0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Başakşehir Buzdolabı Servisi

Başakşehir Buzdolabı servisi hizmetleri: Buzdolabı arıza tespiti ve çözümü, Buzdolabı bakım ve onarımı için teknik destek alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz

Başakşehir Buzdolabı Servisi

Başakşehir Buzdolabı servisinde tamir, bakım ve onarım hizmetlerini alabilirsiniz. Buzdolaplarınız arıza yaptığında buzdolabı teknik servisi ve tamiri hizmetlerine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz demektir. Çünkü Başakşehir buzdolabı servisimiz uzun yıllardan beri teknik servis hizmetini sizlere sunmaktadır. Bu yüzden işinde deneyimli olmamız ve belli bir iş ahlakına uygun olarak çalışmamız tercih edilme nedenlerimizden sadece biridir. Buzdolaplarında karşılaştığınız herhangi bir sorunda bizi aramanız yeterli olacaktır.
Buzdolabı servisi ve tamiri hizmetlerinden faydalanmak için mutlaka web sitemize göz atmanızı tavsiye ederiz. Buzdolabı tamir, bakım ve onarım hizmetlerini sunan Başakşehir Buzdolabı servisimiz, benimsediği müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen ve uygun fiyat politikası ile yerinde bakım, tamir ve onarım hizmetini en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermektedir.

Başakşehir Buzdolabı Servisi hizmeti talep edildikten sonra alanında uzman ekibimiz arıza tespiti, arıza için gerekli malzeme temini, tamiratın yapılması ve sorunun giderildiğinin kontrol edilmesi aşamaları ile her adımda size bilgi aktararak çalışmalarını gerçekleştirir. İşinin gerektirdiği tüm deneyime sahip, teknoloji ile donatılmış, güler yüzlü ve çözüm odaklı ustalarımız sizlere ihtiyacınız olan her konuda destek sağlamaktadır. Başakşehir buzdolabı servisimiz tarafından değişen parçalar orijinal yedek parçalardır.

Başakşehir buzdolabı servisi arıza durumlarında %100 yedek parça temini yapmaktadır. 7/24 aktif 0850 562 78 62 çağrı destek hattımız adresinize en yakın noktadan teknik yardımın ulaşmasını sağlar. Kısacası size en yakın buzdolabı servisi aradığınız da web sitemizi ziyaret ederek destek alabilirsiniz.

Başakşehir Buzdolabı Bakımı ve Onarımı

Buzdolabınızda yaşadığınız arızalarda buzdolabını değiştirmektense tamir ettirmek daha avantajlı seçenektir. Arızaların önüne geçmek için bakım yaptırmak daha avantajlı değil mi? Evet dediğinizi duyar gibiyim. Bakım yaptırarak birçok arızanın önüne geçmiş olursunuz. Böylelikle hem maddi yönden rahatlık hem de enerji tasarrufunu sağlamış olursunuz. Bakımı yapılmayan buzdolapları müşterilerin istediği performansı karşılamamaktadır. Bu durum kullanıcılar açısından olumsuz bir durumdur. Buzdolabı için gerekli bakım ve onarım işlemleri yapıldığında ilerde karşılaşılabilecek arızaların önüne geçmiş olursunuz. Bakım esnasında herhangi bir arıza var ise uzman ekibimiz tarafından arıza giderilir.

İstanbul ve tüm ilçelerinde hizmet sağlamakta olan Başakşehir Buzdolabı Bakımı ve Onarımı, sizleri bilgilendirerek, cihazınızı uzun yıllar sorunsuz kullanmanızı sağlamaktadır.
Başakşehir Buzdolabı Bakımı ve Onarımı adı altında verdiğimiz buzdolabı tamir, bakım ve onarım hizmetlerinde sizlere her zaman kalite çerçevesinde ve uygun fiyata sunmaktayız. Sizlerde buzdolabınızın her türlü ihtiyaçlarında bizlere ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Başakşehir Buzdolabı Arızası

Buzdolabında hiç beklenmedik anda herhangi bir teknik arıza verebilir. Arıza nedeniyle oluşabilecek sorunlar sizleri hem maddi hem de manevi zarara uğratabilir. Buzdolabında meydana gelen arıza yetkili teknik servis tarafından doğru bir şekilde yapılmazsa belirli bir süre sonra kendini tekrarlayacaktır ve devamlı aynı sıkıntıyla karşı karşıya gelmenize neden olacaktır. Bu durum sizi maddi zarara uğratabilir. Buzdolabı sorunlarında sizlere hizmet vermeye devam eden teknik servisimiz yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimiyle doğru bir şekilde arıza onarım işlemlerini en kısa süre de çözüme ulaştırmaktadır. Aynı sorunun tekrarlanmaması için teknik servisimiz arayarak arıza tespiti talebinde bulunabilirsiniz. Teknik servisimiz arızayı bulmak için en ince detayına kadar inceleme yapmaktadır. 7/24 aktif olan çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolaplarında Sık Karşılaşılan Arızalar

Buzdolabı yaşam alanlarımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Yiyeceklerimizin daha uzun ömürlü olması, taze bir şekilde ürünleri korumak için buzdolabına ihtiyaç duyarız. Buzdolabı bozulmuş ise ancak Başakşehir buzdolabı servisi yardımı ile çözülebilecek durumdur. Teknik servis isteyen buzdolabının arızalanma durumunda marka fark etmeksizin servis hizmeti arıza onarımını gerçekleştirir.

Buzdolaplarında sık karşılaşılan arızalar şunlardır:
 • Buzdolabının soğutma yapmaması
 • Kapısının tam kapanmaması
 • Buzdolabının altında su sızıntısı
 • Anakart arızası
 • Ekranında ünlem işareti olması
 • Motor sesi gelmesi
 • •İç kısmında terleme olması
 • Gürültülü çalışması
 • Alt ve üst taraflarda farklı soğukluklar olması
 • Buzdolabının alt kısmının buzlanma yapması
 • Sık sık motorun devreye girmesi
 • Termostat arızası
 • Pervane sesi

Bu arızaların herhangi bir tanesi ile karşılaştığınız zaman web sitemiz üzerinden Başakşehir Buzdolabı Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Başakşehir Buzdolabı Tamircisi

Buzdolapları ev ve iş yerlerinde kullanılan en önemli beyaz eşyalardan biridir. Buzdolaplarında karşılaşacağınız sıkıntılar sonrasında içinde bulunan meyve, sebze ve yemekler çabuk bozulur. Bu durumda çöpe atılan gıdalar aile bütçenizi büyük zarara uğratabilir. Artık Başakşehir Buzdolabı Tamircisi olarak müşterilerimizin maddi kayıplara uğramaması için arızaya anında müdahale etmekteyiz. Uygun fiyatlarla buzdolabınızı tamir ettirerek yenisini alma yükünden siz değerli müşterilerimizi kurtulmuş oluyoruz. Neticede yeni buzdolabı almak ekonomik açıdan sizi zarar sokabilir.

Genel olarak müşterilerimizin en çok karşılaştığı arızalar buzdolabı soğutmuyor, buzdolabı motor arızası, buzdolabı motor değişimi gibi sorunlar olup, Başakşehir Buzdolabı Tamircisi olarak bu arızalara yerinde müdahale etmekteyiz. Eğer buzdolabındaki bir parçanın değişimi gerekiyor ise yedek parça temini ile parçayı yenisiyle değişim işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetler için Başakşehir Buzdolabı Tamircisi ile iletişime geçmelisiniz.