0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi

İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir ilçesinde bulunan uzman kadrosu ile ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sizlere sunan Ataşehir kombi servisi; iklimlendirme sistemlerinde alanında en iyi yardımı sunmak için hizmet vermektedir. Firmamız kalitesini her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir. Alanında uzman ve tecrübeli ekibi ile müşterilerine tüm markalardaki kombi cihazları için bakım, onarım ve tamir, montaj hizmeti vermektedir.

Ataşehir Kombi Servisi Hizmetleri

Doğalgazlı kombiler, günümüzde önemli ve sık tercih edilen bir ısı kaynağı olarak ön plana çıkmaktadır. Ataşehir kombi yetkili servisi, gerek kombilerinizde oluşabilecek arızalarda kombi onarımı gerekse kombi bakımı yaptırmak istediğinizde sizlerin yanında olmaktadır. Firmamız tarafından kombi kullanıcılarına birçok konuda önemli hizmetler sunulmaktadır. Ataşehir kombi servis hizmetleri kapsamında müşterilerimize tüm markalardaki kombi cihazları için tamir ve onarım, montaj ve bakım hizmeti verilmektedir.

7/24 hizmet veren whatsapp hattımız üzerinden müşteri temsilcilerimizle, kombi cihazlarınızda herhangi bir arıza olmasa da servis bakım hizmetlerinden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir Kombi Bakımı

Birçok kombi cihazı kullanıcısı, kombinin çalışmasına rağmen peteklerin yeteri kadar ısınmamasından şikayet etmektedir. Bunun diğer olabilecek sebeplerin yanı sıra en sık rastlanan nedenlerinden biri, peteklerin iç kısımlarında oluşan balçık ve çamur tabakasıdır. Bu tür problemler iç mekanların gerekli ısıyı elde etmesini engellediği gibi ödeyeceğiniz doğalgaz faturasını da olumsuz etkilemektedir.

Ataşehir kombi bakım ekibi olarak alanında eğitimli, belgeli ve profesyonel teknisyen ekipler adresinizde gerekli kombi bakım çalışmalarını gerçekleştirerek kombi cihazınızın daha iyi bir performans ile çalışmasını sağlamaktadır. Kombi cihazınızın tam performans çalışması, doğalgaz faturalarınızda tasarruf sağlanması ve cihazınızda oluşabilecek arızaları önceden çok daha kolay ve daha az bütçe ayırarak halletmek için sizler de Ataşehir kombi servisi tarafından sunulan servis bakım hizmetlerinden bir telefonla faydalanabilirsiniz.

Ataşehir Kombi Tamir

Isıtma sistemleri yaz ve kış sıcak su ihtiyacı ve ısınma ihtiyacını karşılamak amacı ile kullanılmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda Ataşehir kombi tamir servisi ile iletişime geçmeniz son derece önemlidir.


Sıklıkla karşılaşılan kombi arızaları şunlardır;
 • Kombiye elektrik gelmiyor veya hiç çalışmıyor.
 • Kombiye elektrik geldiği halde devreye girmiyor.
 • Kombi ateşleme yapmıyor.
 • Kombi belli bir süre çalıştıktan sonra duruyor.
 • Kombiden gaz kokusu geliyor.
 • Kombi su akıtıyor.
 • Kombi çalışıyor ama sıcak su gelmiyor.
 • Kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor.
 • Kombi su basıncı sürekli yükseliyor.
 • Kombi sesli veya gürültü çalışıyor.
 • Kombi arıza kodu veya hata kodu veriyor.

Ataşehir Kombi Montaj

Kombinizi yeni aldığınızda ya da taşınma işleminden sonra gerekli montaj ve kurulumlarda Ataşehir kombi montaj servis ekiplerimiz adresinize gelerek hizmet vermektedir. Kombinizin ilk montaj ve kurulumunun yetkili servis tarafından yapılması garanti kapsamı ve güvenli ısınma için önemlidir. Uzmanlık gerektiren bir iş olan ısıtma sistemleri ile ilgili tüm sertifikalara sahip olan Ataşehir kombi servisi kısa sürede kurulumu yaparak size bilgi verecektir.

Çalışma Prensibimiz Nedir?

Elbette müşterilerimiz tarafından merak edilen birçok konu mevcut. Bu sebeple kombi servisi hakkında sıkça sorulan soruları yanıtları ile birlikte şu şekilde derledik:

Kombi Servisi Hakkında Sık Sorulan Sorular
Kombi servisi hangi hizmetleri verir ?

Kombi Servisi: Kombi arıza çözümü, kombi tamiri, kombi montajı, kombi bakım ve onarım hizmetleri verir.

Kombi servisi çağırırken nelere dikkat etmeliyim?

Kombi Servisinin vergi levhası, yetki belgesi, resmi firma olmasına dikkat edilmelidir.

Kombi servisini çağırmadan arızayı giderebilir miyim?

Arıza durumunda cihazınızın gaz vanası kapalıysa açarak, sigortası OFF konumunda ise ON konumunda getirerek, su basıncı düşmüş ise su basıncını 1,5 seviyesine ulaştırarak basit adımlarla arızayı giderebilirsiniz. Bunlar haricinde farklı sorunlar varsa yetkili servise başvurunuz.

Kombi servisini aramadan önce ne yapmalıyım?

Kombi servisini aramadan önce adres bilgileriniz, kombinizin marka ve modeli, kombinizin arızası hakkında bilgiye sahip olmanız bakım-onarım sürecini hızlandıracaktır.

Kombi servisi kesin çözüm sağlar mı?

Yetkili kombi servisi firmamız arızayı net teşhis ederek kesin çözüm sağlar.

Kombi servisinin yaptığı işlemler garanti kapsamında mı?

Firmamız kapsamında değişen yedek parça ve yapılan tüm işlemler 1 yıl garantilidir.

Kombi servis talebini oluşturduğumda servis ne zaman gelir?

Aksi bir durum olmadığı taktirde aynı gün içinde yetkili servis elemanları adresinize ulaşacaktır.

Kombi servisine nasıl ulaşabilirim?

0 850 562 91 62 çağrı merkezini arayarak ya da 0 552 478 87 89 whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.


Neden Ataşehir Kombi Servisini Tercih Etmeliyim?

Kombi kullanıcılarına hızlı ve kalıcı çözümler sunmak için hizmet veren Ataşehir kombi servisi, %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen bir hizmet anlayışına sahiptir. Bakım, tamir ve temizleme hizmeti almak için güvenilir bir adres arayışında olduğunuzda, ihtiyaç duyduğunuz her an Ataşehir kombi servisi yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Piyasa içerisinde birçok farklı modelde kombi ve iklimlendirme cihazları bulunmaktadır. Ataşehir kombi servisi her marka ve model kombilere hizmet vermektedir. Teknik ve karakteristik özelliklerinden dolayı eğitimli kadrosu ile profesyonel servis hizmeti sağlar. Maksimum güvenlikle ve orijinal yedek parça kullanan Ataşehir kombi servisi, kombi ve iklimlendirme cihazlarınızın en yüksek performansta çalışmasını sağlamak için kendilerini geliştirmeye ve eğitim almaya devam ederler. Hem cihaz hem de kendi güvenliğiniz için sizler de ihtiyaç duyduğunuz her an firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kombi servis süreci nasıl işler?
 • Müşteri tarafından servis talep kaydı oluşturulur.
 • Müşteri bilgisi, adres bilgisi, cihaz arıza bilgisi kayda işlenir.
 • En yakın yetkili teknik servis ekibi adrese yönlendirilir.
 • Adrese gelen teknik personel cihazın arıza ve sorunlarını tespit eder.
 • Cihazda tespit edilen arıza ve sorunları kullanıcıya izah eder.
 • Uygulanacak işlemler hakkında fiyat bilgisini paylaşır.
 • İşlemin kabul edilmesi durumunda bakım-onarım süreci başlar.
 • Arıza durumu yerinde çözülebilecek bir durumsa hemen tamamlanır.
 • Çok nadir de olsa bazı arıza durumlarında cihazın atölyeye alınması gerekebilir.
 • Arıza durumunun çözüm bulmasının ardından cihazın tüm kontrolleri yapılır.
 • İşlem tamamlandıktan sonra müşteriye yapılan işlemler hakkında bilgi verilir.
 • Yapılan işlemlerle ilgili detayları içeren formun bir nüshası müşteriye verilir.
 • Bakım-onarım süreci tamamlanan cihazınız artık kullanıma hazırdır.
Ataşehir

Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan bir ilçedir. 2008 senesinde Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Maltepe ve Kartal ilçelerinden ayrılan bölgelerin katılımıyla ilçe statüsüne kavuşmuştur.

Güneyinde Maltepe, batısında Kadıköy, kuzeybatısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine komşudur. Ataşehir İlçesi 25,84 kilometrekaredir, 2022 yılı nüfusu 345.588’dir ve sınırları dahilinde toplam 17 mahalle vardır.

5747 Sayılı, Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun, 6 Mart 2008’de TBMM’de Kabul edilmiştir. Kanunun ‘İlçe kurulması’ başlığı altındaki 1. maddesinin 18. bendinde, Ataşehir ilçesi şöyle tanımlanıyor: “Ekli (16) sayılı listede adları yazılı mahalleler ile mahalle kısımları merkez olmak ve aynı adla bir belediye kurulmak üzere İstanbul ilinde Ataşehir ilçesi kurulmuştur.”