0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ataşehir Bulaşık Makinesi Servisi

Ataşehir Bulaşık Makinesi servisi hizmetleri: Bulaşık Makinesi arıza tespiti ve çözümü, Bulaşık Makinesi bakım ve onarımı için teknik destek alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz

Ataşehir Bulaşık Makinesi Servisi

Ataşehir bulaşık makinesi servisi bulaşık makinenizle ilgili her türlü işlem ve sorununuza uzman kadrosu ile yanıt veriyor. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamızı aramadan önce dilediğiniz kadar araştırma yapabilir aklınıza takılan başka sorular varsa onların yanıtları için de bizleri arayabilirsiniz. Destek ekibimiz soru ve görüşleriniz için daima hazır.

Günümüzde birçok elektronik ve teknolojik eşya belki de 15 20 yıl kadar önce istek, yani lüks sayılırken şimdi birçoğu istek kategorisinden ihtiyaç kategorisine geçmiş durumda. Bulaşık makinesi de bu ihtiyaç duyulan eşyalardan biri. Yalnız çalışan kadınların değil ev hanımı olan kadınların da tercihlerinde ilk sıralarda yer alan bulaşık makinesi hem zamandan hem enerjiden tasarruf ediyor.

Bulaşık Makinesi Nasıl Tasarruf Sağlar?

Bulaşık makinesi kullanımı vakit tasarrufu sağlar. Bulaşık yıkamaya ayıracağınız vakti ailenize veya kendinize ayırmış olursunuz. Bunun dışında geleceğimiz için çok önemli olan iki enerjiden de tasarruf edersiniz. Biri elektrik biri de su. Özellikle de kulaklıkla karşı karşıya kaldığımız bu yüzyılda suyun tasarruflu kullanımı oldukça önem taşıyor. Ataşehir bulaşık makinesi servisi de bulaşıklarınızı makinede yıkama ile ilgili her türlü sorunuza cevap vererek gelecek nesillere enerji aktarımını destekliyor.

Bulaşıkları Makineye Yerleştirirken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bulaşıkları makinede yıkarken gerçek bir tasarruf istiyorsanız;

 1. Bulaşıkları makineye yerleştirmeden önce üzerindeki çöpleri bir fırça yardımıyla temizleyin. Çöpleri ile birlikte yerleştirilen bulaşıklar makineyi tıkıyor ve verimli çalışmasını önlüyor.
 2. Bulaşıkları makineye yerleştirmeden önce sudan geçirmeyin. Temiz olmayacağı düşüncesiyle bunu birçok insan yapıyor fakat bu hem su israfına hem vakit israfına neden olur.
 3. Makineyi olması gereken ayarda yıkayın. Makinenizde çok yağlı ve kurumuş kirli bulaşıklar varsa yüksek derecede yıkama yaparak gerçek bir temizliğe ulaşmış olursunuz. Fakat günlük, yağlı olmayan kahvaltıda kullanılmış az kirlenmiş bulaşıkları da düşük derecede yıkayabilirsiniz. Makine ne kadar yüksek sıcaklıkta çalışırsa o kadar fazla enerji harcar.
 4. Hızlı ve az dakika süren programı kullanarak tasarruf ettiğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü hızlı programda su olması gerekenden daha fazla akıtılır ve program yıkama derecesini kısa sürede yükselttiği için çok enerji harcar. Ekonomik program uzun gibi görünse de yıkamayı zamana yayarak daha az enerji harcar.
 5. Makineyi tam doldurun. Eğer makinenizi tam kapasite doldurursanızçok daha fazla bulaşık aynı su ile yıkanmış olur.
 6. Bulaşık makinesi almadan önce A enerji sınıfı olmasına dikkat edin.
 7. Kaliteli bulaşık deterjanı kullanın.
 8. Eğer bulaşıkların yıkanması gerekiyor fakat bulaşık makinesi tam kapasite dolmuyorsa yarım yük seçeneği ile yıkayarak tasarruf edebilirsiniz.

Makinenizi doğru program ile çalıştırırsanız bulaşıklarınızı yıkama öncesi veya sonrası tekrar yıkamanıza gerek kalmaz. Böyle yaparak bulaşık makinenizin ömrünü uzatır ve verimli çalışmasını sağlarsınız.

Bulaşık makinenizi doğru şekilde kullanıp temizliğine dikkat ettiniz. Fakat artık bulaşık makinesinin temiz yıkamadığını gördünüz. Bu durumda bulaşık makinenizin fişini elektrik tesisatını kapatarak hemen çekmenizi öneririz. Bulaşık makinenizin ayarları ile oynayarak sürekli açıp kapatma yapmayın. Ya da tuşlara basarak resetlemeye çalışmayın. Bu durumda gerçek sorunu çözmek güçleşebilir.

Bulaşık makineniz herhangi bir arıza verdiğinde yapacağınız ilk işlem Ataşehir bulaşık makinesi servisi ile iletişime geçerek bulaşık makinenizin sorununu anlatmak olmalıdır. Sorununuzu not ederek en kısa sürede tarafınıza teknik ekibimizi yolluyoruz. Teknik ekibimiz, oluşturduğunuz arıza kaydı sırasına göre adresinize gelir. Arızanızı garantili şekilde çözdükten sonra siz değerli müşterilerimizin yanından gönül rahatlığı ile ayrılırlar. Bizler sorun çözmenin hazzını sizler de sorunun giderilmesinin keyfini doyasıya çıkarırsınız.

Teknik Servis Tercihinde Önceliğim Ne Olmalı?

 1. Yakınlık: Size en yakın Ataşehir bulaşık makinesi servisi ile iletişime geçmeniz size kolaylık sağlar. Aynı cadde veya aynı ilçede olmak ulaşım açısından daha rahattır. Bu sayede probleminiz yüksek ihtimalle aynı gün içerisinde çözülür.
 2. Deneyim: İletişime geçtiğiniz yetkili servisin bu sektördeki zamanını sorgulayın. Ayrıca bu firmada çalışan teknik servis ekibinin aldığı eğitimleri ve hizmetlerinin garantili olup olmadığı hakkında fikir edinin.
 3. Yedek Parça Temini: Bulaşık makinesi arızası ancak parça değişimi ile çözülecekse yedek parça temini için ne kadar beklemeniz gerektiğini sorun. Alanında profesyonel olmayan bazı yetkili servisler yedek parça temini için sizi günlerce bekletebilir.

Iyi bir deneyim için kaliteli firmaları tercih ederek probleminizi kısa sürede çözebileceğinizi unutmayın.

Bulaşık makinem neden kokuyor?

Bulaşık makineniz kötü koku yaymaya başladıysa filtresi tıkanmış olabilir. Bulaşık makinenizin üst rafına bir bardak sirkeyi yerleştirin. Makinenizi bir program seçerek çalıştırın.