0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

BAYMAK

Baymak / BDR Thermea; ısıtma, yenilenebilir enerji, su ısıtıcılar, soğutma ve su teknolojisi
kategorilerinde üretim, ihracat ve ithalat yapmaktadır. Türkiye merkezli ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyet gösteren Baymak’ın, Türkiye genelinde 1000‘e yakın bayisi, 2100’den fazla satış noktası bulunmaktadır.

Baymak Hakkında

Baymak, İklimlendirme sektöründe 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde kuruludur ve iki üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin önde gelen üretici firmalarından olan Baymak’ın Türkiye genelinde 600’ün üzerinde kişiye iş istihdamı sağlayan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefler. Baymak, 2013 yılından günümüze kadar %100 BDR Thermea Grup şirketi haline gelmeyi başarmıştır. Merkezi Hollanda’da olan BDR Thermea Grubu, iklimlendirme sektöründe Avrupa’nın 3. büyük şirketidir.

Baymak Misyon

Baymak’ın misyonu: Genç yaş ortalamasına sahip donanımlı kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmak, hizmet verdiği ısıtma soğutma sektöründe
BDR THERMEA’nın teknolojik gücünü de arkasına alarak sektördeki liderliğini sürdürmektir.
Bu misyona hizmet etmek için rekabetçi, kurumsallaşmış, yatırım gücü olan, değişimlere
hızlı ve sağlıklı tepkiler verebilen bir şirket olarak varlığını devam ettirmeyi amaçlar.

Baymak Vizyon

Baymak’ ın vizyonu: Türkiye sınırları içindeki liderliği dünyaya taşıyarak ve 2023 yılında Baymak markasının
dünyanın en değerli ilk 10 markası arasında yer almasıdır.

Baymak Nerenin malı?

BDR Thermea Grubu, Baxi (ingiltere)-De Dietrich (Fransa) ve Remeha (Hollanda) şirketlerinden oluşan, Türkiye, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, İspanya, Rusya, Amerika ve Hollanda’da bulunan üretim tesisleri ile 3 milyar doları aşan ciroya ve 6.000 çalışana sahip, ısıtma sektöründe Avrupa’nın 3. dev grubu olarak 70 ülkede aktif ticaret yapan öncü bir Hollanda firmasıdır.

Baymak Ürünleri

Baymak / BDR Thermea; ısıtma, yenilenebilir enerji, su ısıtıcılar, soğutma ve su teknolojisi kategorilerinde üretim, ihracat ve ithalat yapmaktadır. Baymak ürünleri başlıca şunlardır;

Isıtma alanında;

kombi, yoğuşmalı kombi, duvar tipi ve yer tipi kazanlar, kat kaloriferi, panel radyatör, havlu radyatör, vana, brülör ve genleşme tankları

İklimlendirme alanında;

duvar tipi, split klimalar, salon tipi split klimalar ve ısı pompaları

Yenilenebilir enerji alanında;

güneş kollektörleri, biomass kazanlar, biodiesel brülörler, fotovoltaik sistemler

Su ısıtıcıları ve su teknolojileri alanında;
termosifon, termoboyler, gazlı hermetik şofen, boylerler, akümülasyon tankları, sirkülasyon
pompaları, temiz su dalgıç pompalar, atık su dalgıç pompalar, çok kademeli kendinden
emişli santrifuj pompalar, atık su toplama/transfer üniteleri ve hidroforlar

Baymak ürünleri hakkında detaylı bilgilere resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile Baymak/BDR Thermea güvencesini kullanıcılarına sunmaktadır.

Neden Baymak ?

Isıtma ve iklimlendirme sistemlerinin sorunsuz çalışabilmesi için gerekli aşamalar uzman ekipler ve kurumsal firmalar tarafından yürütülmelidir.
Dünya çapında büyük bir üne sahip olan Baymak cihazınızla ilgili tüm desteği sorunsuz karşılamaktadır. Türkiye çapında geniş bayi ağı ile ürünlere ülkenin her noktasından ulaşabilir, uzman ekipler tarafından Baymak güvencesiyle hızlı bir şekilde tesis edilir. Yetkili teknik servisleri sayesinde kurulum sonrası karşılaşabileceğiniz arıza ve bakım ihtiyaçlarınızda hızla çözüme kavuşabilirsiniz.

Baymak kombi ve klimalarını seçmenin en önemli avantajı da Türkiye genelinde yaygın servis ağı ve tamamı eğitimli ve uzaman personelden oluşan yetkili servislerinin güvencesinde kombinizi kullanmanızdır. Baymak kombiyi ilk aldığınız ve kurulumunu yaptığınız günden başlayarak klimanızın periyodik bakımlarını yaptırdığınız güne kadar her zaman arkanızda güvenilir ve uzaman yetkili servis desteğini hissedersiniz. Baymak markası tüm parçaları sayısız güvenlik testlerinden geçerek ve uzun yıllar sorunsuz kullanılmak üzere dizayn edilmiş ısıtma araçları ve kombiler üretmektedir. Baymak kombi bu sebeple uzun yıllardır dünyanın en çok tercih edilen ısıtma cihazları arasında lider konumunu korumaktadır.

Tüketiciler neden Baymak markasını seçmeliyim diye sorarken yetkili servislere veya kombi alacakları yere mutlaka yoğuşmalı kombi kaç metrekarede kullanılır gibi teknik soruları da danışmalıdır. Zira doğru servis veya satış noktası size aklınızda olan en detaylı ve teknik sorulara bile tam ve tatmin edici cevaplar verecektir.

Baymak Servisi

Isıtma ve soğutma sektöründe faaliyet gösteren baymak servisi, tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla, iklimlendirme sektöründe Avrupa’nın 3. büyük şirketi baymak markasının ürünlerine özel servis hizmeti sağlayan firmamızı 7/24 arayarak teknik destek alabilir, servis kaydı oluşturabilirsiniz.