0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bahçelievler Buzdolabı Servisi

Bahçelievler Buzdolabı servisi hizmetleri: Buzdolabı arıza tespiti ve çözümü, Buzdolabı bakım ve onarımı için teknik destek alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bahçelievler Buzdolabı Servisi Hizmetleri

Bahçelievler buzdolabı servisi hizmetleri kapsamında buzdolabının arıza, onarım ve bakım işlemlerini yapmaktayız. Yedek parça temini, yenileme işlemleri aynı zamanda parça değişimi işlemleri için teknik servis hizmetinden yararlanarak, problemin kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Dünyanın ileri gelen buzdolabı markaları için geliştirilmiş onarım teknikleri üzerine eğitimden geçmiş ustalarla hizmet vermekteyiz. Bahçelievler buzdolabı servisi hizmetleri alanında uzman, yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Buzdolabı arızasının tespiti, onarımı ve bakım işlemlerini yerine getirdiğimiz gibi aynı zamanda yenileme işlemlerinden de yararlanmanıza fırsat sunuyoruz. Yedek parça ve parça değişimleri için iletişim kurabileceğiniz teknik servis hizmetimiz, kısa zamanda adresinize gelerek çözüm odaklı bir yaklaşımla problemlerin üstesinden gelecektir.

Bahçelievler buzdolabı servisi hizmetleri kapsamında, buzdolabının tamir edilmesi için gerekli donanıma sahip olan alanında uzman arkadaşlarımız, arıza tespiti işlemleri için gerekli özeni göstermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız, aynı zamanda sertifikalı ustalarımızla buzdolabının eski performansına dönmesini sağlayacak ince işçilikten geçmesine imkân vermekteyiz. Servisimizle iletişime geçerek, kısa zamanda servis ekibimizin adresinize gelerek gerekli onarım, bakım ve arıza tespit işlemlerini yapmasını sağlayabilirsiniz.

Bahçelievler Buzdolabı Bakımı

Buzdolabı, sürekli çalışması gereken ev aletinden biridir, bu nedenle bakıma ihtiyaç duyar. Buzdolabı bakımı ileride yaşanabilecek sorunları engellemeyi ve cihazın daha uzun ömürlü olmasını, parçaların korunmasını ve uzun süre çalışmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Buzdolabı bakım işlemleriyle bir kaç dakikanızı ayırarak cihazınızı verimliliğini, ömrünü arttırabilir, ileride yaşanacak büyük arızaların önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda enerji tüketiminde ki artışını engelleyebilir ya da minimum seviyeye indirebilirsiniz. Buzdolabınız her gün kullandığınız en önemli cihazlardan biri olduğu için aşınma ve yıpranma söz konusu olabilir. Buzdolabı bakımının yanı sıra, akım koruyucu prizlerle de cihazlarınızı koruyabilirsiniz.

Buzdolabı bakımı yaptırmak için Bahçelievler buzdolabı servisini arayarak destek talebinde bulunabilir buzdolabı bakımı hizmeti alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sayesinde bakımınız kısa süre içerisinde gerçekleşecektir.

Bahçelievler Buzdolabı Arızaları

Buzdolabının yoğun çalışması nedeniyle zamanla bazı arızalar görülebilir. Bu durumda en ekonomik ve sağlıklı yol yetkili bir teknik servis firmasından hizmet almaktadır, aksi halde tecrübesiz ellerde buzdolaplarınız kullanılmaz hale gelebilir. Buzdolabınızı Bahçelievler buzdolabı servisine güvenle teslim edebilirsiniz. Uzman ekibimiz sayesinde arızanız kısa sürede çözüme ulaştırılacaktır.

Buzdolabı Arızaları ve Çözümleri Nelerdir?
 1. Buzdolabı soğutmuyor: Gaz kalmamış olabilir veya motor arızalıdır.
 2. Buzdolabı çok gürültülü çalışıyor: fan motoru kontrol edilmelidir
 3. Buzdolabı buzlanma yapıyor: soğuk hava dağılmadığı için buzlanma meydana gelmektedir, termostat ve sensörler kontrol edilmelidir.
 4. Buzdolabı sigorta attrıyor :Motor kısa devre yapmış olabilir, kontrol edilmelidir.
 5. Buzdolabı çok ısınıyor : dar havasız bir bölgede olması olası nedenlerden, sıcak ısıtıcı ocak gibi cihazlardan uzak bölgede motor kısmı hava alacak şekilde durmalıdır.
 6. Buzdolabı dondurmuyor : buzdolabında bulunan gaz kaçakları ve gaz seviyesi azalmış olabilir ayrıca termostat kontrol edilmelidir.
 7. Buzdolabının ışıkları yanmıyor çalışmıyor : cihazınıza elektrik gelip gelmediği kontrol edilmelidir, kablolarda kopuklar elektrik gelmesini engelleyebilir.
 8. Buzdolabından buhr çıkıyor : buzdolapları yapısı gereği soğuktur, soguk hava vermektedir. Buldundugunuz ortam sıcaksa veya yaz mevsiminde sık görülen bu durum buzdolabı kapağı açınca gelen soğuk hava buharıdır.
 9. Buzdolabı yeterince soğutmuyor : buz tutmuş fan motoru istenilen verimde çalışmadığı için karşılaşabilecek arızadır. Buzdolabı kapatılıp belli bir zaman bekledikten sonra düzelecektir.Filtre arızaları tıkanmaları yine buzdolabınızı doğru sogutmasını engeller, buzdolabı fitrenizin değişmesi gereklidir.
  Buzdolabı arızaları ve nedenlerini öğrendikten sonra buzdolabı arızaların giderilmesi için mutlaka teknik destek almanız gereklidir. Arıza kullanıcı tarafından giderilmemelidir.

Bahçelievler Buzdolabı Tamircisi Ve Onarımı

Bahçelievler buzdolabı tamircisi, buzdolabı tamiri için ulaşan müşterilerden ilgili soruları tarif etmelerini ister. Bunun nedeni, sorunların kaynağını tam olarak anlayabilmek ve soruna karşı çözüm yolu sunmaktır. Bu sebepten dolayı, ilgili sorunları eksiksiz belirtmeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda, alanında uzman ekibimiz gerekli yedek parça, tamir malzemesi ve daha fazlası ile buzdolaplarının yanına giderek hızlı bir tamir hizmeti sunmaktadırlar. Servis aracı ile en hızlı şekilde müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personellerimiz, sorunun tespitini gerçekleştirir. Bu sebepten dolayı müşteri onayı alınıp, tamir işlemi yerinde gerçekleştirilir.

Her marka ve model buzdolaplarına hizmet verebilen ve buzdolabının çalışma sistemlerine hâkim ustalar tarafından buzdolaplarınız için, onarım ve tamir hizmetleri alabilmeniz her daim mümkündür. En hızlı şekilde alacağınız tamir hizmetleri için 7/24 hizmet veren Bahçelievler buzdolabı servisinden yararlanabilirsiniz.

Bahçelievler Buzdolabı Kurulum Destek Hizmeti

Bahçelievler buzdolabı servisi sayesinde, bir buzdolabı satın aldığınız anda, kurulum desteği için servis merkezimizden randevunuzu oluşturabilirsiniz. Böylece Servis merkezimiz randevu saatinde adresinizi ziyaret ederek kurulum işlemlerinizi profesyonel ekibimiz en kısa süre içerisinde tamamlar. Sizler de 0850 562 78 62 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak Buzdolabı Kurulum Destek Hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bahçelievler buzdolabı servisi bir telefon kadar uzağınızda!