0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Buzdolabı Servisi

Bağcılar Buzdolabı servisi hizmetleri: Buzdolabı arıza tespiti ve çözümü, Buzdolabı bakım ve onarımı için teknik destek alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bağcılar Buzdolabı Teknik Servisi

Bağcılar Buzdolabı Teknik Servisi olarak buzdolabı, bakım ve montaj hizmeti vermekteyiz. Buzdolabınızda oluşan her türlü arıza ve sorunlarınızda sizlerin yanınızdayız. Bağcılar Buzdolabı Teknik Servisi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız yanı sıra işinin ehli uzman teknik personellerimiz ile İstanbul’da Bağcılar ilçesinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Bağcılar Buzdolabı Teknik Servisi marka model ayırt etmeksizin tüm buzdolabı modellerinizde, çözüm odaklı en iyi fiyat ve en hızlı onarım hizmeti sunmaktayız Bağcılar Buzdolabı tamir servisi olarak; tüm buzdolabı sorunlarınızda vermiş olduğumuz servis, tamir, bakım, onarım servis hizmetlerimizde %100 garanti sunmaktayız.

Buzdolabı servisi çok titizlik ve tecrübe gerektiren bir hizmettir. Cihaz onarımı yapılırken yapılacak deneyime uygun alanında uzman kişiler seçilir ve yapılacak olan onarıma göre personel seçimi yapılır. Tüm ekip arkadaşlarımız alanında uzman kişiler olup işin ehli ve güvenilir kişilerdir.


Alanlarında uzman personellerimizle sizlere Bağcılar’da Buzdolabı Teknik Servis hizmeti sağlıyoruz. İstanbul ili içerisinde yer alan Bağcılar en yakın buzdolabı teknik servisi tüm onarım işlemlerinde son derece tertip düzen ve titizlikle onarımı gerçekleştirmektedir. İlk olarak onarılacak olan buzdolabı en yakın servisimizde bir takım işlemlerden geçmektedir.


Tüm onarım ve servis işlerinize Bağcılar Buzdolabı Teknik Servisine çağrı merkezi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz servis talep formunu doldurarak sizlere dakikalar içerisinde dönüş yapmamızı talep edebilirsiniz. Gün içerisinde sizlere ulaşacak olan Buzdolabı teknik servis personelleri sizlere aynı gün içerisinde cihazınızdaki arızayı kısa süre çözüm sağlanacaktır. Bizimle iletişime geçerek Bağcılar Buzdolabı Teknik Servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bağcılar Buzdolabı Bakım Servisi

Buzdolaplarınız uzun ömürlü beyaz eşyalar sınıfına girse de yıllık olarak düzenli bakım ve onarımın yapılması gereklidir. Normal sesler dışında farklı sesler duyuyorsanız, derin dondurucusunda karlanma oluşmaya başlamışsa, raflık kısım arasında herhangi bir ısınma söz konusu ise mutlaka buzdolabınızın bakım ve onarım servisi hizmeti almalıdır. Beklenmedik anlarda sizi zor durumda bırakacak sonuçlarla karşılaşmamak için buzdolaplarınızın bakımlarını ihmal etmemelisiniz. Sizin ve cihazınızın güvenliği için Bağcılar Buzdolabı Bakım Servisi iletişime geçerek buzdolabı bakımı için destek alabilirsiniz.

Bağcılar Buzdolabı Arıza Servisi

Evimizde ve iş yerlerimizde sıkça kullandığımız ve mutfaklarımızın vazgeçilmezi haline gelen buzdolapları bazen kullanım hataları ya da zamanla yıpranmadan kaynaklı arıza söz konusu olabilir. Buzdolabı arıza verdiğinde şüphesiz yapılacak en doğru şey Bağcılar Buzdolabı Arıza Servisi ile görüşmektir.


Buzdolabı arızası bir parçanın bile işlevini yerine getirememesi demek buzdolabı sisteminin düzgün bir şekilde çalışmaması hatta çalışmamayı tamamen durdurması demektir. Eğer zamanında buzdolabı yetkili servisi ile iletişime geçilip bir çözüm bulunmazsa buzdolabında çözümlenemeyecek hatalar meydana gelebilir ve hasar beklediğinizden daha da büyük bir hale gelebilir. Bu durum da bütçenizi olumsuz etkilemektedir.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için herhangi bir arıza durumunda Bağcılar Buzdolabı Arıza Servisi ile iletişime geçerek, arızanızı en kısa süre içinde çözümleyebilirsiniz. Bağcılar Buzdolabı Arıza Servisi her zaman siz değerli müşterimizin yanında!

Buzdolabı Arızaları Nelerdir?
 • Buzdolabım çalışmıyor
 • Buzdolabım sesli, gürültülü çalışıyor
 • Buzdolabı yeterli soğutmuyor, dondurmuyor
 • Buzdolabı soğutucu bölmesi soğutmuyor
 • Buzdolabı su akıtıyor
 • Buzdolabı soğutucu bölgesinde buz birikiyor
 • Buzdolabı üst kısmı soğutuyor, alt kısmı soğutmuyor
 • Buzdolabı altı karlama yapıyor
 • Buzdolabı kapısı tam kapanmıyor
 • Buzdolabı sigorta attırıyor
 • Buzdolabı çok ısınıyor
 • Buzdolabının içi kötü kokuyor

Bağcılar Buzdolabı Tamircisi

Beyaz eşya tamirleri bakımları alanında uzmanlaşmış ve tecrübe edinmiş, işinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Beyaz eşya sektöründe, her biri alanlarında uzmanlaşmış tecrübe sahibi ve sertifika sahibi ustalarımızla buzdolabınızda karşılaşılan herhangi bir işlemde garantili olarak tamir hizmeti veriyoruz. Her zaman önceliğimiz sizlerin can güvenliğini korumak ve sonrasında yaptığımız işte en iyisi olmak için azimle gayretle çalışmaktayız. İşini önemseyen titiz ve disiplinli güler yüzlü ekibimiz sizlere en iyi hizmetleri sunmak için gece gündüz yaz kış demeden gayretle çalışmaları sayesinde bunun karşılığı olarak sizlerin güven ve memnuniyetinizi kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Bunca zaman çizgimizi bozmadan her geçen gün Bağcılar Buzdolabı Tamircisi olarak beklentilerinizin daha yukarısında hizmetler sunmak için gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Buzdolabımdan uğuldama sesi geliyor. Sorun ne olabilir?

Bu bir arıza değildir. Cihazdan gelen uğultu sesi cihazın arka kısmında bulunan motorun normal şekilde çalıştığını gösterir. Eğer cihaz düz zemine yerleştirilmemiş ise, cihazdan uğuldama sesi gelebilir.

Buzdolabımın kapısı kapanmıyor

Cihaz içindeki raf, tencere veya şişeler kapıya değiyor veya kapı lastiği yerinden çıkmış ise kapı kapanmayabilir.

Buzdolabımdan ıslık sesi geliyor.

Bu bir arıza değildir. Cihazın arka kısmındaki fan motorunun hava üflemesi esnasında çıkarttığı sestir.

Buzdolabımdan tıklama sesi geliyor. Sorun ne olabilir?

Bu bir arıza değildir. Cihazın arka kısmında yer alan motorun durduktan sonra tekrar çalışmaya başlaması sırasında çıkarttığı sestir.

Buzdolabımın iç lambası çalışmıyor. Sorun ne olabilir?

Ampul arızalı olabilir. Ampulü değiştiriniz. Daha ayrıntılı bilgi için kullanım kılavuzunu okuyunuz.