0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bayrampaşa Buzdolabı Servisi

Bayrampaşa Buzdolabı servisi hizmetleri: Buzdolabı arıza tespiti ve çözümü, Buzdolabı bakım ve onarımı için teknik destek alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz

Bayrampaşa Buzdolabı Teknik Servisi

Her marka ve model buzdolabı cihazlarınıza teknik servisi olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan servisimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı bir şekilde 7/24 çalışmalar sürdürmektedir. İstanbul’ da yılların vermiş olduğu deneyimine sahip olan Bayrampaşa Buzdolabı Servisi web sayfasına hoş geldiniz.

Mutfakların olmazsa olmazları olan buzdolabı her zaman hayat kurtarıcımızdır. Buzdolabı olmadan herhangi bir şekilde gıdaların muhafaza edilemez. Sürekli ihtiyaç duyulan buzdolabı birçok farklı etkene bağlı olarak arızalanabilir. Oluşan arızalarda Bayrampaşa Buzdolabı Servisi olarak sizlere yerinde hizmet vermekteyiz. Buzdolabı arıza durum tespitine bağlı olarak dilediğiniz günde adresinize uzman ekiplerimiz gelmektedir. Gerekli bakım, onarım ve tamir işlemleri servisimiz tarafından gerçekleştirilir. Yedek parça değişimi söz konusu ise servisimizin tercihi orijinal yedek parça seçimi olacaktır. Yedek parçalar, Bayrampaşa Buzdolabı Servisimiz tarafından 1 yıl garanti kapsamı içerisindedir.

Buzdolabı servisimiz bu güne kadar binlerce müşteriye ve firmaya kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmaktadır. Tüm personellerimiz alanında tecrübeli ve deneyimlidir. Bayrampaşa Buzdolabı Servisi olarak müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir servis hizmeti vermekteyiz.

Bayrampaşa Buzdolabı Servisi eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla size bir telefon kadar yakın. İstediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayabilir ve ihtiyacınız olan tüm desteği servisimizden alabilirsiniz.

Bayrampaşa Buzdolabı Bakımı ve Onarımı

Evinizde ya da iş yerinizdeki kullandığınız buzdolabının mutlaka yıllık bakımını düzenli olarak yaptırmalısınız. Buzdolabı bakım cihazınızın ömrünü uzatacak aynı zamanda yüksek performans elde etmenize fırsat sağlayacaktır. Bayrampaşa Buzdolabı Bakımı ve Onarımı için servisimize 0552 478 87 89 numaradan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Buzdolapları her ne kadar uzun ömürlü ve dayanıklı beyaz eşyalar olsa da yeni teknolojik modellerde bakım mutlaka yapılması gerekir. Sık arızalanmaların önüne geçerek ve buzdolabının ömrünü oldukça fazla uzatmış olursunuz.

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerde Buzdolabı Bakımı ve Onarımıhizmetleri vermekteyiz. Hangi marka ve model olursa olsun tüm buzdolaplarında periyodik bakım yapmaktayız.

Bayrampaşa Buzdolabı Arızası

Buzdolabı herhangi bir arıza karşısında adeta tüm dengeleri bozar. Çünkü buzdolabının yokluğunu dolduracak herhangi hiç bir şey yoktur. Özellikle de yaz aylarında arızalanan buzdolabı, yokluğunda yiyecekler kısa süre de bozulmalara sebep olacaktır. Bu nedenle de buzdolabına çok iyi bakmak gereklidir. Hatta buzdolabı tamir servisi personelinin verdiği bilgiye göre buzdolabının ömrünü uzatmak da yine müşterinin elindedir. Buzdolabında değişik problemler olabilir. Hatta bazen normal ve ayarlanan durumlar arıza olarak nitelendirilir.

Her arızanın kendine göre bir nedeni vardır. Bazı arızalar kullanıcılar tarafından yapılacak bir arıza değildir. Alanında uzman kişilerin yapması gerektiği gibi teknik bilgisi ve deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır.  Buzdolabı servisi çağırmadan önce kullanıcılar mutlaka kendileri buzdolabını incelemeleri gerekir. Arızanın durumunu anladıktan sonra Bayrampaşa buzdolabı servisini arayarak buzdolabında karşılaşılan arızayı açık ve net bir şekilde ifade ederek, çağrı hizmetlerimiz gerekli bilgilendirmeyi personellerimize yaparak yönlendirir. Ekibimiz adresinize gelerek arıza tespiti ve onarımı işlemini gerçekleştirir. Güvenle teslim edeceğiniz Bayrampaşa buzdolabı servisi her zaman size en kaliteli hizmeti sunacaktır.

Sık karşılaşılan buzdolabı arızaları ve çözümleri
  • Buzdolabının aşırı ısınması: Isı kaynaklarından (sıcak ısıtıcı, ocak vb.) uzak bölgede olmalı ve motor kısmı hava alacak şekilde geniş olmalıdır.
  • Buzdolabı dondurmaması: Buzdolabında meydana gelen gaz kaçakları ya da gaz seviyesi azalmış olabilir. Termostat kontrolü de yapılmalıdır.
  • Buzdolabının sigorta attırması: Motor kısa devre yapmış olabilir, kontrol edilmelidir.
  • Buzdolabının soğutmaması: Buzdolabı içerisinde gaz kalmamış olabilir ya da motoru arızalıdır.
  • Buzdolabının gürültülü çalışması: Fan motorunun düzenli çalışıp çalışmaması kontrol edilmelidir.
  • Buzdolabında buzlanma oluşması: Soğuk havanın dağılmaması durumunda buzlanma oluşur. Termostat ve sensörler kontrol edilmelidir.
  • Buzdolabının ışıklarının yanmaması: Cihazınıza elektrik gelip gelmediği kontrol edilmeli, kablolardaki kopukluklar elektrik gelmesini engellemektedir.
  • Buzdolabı yeterince soğutmaması: Fan motorunun buz tutması istenilen verim de çalışmasını engelleyecek arızalardandır. Buzdolabı kapatıldıktan sonra belirli bir süre beklenip açılınca düzelme gerçekleşecektir. Filtre arızaları da buzdolabının soğutmasını engeller. Bu durumda filtrenin değişmesi gereklidir.

Bayrampaşa buzdolabı servisi arıza durumunda ne şekilde hizmet verir?

Öncelikle arıza meydana gelmişse hemen yetkili servisimiz ile iletişim kurmanız gerekmektedir.

Bayrampaşa buzdolabı servisi değerli müşterilerinin buzdolabı arıza durumunda mağduriyetinin olabildiğince en hızlı şekilde giderilmesi için 7/24 açık çağrı merkezi ekibimiz müşterilerin telefonlarını beklemektedir. Çağrı merkezimizle iletişim kurduktan sonra buzdolabınız hakkında yaşadığınız sorunu anlattığınızda gerekli konularda sizi bilgilendireceklerdir. Eğer tamirat gerekmeyen bir durum varsa ve müşteri kolayca çözebilecekse, telefon aracılığıyla tarif ederek müşterinin mağduriyetini o anda gidermeye çalışır. Ancak arızaya yetkili servisimizin kontrol sağlaması gerekiyorsa mümkün olan en kısa zaman için randevu oluşturarak ekiplerimizi vermiş olduğunuz adrese yönlendiririz.

Yılları aşan tecrübelerimiz ile her marka ve model buzdolabı hakkında derinlemesine bilgi ve son teknoloji araç gereçleri ile uzman ekiplerimiz sayesinde müşterinin buzdolabı arıza şikâyeti kısa süre içerisinde giderilir.

Bayrampaşa Buzdolabı Tamiri

Buzdolabı belirli bir düzen çerçevesinde çalışan ve sürekli olarak çalışma sürdüren bir makinedir. 7/24 çalıştığı için buzdolabının birçok etkene bağlı şekilde arıza vermesi söz konusu olabilir. Oluşan arızalar sonucunda uzman ekibimiz Bayrampaşa buzdolabı tamirikonusunda sizlere destek olmaktadır. Sektörde uzun yıllık hizmet sunan servisimiz meydana gelen arızalarınızda sizlere kolaylıklar sunmaktadır. Bizlerle iletişime geçip arızaya dair bilgileri paylaşmanız durumunda tamir için servis elemanlarımız adresinize kısa süre içinde gelerek, arızayı yerinde müdahale yöntemi ile çözüme kavuşturacaklardır.

Buzdolabında oluşan elektriksel, servis arızaları, yedek parça sorunları gibi hatalar Bayrampaşa buzdolabı servisi tarafından giderilmektedir. Kadromuzda yer alan güvenilir ve tecrübeli personellerimiz tüm faktörleri hesaba katarak çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca yapılan işçilikler ve tamire dair yedek parça kullanımlarında da malzemeler servisimiz tarafından garantimiz dâhilindedir. Uygun fiyat politikamız ile sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. %100 müşteri memnuniyeti ve servis sonrası desteğimizde her daim devam etmektedir. Bayrampaşa buzdolabı servisi olarak sürdürülebilir ve her zaman güvenli çalışma prensibimizle yolumuza devam etmekteyiz.