0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bakırköy Buzdolabı Servisi

Bakırköy Buzdolabı servisi hizmetleri: Buzdolabı arıza tespiti ve çözümü, Buzdolabı bakım ve onarımı için teknik destek alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bakırköy Buzdolabı Teknik Servisi

Bakırköy buzdolabı teknik servisi olarak bütün buzdolaplarınızı tamir, bakım ve onarım işlerini deneyimli ve uzman kadromuz ile garantili olarak yapmaktayız. Servisimizin başlıca faaliyeti buzdolabı servisi olup İstanbul genelinde siz değerli tüketicilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğu zamandan bu güne kadar ilkelerinden taviz vermeden, profesyonel ekibiyle servis çağrılarınıza cevap vererek, arızalı, tamir gerektiren veya bakım süresi gelmiş olan buzdolaplarınızı evinizde, işyerinizde ya da fabrikanızda buzdolabınızın ilk satın aldığınız gün gibi ulaştırma garantisi vererek profesyonel ekibimizle en iyi şekilde çalışmaktayız. Hizmette kalite lider, son derece teknolojik araçlar kullanan, işinde uzmanlaşmış ve güvenilir bir kadro ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Bunun yanında siz değerli tüketicilerimiz için servis fiyatlarımız da oldukça uygundur.

Profesyonel ekibimizle ve mevcut mobil araçlarımız ile problemlerinizi gün içinde en kısa sürede çözüme kavuşturmak, güvenli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermek bizim işimizdir. Sadece bir telefonunuz ile anında müdahale de bulunmaktayız. 7/24 müşteri memnuniyetine ve kesintisiz kaliteli hizmet sunmaktayız. Alanında uzman ve profesyonel bir kadromuzla en iyi şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

Buzdolabınızı en iyi şekilde kontrol edip, yapılması gereken bakımı teknik ekibimiz yaparken, uzman kadromuz da siz değerli tüketicilerimizi bilgilendirmektedirler. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her zaman bizim için önemlidir. Teknik servisinizi en iyi şekilde uygun fiyata, güvenli, güvenilir, kaliteli ve bilinçli yaptırmak isterseniz Bakırköy buzdolabı teknik servisi aramanız yeterlidir. Uzman kadromuz ve bilinçli ekibimiz kişi ayırt etmeden en iyi, en kaliteli, en güvenli ve en güvenilir şekilde aynı zamanda uygun fiyatlar ile sizlere hizmet sunacaktır. Siz değerli tüketicilerimiz her zaman en iyisine layıksınız. Her gün sizlere daha iyi hizmet için ilerlemeye devam etmekteyiz.

Herhangi bir yedek parça değişiminde tamamen garantili ve marka tarafından onaylı orijinal ve garantili yedek parçalar kullanılır. Böylece sorun yaşadığınızda bir ücret talep etmeden garanti kapsamında onarım işlemi yapılır.

Bakırköy Buzdolabı Bakımı

Buzdolabınızdan en iyi verimi ve soğutmayı almak için dolabınızın sağlıklı çalışması gerekir. Bakımı yapılmayan buzdolabının ömrü kısalır. Düzgün çalışmaz ve gıdaların bozulmasına neden olur. Bunun yanında cihazınız düzgün çalışmadığı için fazla elektrik harcar bu faturanıza yansıyacaktır. Buzdolabı bakımı Bakırköy buzdolabı teknik servisi tarafından kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Ustalarımız size en iyi buzdolabı servis hizmeti vermek için gün geçtikçe kendilerini daha da geliştirmektedirler. İstediğiniz zamanda buzdolabı servis desteği almanız için sizlere yardımcı olmak için kurulmuş bir Bakırköy buzdolabı teknik servisiyiz. Servisimiz tüm buzdolabı markalarına tamir hizmetleri sunmak için kurulmuş satış sonrası hizmetler için var gücü ile çalışan teknik servistir. Buzdolabı servis hizmeti almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Buzdolabı Arızası

Buzdolabı yaşam alanımızın en önemli parçasıdır. Gıdaların uygun koşullarda saklanması, depolanması, korunması buzdolaplarını vazgeçilmez kılar. Sürekli değişen ve gelişen ürün çeşitliliğini takip etmek, arızalara en uygun çözüm yöntemini uygulamak için kendimizi geliştirmekteyiz. Bu sayede her marka ve model buzdolapları için uzman ekibimiz sayesinde anında müdahaleyle en uygun çözümler sunmaktadır.
Bakırköy buzdolabı servisimiz sadece arızasını gidermiyor bir dahaki oluşabilecek arızaları yaşamamanız için gereken önlemleri alıp sizlere detaylı bilgi aktarımı yapmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde sizde servisimizden yararlanıp buzdolabı arızanızı gidermek isterseniz iletişim formunu doldurmanız ya da iletişim numaralarımızdan bizi aramanız yeterlidir. Bakırköy buzdolabı servisi sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

Buzdolabı Arızaları Nelerdir?
  • Buzdolabının soğutmaması: Buzdolabı içerisinde gaz kalmamış olabilir ya da motoru arızalıdır.
  • Buzdolabının gürültülü çalışması: Fan motorunun düzenli çalışıp çalışmaması kontrol edilmelidir.
  • Buzdolabında buzlanma oluşması: Soğuk havanın dağılmaması durumunda buzlanma oluşur. Termostat ve sensörler kontrol edilmelidir.
  • Buzdolabının sigorta attırması: Motor kısa devre yapmış olabilir, kontrol edilmelidir.
  • Buzdolabının aşırı ısınması: Isı kaynaklarından (sıcak ısıtıcı, ocak vb.) uzak bölgede olmalı ve motor kısmı hava alacak şekilde geniş olmalıdır.
  • Buzdolabı dondurmaması: Buzdolabında meydana gelen gaz kaçakları ya da gaz seviyesi azalmış olabilir. Termostat kontrolü de yapılmalıdır.
  • Buzdolabının ışıklarının yanmaması: Cihazınıza elektrik gelip gelmediği kontrol edilmeli, kablolardaki kopukluklar elektrik gelmesini engellemektedir.
  • Buzdolabı yeterince soğutmaması: Fan motorunun buz tutması istenilen verim de çalışmasını engelleyecek arızalardandır. Buzdolabı kapatıldıktan sonra belirli bir süre beklenip açılınca düzelme gerçekleşecektir. Filtre arızaları da buzdolabının soğutmasını engeller. Bu durumda filtrenin değişmesi gereklidir.

Yukarı da sıralanmış arıza nedenleri kullanıcı tarafından yapılmamalı, buzdolabı yetkili servisi tarafından uzman kişilerin yapması, sizin ve cihazınızın güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Bu gibi arıza durumlarında yetkili servisi arayarak iletişime geçmelisiniz.

Bakırköy Buzdolabı Tamiri

Beyaz eşyalar uzun süreli kullanıma bağlı olarak bozulabilir böylece buzdolabı servisi bünyesinde tamire ihtiyaç duyabilir. Böylesi durumlarda vakit kaybetmeden Bakırköy Buzdolabı Tamiri servisine ulaşılması ve bilgi verilmesi gerekmektedir.
Arızalı olan buzdolabı kullanılmaya devam edildiği takdirde daha büyük maliyetlere sebep olabilir. Bazı arıza durumlarında birkaç basit uygulama ile durumu kullanıcı kendisi çözebilir ve cihazı tekrar çalıştırıp kullanmak mümkündür. Çözülemeyen ve karmaşık bir arıza durumunda daima uzman ekip tarafından destek almak sorunu daha büyük hale getirmeden cihazın tamir işlemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak ve kesin çözüme ulaşmak için daima bir Bakırköy buzdolabı tamiri servisimizden bilgi almanız gerekmektedir aksi halde ufak bir arıza daha büyük problemlere yol açabilir. Akıllı uygulama cihazları sayesinde arızalı olan buzdolabına bağlanır ve arızanın kaynağına en yakın sürede ulaşılır. Bu tür sorunlarda sizlere en yakın buzdolabı teknik servisine başvurmanız yeterli olacaktır.

Buzdolabı servisi çağrılırken nelere dikkat edilmeli?

Buzdolabı tamiri yapılırken oldukça dikkatli ve özenli yapılarak kaliteli bir hizmet verilmelidir. Kalitesiz hizmet sonucunda arıza devam edebilir hatta başka arızalara da yol açabilir. Buzdolabı tamiri kullanıcı tarafından yapılması uygun değildir. Buzdolabı tamiri alanında uzman kişiler tarafından kaliteli olarak yapılması gereken işlerdir.
Buzdolabı tamiri için sizlere gelen teknik servisimiz arızanın nedenini tespit ederek tamir için gerekli adımları sizlere sırayla bildirirler ve sorununuz en kısa süre de çözüme kavuşur. 0850 562 78 62 çağrı merkezimizi arayarak ya da 0 552 478 87 89 Whatsapp hattımızdan Bakırköy buzdolabı servisimize ulaşabilirsiniz.

Bakırköy buzdolabı servisi hangi hizmetleri verir?

Bakırköy buzdolabı servisi: buzdolabı arıza çözümü, buzdolabı tamiri, buzdolabı kurulumu, buzdolabı bakım ve onarım hizmetleri verir.

Buzdolabı servisi çağırırken nelere dikkat etmeliyim?

Buzdolabı servisinin vergi levhası, yetki belgesi, resmi firma olmasına dikkat edilmelidir.

Buzdolabı servisini aramadan önce ne yapmalıyım?

Buzdolabı servisini aramadan önce adres bilgileriniz, buzdolabınızın marka ve modeli, buzdolabınızın arızası hakkında bilgiye sahip olmanız bakım-onarım sürecini hızlandıracaktır.

Bakırköy buzdolabı servisinin yaptığı işlemler garanti kapsamında mı?

Firmamız kapsamında değişen yedek parça ve yapılan tüm işlemler 1 yıl garantilidir.

Bakırköy buzdolabı servisine nasıl ulaşabilirim?

0850 562 78 62çağrı merkezini arayarak ya da 0 552 478 87 89 whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.