0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler kombi servisi, kullanmış olduğunuz tüm markalardaki kombi cihazın bakım, onarım ve montaj hizmetini size sunarak yaz ve kış aylarında güvende kalmanızı sağlar. Firmamız adından da anlaşılacağı gibi İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesinde hizmet vermektedir. Günlük hayatta ısıtma ve sıcak su için neredeyse her gün kullandığımız gaz yakıt ve elektrikle çalışan kombi cihazları için yetkili servisler büyük önem taşımaktadır.

Bahçelievler Kombi Servis Hizmetleri

Maltepe kombi servis hizmetleri kapsamında, alanında uzman deneyimli ekibiyle birlikte tüm markalardaki kombi cihazlarına bakım, onarım, montaj ve tamirat hizmeti vermektedir. Servisimiz müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı ve müşterilerinin beklentilerini uygun fiyatlarla, en hızlı ve kaliteli şekilde karşılamayı ilke edinmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Bahçelievler kombi servisi ekipleri adresinize gelerek kombinizi yerinde kontrol eder, her türlü arıza, bakım ve onarım işlemlerini yapar. Kombi servisi, kombinin sağlıklı çalışır durumunu korumak için düzenli olarak yapılması gereken önemli bir işlemdir. Firmamız kombinizin ilk günkü gibi verimli olmasını, her zaman güvenli kalmasını ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en büyük hedefi haline getirmiştir. Her tür marka kombilerinizin bakım ve onarımını, Bahçelievler kombi servisi ile iletişime geçerek üstün kalite ve uzman ekip hizmetiyle yaptırabilirsiniz.

Bahçelievler Kombi Bakım

Şehirleşmenin tamamen dünyayı etkisi altına almasıyla, ev ve iş yerlerine uygun ısıtma sistemleri gelişmiştir. Bu kadar sık ve yaygın kullanılan bu sistemin arızalanmalara sebebiyet vermemesi için de düzenli kombi bakımına ihtiyacı vardır. Bahçelievler kombi bakım servisi tarafından yapılacak düzenli bakım işlemleri, kombilerinizden yüksek verim alacağınız gibi aynı zamanda kullandığınız bu cihazların kullanım ömrünün uzamasını da sağlamış olacaktır.

Kombi Bakımının Faydaları

Bahçelievler kombi servis uzmanları, tasarruflu ve daha uzun ömürlü kullanım için yılda en az bir kez kombi bakımınızı yaptırmanızı öneriyor. Sağlıklı bir kış mevsimi geçirmek, doğabilecek arızaların önüne geçmek ve doğalgaz faturalarınızın minimum seviyede gelmesini istiyorsanız ve en önemlisi beklenmedik kazalara davetiye çıkarmak istemiyorsanız kombi bakımlarını ihmal etmeyin. Kombilerinizi mutlaka alanında uzman Bahçelievler kombi servis elemanlarına emanet edin. Bahçelievler kombi servisi cihazın gerekli bütün kullanım bilgilerini müşteri ile paylaşarak cihaz kullanımını en doğru şekilde anlatır.

Bahçelievler Kombi Servis Bakım

Bahçelievler kombi servisi kombi uzmanları tarafından periyodik bakım yaparken;

 • Kombinin elektronik aksamını kontrol eder.
 • Isı eşanjörü kontrolünü yapar.
 • Su sızdırmazlığını kontrol eder.
 • Su basınç ayarını yapar.
 • Filtrelerin kontrol ve temizliğini yapar.
 • Kombinizin genel temizliğini yapar.
 • Tüm parçaları gözden geçirerek, olası arızalı parça tespiti durumunda siz değerli müşterilerimizi bilgilendirilerek, onarım ya da değişimini gerçekleştirir.
 • Kullanımla birlikte oluşabilecek her türlü tıkanma, paslanma, yağlanma, oksitlenme gibi sorunlara bizzat müdahale eder.
 • Bacalı kombilerde baca çekişini ve baca sensör fonksiyonlarını kontrol eder.
 • Kombinin ısıtma ve sıcak su üretme sistemlerini ayrı ayrı kontrolden geçirir.
 • Bütün bakım ve onarımını yaptıktan sonra kombiyi çalışır duruma getirip, çalışır halde iken de incelemelerini yapar.
 • Tüm kontrolleri bitirip, var olan sorunları çözdükten sonra kombiyi devreye alır ve teslimatını siz değerli müşterilerimize yapar.

Bahçelievler Kombi Tamir

Kış dönemlerinde sürekli olarak çalıştırdığınız kombinizin arızalanması durumunda Bahçelievler kombi tamir servisi, alanında uzman ekipleri ve profesyonel kadrosu ile arızanın neden kaynaklandığını yerinde ve hızlı bir şekilde tespit ederek sorunu çözer. Böylelikle en kısa sürede ihtiyacınız olan kaybettiğiniz ısıyı geri kazanmanızı sağlar. Güvenilir, kaliteli ve garantili hizmet için Bahçelievler kombi servis ekiplerine başvurarak kullandığınız cihazın arızasının giderilmesi için 7/24 profesyonel ekibimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Yıllık bakımları yapılmayan kombilerin arızaları kalıcı bir hasar bırakana kadar fark edilmez. Kombi kontrolsüz yüksek güç kullanarak çalışmaya devam eder. Kontrolsüz çalışma sırasında kombinin parçaları yıpranır ve arızalanır. Parçaların düzgün çalışmamasıyla kombiden kötü koku gelmesi, sesli çalışması veya gazın yüksek tüketimi gibi durumlar yaşanabilir. Bu nedenle bakımla önüne geçilebilecek sorunlar, arıza ve kombinin çalışmaması gibi durumlarla sonuçlanabilir. Bu yüzden Bahçelievler kombi servisi gerekli olan bakımların yapılmasının öneminin özellikle üstünü çiziyor.

Kombi Arıza Nedenleri

Her tür marka kombiler toz, is ve pislik gibi etkenlere maruz kalabiliyor. Bu pislikler de kombinin zaman içinde iç parçalarının hatalı çalışmasına ya da hiç çalışmamasına neden olabiliyor. Parçaların düzgün çalışmaması; fazla doğalgaz tüketimi, koku ve sese sebep olabilir. Bu durum aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin can ve mal güvenliğini tehlikeye atar. Kombinin ömrünün kısalması, bozulması ve fazla doğalgaz tüketimi ekonomik zarara uğramanıza neden olabilir. Genel bakım ve onarımları alanında uzman Bahçelievler kombi servisi tarafından bakımı yapılan kombiler verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışır. Bahçelievler kombi servisi cihazın ve sizin güvenliğini en üst düzeye taşır. Beklenmedik kazaların önüne geçmiş olur.

Bahçelievler Kombi Montajı

Tüm markalardaki kombi cihazınızı ilk aldığınızda ya da taşınma gibi durumlarda cihaz kurulum ve montaj hizmeti sağlayan Bahçelievler kombi montaj ekibimiz ile hızlı ve güvenilir bir çalışma sunmaktayız. Servisimiz cihazın montajını güvenli bir şekilde yaptıktan sonra kurulumunu ve ayarlarını yaparak değerli müşterilerimize kombi kullanımı hakkında bilgi vermekteyiz. Kombi kullanımı sırasında dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri anlatarak kombiyi teslim eden Bahçelievler kombi servisi kurulum ve montaj için ayrıca ücret talep etmemektedir.