0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

BAYKAN

Kurulduğu 1987 yılından itibaren tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılayan, ısı sektörününü genç ve dinamik firması Baykan Kombi, kullanıcılarının duygularını ve yaşam tarzlarını dikkate alarak, onların hayal güçlerini zenginleştirecek ürünleri tasarlayıp üretmektedir.

Baykan

Baykan kombi kurulduğu yıldan bu zamana, istikrarı ve sektörel bilgi birikimi ile Türkiye’nin ekonomik krizden geçtiği bir dönemde ülkesine yatırım yaparak istihdam sağlamış, global markaların bulunduğu bir ortamda markasını oluşturmuştur. 50.000 m2 alan üzerine kurulu Düzce İl’inin Beyköy Beldesi’ndeki Kombi & Panel Radyatör üretim tesislerinde Dünya’nın en ileri teknolojisini kullanmakta olup tam otomasyona sahip olan üretim hattında, elektronikkart sisteminde sınırsız çalışma testlerinden tam not almış, tamamen CE ve TSE belgeli ürünler üretmektedir.

Prestijli toplu konut projelerinde 2007 yılında Baykan Kombi’nin imzası bulunmaktadır. Markasını tüm dünyaya taşımayı kendine hedef olarak seçmiş olan Baykan Kombi, Türkiye’de 25 plaza ve 500’ü aşkın Bayisi ile İtalya ve Romanya’da kurulu merkezi şirketi bulunmaktadır.

Bulgaristan, Yunanistan, Ukrayna, Kıbrıs, Azerbaycan, Kazakistan, Letonya, Rusya, Polonya, Suriye, Ürdün gibi 20’ yi aşkın ülkeye ihracatı ile Türkiye’ye döviz girdisi sağlayarak pazarda kendinden söz ettiren firma konumuna gelmiştir.

Baykan, Kombi Ar-Ge Departmanının çalışmaları sonucunda Türkiye’de ilk defa en yüksek verimli üç yıldızlı kombiyi üreten, kombide 6 yıl garantiyi veren ilk firma ve sektöründe ilk defa 2007 yılında “Tüketici Kalite Ödülü” nü tüketici odaklı yaklaşımıyla ürünler tasarlayarak verdiği servis hizmetiyle kalitesine en çok güvenilen marka firma olarak en önemli ihtisas markası olmuştur.

Baykan Neden Tercih Edilmelidir?

Baykan Kombi ve kazan, koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek müşterilerine en hızlı ve etkin şekilde çözüme yönelik 7/24 servis hizmeti vermektedir.
İstanbul gibi büyük bir metropol şehirde ortalama iki saat gibi kısa bir sürede Baykan Servis hizmeti vermektedir.

Baykan, Türkiye’nin en prestijli konut projelerinde kalitesi ve güvenirliği sayesinde tercih edilen kombi markası olmuştur.

Yerli Türk Firması olan Baykan, yurtiçinde ve yurtdışında faaliyette bulunduğu tüm ülkelerde faaliyet göstererek kendi markası ile satış yapıp, istihdam sağlayarak Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı kendisine her zaman ilke edinmiştir.
Baykan kombi ve kazanlar, kaliteli ve güvenilir ürünler olup firma tarafından orijinal parça seçimi konusunda hassas davranılmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan Baykan, her zaman yenilikçi ve gelişen bir firma olmuştur.

Baykan Ürünleri
  • Kombi (Klasik Kombiler, Yoğuşmalı Kombiler)
  • Radyatör Vanası
  • Havlupan
  • Panel Radyatör
  • Yoğuşmalı Duvar Tipi Kazan