0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ataşehir Çamaşır Kurutma Makinesi Servisi

Ataşehir Çamaşır Kurutma Makinesi Servisi

Günümüze kadar çamaşırları kurutmak için çoğunlukla her evde çamaşır kurutma teli ya da ipi kullanılıyordu. Ama artık son dönemlerde kurutma tercihi de teknolojik gelişmelere ayak uydurdu. Satışı giderek artan çamaşır kurutma için Ataşehir çamaşır kurutma makinesi servisi de siz değerli müşterilerimizin hizmetine açıldı. Çamaşır kurutma yeni bir alan gibi gözüküyor. Fakat teknik servis sektöründe çok yıllık deneyimi olan ustalarımız çamaşır kurutma makinenizle ilgili her sorununuza cevap verecek donanımdadır.

Çamaşır Kurutma Makinesi Gerekli Mi?

Yaz mevsiminde yüzünü gösteren güneşin kış sezonuna yaklaştıkça azalmasıyla kıyafetlerin kuruması da oldukça sorun teşkil ediyor. Bunun dışında bazı şehirlerimizde yaz mevsiminde dahi havanın nemli oluşu sebebiyle kıyafetler birkaç günde ancak kurumuş oluyor. Kış mevsiminde ise bu süre uzadığı için kıyafetler ıslak kalıp kokabiliyor. Kış mevsiminin bir başka dezavantajı da kıyafetlerin bir odada kurutulması oluyor. Kıyafetler odada uzun süre asılı kaldığı için odanın duvarlarında küfe sebebiyet veriyor.

Başka bir mevzu ise yeni nesil evler. Yeni nesil evler daha küçük ve oda sayıları daha az. Üstelik bir kısmında balkon ya yok ya da oldukça küçük. Bu yüzden bazen, oturulan odada çamaşırlar serilmek zorunda kalıyor. Güneş görmediği için iyice kurumayan kıyafetlerin bir süre sonra kokusu dahi değişiyor.

Bir başka sebep ise ertesi gün giyilmesi gereken kıyafetler. İş ya da okul kıyafetleri yıkandıktan 1 ya da 2 gün sonra tekrar giyilecektir. Kurumamış veya nemli kalmış çamaşırlarda ise bu mümkün değildir.

Bir tercih sebebi de, rahatsızlıklar. Çamaşır kurutma makinesini, alerjik bünyeler ve astımı olan kişiler rahatsızlıkları sebebiyle tercih ediyor.

Bu nedenlerle artık çamaşır kurutma makinesi lüks değil ihtiyaç haline gelmiştir. Hem yerden hem zamandan tasarruf eden çamaşır kurutma makinesini kullanmadan önce mutlaka bilmeniz gereken birkaç maddeyi Ataşehir çamaşır kurutma makinesi servisi olarak hatırlatalım.

Çamaşır Kurutma Makinesini Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Teknolojinin sağladığı nimetlerden biri olan çamaşır kurutma makinenizi kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç maddeyi yazalım.

 1. Pamuklu kıyafetlerinizi atmadan önce yıkama talimatına mutlaka uyunuz. Aksi takdirde kıyafetleriniz çekme yapabilir.
 2. Kıyafetinizin ipi fermuarı vb özellikleri varsa kapatarak atmalısınız.
 3. Program seçimine dikkat edin. Kıyafetlerinizin özelliğine göre seçeceğiniz programla herhangi bir aksaklık olmadan çamaşırlarınızı kurutabilirsiniz. Pamuklu kıyafetleriniz için normal program daha uygun olurken sentetik( polyester, su geçirmeyen) kıyafetlerde daha basınçlı bir program seçebilirsiniz.
 4. Kıyafetlerinizin tamamen mi kurumasını istiyorsunuz yoksa ütü yapmak için hafif nemli mi kalmasını istiyorsunuz? Kurutma ayarını buna göre gerçekleştirin.
 5. Tüy filtresini her kurutmadan sonra değiştirin.
 6. Kıyafetleri topluca değil teker teker silkeleyerek yerleştirin.
 7. Yumuşatıcı kullanın.
 8. Lekesi geçmeyen kıyafetinizi ayırın. Yoksa leke kumaşa derinlemesine işleyecektir.
 9. Islak çamaşırların kuruduğunda kapladığı hacim daha çok olacağından ıslak çamaşırları kurutma kapasitesinin altında olacak şekilde yerleştirin. Örneğin, 8 kg kapasitesi olan bir kurutma makinesine 4-5 kgdan fazla ıslak çamaşır yerleştirmeyin.
 10. Bebeğinizin giysilerini havalandırarak kurutmayı tercih edin.
 11. Kurutma işlemi bittikten sonra kıyafetlerinizi hemen çıkarın. Geç çıkarırsanız buruşma olacaktır.
 12. İşlem bittikten sonra çamaşırlarınızdan kalan havları alın.

Çamaşır kurutma makinenizi kullanırken bu maddelere dikkat ederseniz makinenizin ömrü daha uzun olur. Aynı zamanda daha verimli çalışır ve az enerji harcar.

Yine de herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız Ataşehir çamaşır kurutma makinesi servisi ile iletişime geçerek sorununuzu anlatabilirsiniz. Servisimiz arıza kaydınızı aldıktan hemen sonra size randevu vermek için iletişime geçecektir.

Uzman ekibimiz ve uzun yıllar var olan deneyimimizle yalnız onarım değil bakım ve montaj hizmeti de sunuyoruz. Aynı zamanda Ataşehir çamaşır kurutma makinesi servisi siz değerli müşterilerine karşı her zaman şeffaf davranmaktadır.

Bizimle iletişime geçtiniz ve makinenizin sorununu anlattınız. Sorununuzu dinledikten sonra eğer sizin giderebileceğiniz bir arıza olduğunu düşünüyorsak teknik servis ekibimiz size hemen dönüş sağlayarak talimatları veriyor ve işleminizi kendiniz gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece sizi küçük bir arıza için bekletmemiş oluyoruz.

Ataşehir çamaşır kurutma makinesi servisi olarak önceliğimiz manevi kazanç olup sizlerin güvenini sağlamaktır. Size yalnız bir telefon kadar uzak mesafedeyiz. Aynı gün hizmet için sizler de güvenilir ve garantili servis hizmeti sunan firmamızla tanışın! Farkı ve konforu yaşayın!

Çamaşır kurutma makinesi alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kurutma makinesi seçerken kapasite ve programlara dikkat edin. Programlar kurutacağınız çamaşırlarla uyumlu mu? Kapasitesi sizin çamaşırlarınız için yeterli mi gibi soruların sizce yanıtları neyse, sizin için en ideal kurutma makinesini belirleyebilirsiniz.