızalara kazınmıştır. Çalışanlarımızdan en kısa sürede hızlı destek almak için çağrı merkezimize ya da internet sitemiz üzerinden tek tuşla bizlere ulaştırabilirsiniz. Kısacası Buzdolabı tamircisi ihtiyacınız için tüm bölgelerden teknik yardım alabilirsiniz. Sonuç olarak buzdolabı tamircisi aradığınız zaman Beşiktaş Buzdolabı Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.