0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar Kombi Servisi

İstanbul’un ilçeleri arasında en yüksek 3. nüfus yoğunluğuna sahip olan Bağcılar ilçesinde hizmet veren Bağcılar kombi servisi insanların geçmişten günümüze en temel ihtiyaçlarından birisi olan ısınmanın teknolojik olarak gelişmesiyle hayatımıza giren ve vazgeçilmez bir ısınma aracı olan kombilerinizin servis ve bakım hizmeti alanında profesyonel, güler yüzlü Bağcılar kombi servisi ekibi ile tüm işlemlerinizin kurallara uygun ve güvenilir bir şekilde yapılmasını sağlar.

Isınma sisteminin yıllar içerisinde bu kadar gelişmesi ile birlikte kömür sobalarından, suyun ısınması için saatlerce beklediğimiz termosifonlardan kurtulmuş olduk. Eski cihazların yerini; suyu çok daha hızlı istediğimiz sıcaklığa getiren, ev ve iş yerlerimizi konforlu bir şekilde ısıtmaya yarayan kombiler aldı. Ayrıca sıcak suya kolay bir şekilde ulaşmak zamandan tasarruf edilmesini de sağlıyor.

Bağcılar Kombi Servisi Hizmetleri

Bağcılar kombi servisi olarak size kombinizin bakımında gerekli olan tüm bakım ve onarım hizmetlerini sunuyoruz. Bununla birlikte Bağcılar kombi servis hizmetleri içerisinde kombi cihazınızın montajı da yer almaktadır. Sunduğumuz bu hizmetler tüm kış boyunca evinizde veya ofisinizde kullandığınız kombinizden daha fazla verim alabileceğiniz gibi aynı zamanda kullanım ömrünün uzamasını da sağlamış olacaktır. Bağcılar kombi servisinin profesyonel ekip anlayışı, kaliteli yedek parça hassasiyeti, güler yüzlü ve hızlı çözümler üreten servis elemanları kombinizin kışlık bakımlarına hızlı ve profesyonel çözümler getiriyor.

Bağcılar Kombi Bakımı

Büyük bir rahatlıkla kullanılan ısıtma sisteminin yıl boyunca maruz kaldığı toz, kir, birikinti gibi iç ve dış etkenler enjektör ve radyatörleri tıkar. Bu kirlerle ilgilenilmez ve kombi bakımı yapılmaz ise zamanla cihazınızın hatalı çalışmasına, fazla güç sarf ederek yüksek derecede yakıt tüketmesine ve buna bağlı olarak arıza vermesine neden olur.

Özellikle son doğalgaz zamlarından sonra kombi bakımları büyük önem taşımaktadır. Bakımları düzgün yapılan ve doğru çalışan bir kombi doğalgaz faturanızdan tasarruf etmeniz için etkili bir yöntem sayılabilir. Bu nedenle de yaklaşık altı aya yakın bir süre kullandığınız kombinizin teknik konular ile ilgili sorun çıkarmaması için her sene düzenli bakımına ihtiyacı olmaktadır.

Bu süreçte hem sorunsuz hem de güvenli bir kış geçirmek istiyorsanız ve faturalarınızda boşa harcanan rakamları görmek istemiyor, hem ısınmak hem de tasarruf etmek istiyorsanız kullandığınız kombinin rutin kontrollerini periyodik zamanlarda mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Bağcılar kombi bakım servisi kombinizin her türlü bakım ve onarım işleri için güvenilir ve profesyonel ekibiyle sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.

Kombi Bakımının Faydaları

Her sezon kış aylarından önce periyodik olarak yapılması gereken kombi bakımının faydalarını sıralamak gerekirse;

 • Kombinizin sağlıklı ve doğru çalışmasını sağlayarak tüm kış boyunca yüksek verim elde edilmesine destek olur. Eşit ısı salınımı sağlar.
 • Kapalı alanlardaki ısı durumunu kontrol altına alarak fazla güç ve enerji kullanılmasının önüne geçer.
 • Çalışma esnasında ortaya çıkabilecek gürültü, fazla yakıt tüketimi ve ısı kaybını engeller.
 • Özellikle son doğalgaz zamlarından sonra tasarruf etmenizi sağlar,
 • Cihazın kullanım ömrünü uzatır.

Bağcılar Kombi Tamiri

Periyodik zamanlarda bakımı yapılmayan kombiler cihazlarında, yüksek güç kullanımından dolayı kombi parçalarının ömrünü kısaltır. Parçalarda biriken kir ve toz kombi verimliliğini hissedilir oranda azaltır. Kombide neredeyse %50’ye varan performans düşüklüğüne neden olur. Bu performans düşüklüğü parçaların düzgün çalışmamasından kaynaklı gaz tüketiminin artmasını, kötü kokuyu ve bozuk sesli çalışmasını kaçınılmaz hale getirir.

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde hizmet veren Bağcılar kombi servisi profesyonel servis ekipleri tarafından size en uygun ve en güvenli şekilde kombinizin arızasının giderilmesi için hizmet sunar. Daha güvenli, daha tasarruflu bir yaşam alanı ortaya çıkaran bu hizmetler kombinin kullanım ömrünü uzatır. Bu da kombinin performansını artırır ve cihazdan yüksek verim almanızı sağlar. Üstelik faturalarınızda ciddi oranda tasarruf eder, ayrıca orijinal parça kullanımdan dolayı kombinizin daha sağlıklı ve güvenli çalışmasını sağlarsınız.

Kombinizin arızalanması ya da bozulması durumunda Bağcılar kombi tamir ekiplerimiz öncelikle sorunun neden kaynaklandığını tespit eder. Ardından soruna en hızlı ve en ekonomik çözüm önerisini sunar. Bağcılar kombi servisi, en kısa sürede eviniz ya da iş yerinizin ihtiyacı olan ısıyı geri kazanmanızı sağlar.

Kombi Arıza Nedenleri ve Belirtileri

Kombi arızaları birçok nedenden kaynaklanabiliyor olsa da en temel arıza nedenleri; kombinin su akıtması, kombinin çalışması ama suyu ısıtmaması ya da kombiden gaz kokusu gelmesidir.

Sıklıkla karşılaşılan kombi arızaları şunlardır;
 • Kombiye elektrik gelmiyor veya hiç çalışmıyor.
 • Kombiye elektrik geldiği halde devreye girmiyor.
 • Kombi ateşleme yapmıyor.
 • Kombi belli bir süre çalıştıktan sonra duruyor.
 • Kombiden gaz kokusu geliyor.
 • Kombi su akıtıyor.
 • Kombi çalışıyor ama sıcak su gelmiyor.
 • Kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor.
 • Kombi su basıncı sürekli yükseliyor.
 • Kombi sesli veya gürültü çalışıyor.
 • Kombi arıza kodu veya hata kodu veriyor.

Bağcılar Kombi Montajı

Kombi montaj ve kurulum hizmetinin Bağcılar kombi montaj servisi tarafından yapılması cihazın garanti kapsamında kalması için önemlidir. Kombinizin ilk kurulumunda ya da taşınma işleminden sonra konu ile ilgili olarak firmamızdan randevu alabilirsiniz.

Gerekli tüm eğitimleri almış olan montaj servis ekibimiz, kurulum sonrası kombinizin düzgün çalıştığını kontrol etmektedir. Ayrıca ilk teslimatta kombinin kullanımını, dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri de ayrıca müşterimize anlatmakta olup bunun için ayrıca ücret talep etmemektedir.